Elektronika Samsunga – coraz bogatsza oferta, coraz lepsza jakość?

Można bez zbytniej przesady powiedzieć, że do jednych z ogólnie docenianych i szanowanych producentów elektroniki różnego rodzaju zalicza się firma Samsung. Mimo, że nie ma może aż tak dobrej reklamy i wsparcia fanów jak m.in. Apple, firmie tej udaje się stopniowo dostawać się do świadomości użytkowników jako marka bezpieczna i troszcząca się o obsługę posprzedażową. Współcześnie Samsung przedstawia w swojej ofercie niezwykle obszerną gamę sprzętu RTV i AGD, dodatkowo z wytwarzanych prze niego elementów stale korzystają inne firmy, zamieszczając je w swoich produktach. Warto zastanowić się nad kwestią, czy Samsung jest firmą sprzedającą sporo sprzętów o faktycznie wysokiej jakości?
Samsung Galaxy S5
Written by: Chris F
Oryginal: http://www.flickr.com
Zanim Samsung stał się jednym z najpotężniejszych graczy w branży elektroniki, przez znaczny czas był jedną z wielu firm ze średniego pułapu cenowego i jakościowego. Triumfalny pochód firmy zaczął się wraz z XXI wiekiem, kiedy to jej TV i smartfony zaczęły sprzedawać się coraz lepiej, oferując coraz lepszy stosunek ceny do jakości. Dodatkowo Samsung (polecamy etui Samsung Galaxy J7 2016) wdarł się w lukę produktów deklarowanych dla biznesu i konsumentów oczekujących najnowszych technologii – wystarczy przypomnieć przykładowo o telefonach jak i780 czy Galaxy S.

Inne artykuły

Urządzenia elektroniczne firmy Samsung

Samsung GALAXY S4 zoom w wersji LTE
Wprowadził: Samsung
Treści źródłowe: Samsung
Dobry sprzęt elektroniczny oferowany jest przez wielu producentów, ale jednym z niekwestionowanych liderów stała się firma Samsung. Ten producent z Korei od dziesięcioleci utrzymuje najwyższy poziom wyrobów, oferując swoim klientom sprzęty na najwyższym poziomie. A Samsung w swojej ofercie posiada naprawdę dużą różnorodność produktów.


Współcześnie od kilku lat Samsung jest jedną z najchętniej wybieranych firm oferujących elektronikę, a do jej kluczowych zalet należy fakt, że nawet produkty z niższej półki cenowej charakteryzują się dobrą jakością wykonania. Świetnym przykładem może być telefon samsung GT-S5610, który oferuje dobrą jakość rozmów i wiele dodatkowych opcji za niezwykle korzystną cenę - telefon samsung (zobacz etui na telefon Samsung Galaxy J7 2016).

Monitor serii 7
Written by: Samsung
Oryginal: Samsung
Nie tylko w branży telefonów Samsung może pochwalić się świetną sprzedażą – także jego telewizory, jak m.in. samsung UE40F6400, są znakomitym rozwiązaniem dla kogoś, kto szuka taniego sprzętu z właściwymi parametrami. Decydując się na towar Samsunga można mieć pewność, że dostaniemy taki sprzęt, który bez wątpienia gwarantuje długi i bezawaryjny czas użytkowania.

Samsung należy do jednych z nielicznych firm, które potrafiły znacząco rozszerzyć swoją działalność bez utraty jakości proponowanych produktów. Warto także wspomnieć, że z roku na rok firma zaskakuje nas coraz bardziej rewolucyjnymi rozwiązaniami, troszcząc się również o utrzymanie względnie niskich cen.
2014-10-17 13:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.