Jakie kupić wyposażenie do telefonu komórkowego?

Branża telefonii komórkowej to dziedzina technologii, która rozwija się niezwykle dynamicznie. Bardzo duża ilość stale powstających rozmaitych modeli telefonów sprawia, że równolegle rozwija się rynek akcesoriów telefonicznych.


etui na smartfon
Wprowadził: Elisa Fair
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Jeszcze parę lat temu sporą innowacją było wprowadzenie do telefonów aparatu cyfrowego. Obecnie różne rozwiązania dodatkowe do telefonów są już niezbędne a mniej lub bardziej wymyśle gadżety do smartphonów to ogromna sfera biznesu. Jakie akcesoria do komórki zapełniają obecnie sklepy? Przede wszystkim wciąż niezastąpione są tradycyjne akcesoria do komórki - ładowarki, etui, baterie, różnego rodzaju uchwyty, słuchawki, gadżety do samochodu, karty pamięci i folie ochronne. Gadżety te coraz częściej zaskakują oryginalnością i funkcjonalnością.

Wśród uchwytów, które zapewniają bezpieczne korzystanie z telefonu np. jako nawigacji wymienić możemy uchwyty rowerowe - najczęściej montowane do kierownicy, uchwyty samochodowe - mocowane na przedniej szybie, dzięki przyssawce elektryk (informacje) uchwyty, które można przymocować np. do deski rozdzielczej. W ofercie producentów akcesoriów komórkowych znajdziemy też specjalne produkty dla miłośników aktywności fizycznej - opaski i pokrowce, które można włożyć na rękę lub zawiesić na biodra. Tego typu akcesoria ułatwiają jogging, czy też jazdę na rolkach elektryk (propozycje) desce i dają możliwość jednoczesnego słuchania muzyki oraz korzystanie z rozmaitych aplikacji treningowych. Wejdź tu: cały artykuł.

Z kolei pokrowiec dziś nie tylko zabezpiecza telefon przed rysami czy uszkodzeniami mechanicznymi, ale także stanowi modny gadżet. Szczególnie rozchwytywane w ostatnich latach stały się kolorowe pokrowce w rozmaitych wzorach i oryginalnych kształtach ze sterczącymi elementami. Jeśli chodzi o baterie to niezbędne są oczywiście baterie uniwersalne, pasujące do większości nowoczesnych telefonów bez względu na konkretny model i producenta, ale sporą popularnością cieszą się także baterie czerpiące energię ze słońca, które umożliwiają naładowanie telefonu niemal w dowolnym miejscu. Natomiast ładowarki samochodowe w zależności od zapotrzebowania mogą mieć wejścia USB, micro a także mini. A co jeśli oryginalny akumulator przestanie całkowicie służyć? Dla hobbystów: akcesoria do komórki.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.