Spory wybór ofert tabletów - jak sobie z tym poradzić?

Rynek tabletów rozwija się w dynamiczny sposób. Co parę miesięcy wychodzą nowe sprzęty, a producenci prześcigają się w nowinkach technicznych mających zachęcić klientów do kupna właśnie ich produktów. Mocno zmieniły również oczekiwania jeśli chodzi o przekątną ekranu. Do niedawna najbardziej popularne były tablety 7 i 10 calowe, lecz obecnie coraz częściej można spotkać inne wielkości, przykładowo 8 lub 9 cali. Na przykład firma lenovo ma w swojej ofercie obydwa najpopularniejsze modele tabletów.
Lenovo Yoga Tablet8 4
Written by: Vernon Chan
Oryginal: http://www.flickr.com
Tablet Lenovo A1000 (59-369818) to typowa konstrukcja w najbardziej popularnej grupie sprzętów z 7-calową przekątną (więcej informacji znajdziesz tu: Tablet Lenovo (polecamy Lenovo K6 Note etui) S6000 (59-368571)). Matryca posiada rozdzielczość 1024x600 pixeli, a 16G pamięci pozwoli na swobodne używanie większości gier. Bardzo dużym plusem tej wersji tabletu jest bardzo dobry dźwięk, uzyskiwany dzięki dwóm mocnym głośnikom stereo. Z kolej Tablet Lenovo (sprawdź case Lenovo Vibe K5) S6000 (59-368571) to 10 cali upakowane w elegnckiej czarnej obudowę. Tablet już na pierwszy rzut oka będzie sprawiał wrażenie dokładnie wykonanego, a także stylowego i eleganckiego.

tablety i pokrowce
Written by: Intel Free Press
Oryginal: http://www.flickr.com
Wewnątrz jest podobnie, procesor z czterema rdzeniami bez problemów sobie poradzi z każdą aplikacją, a 16G pamięci zagwarantuje wydajność w każdej bez wyjątku włączanej grze. Poza tym model ten wyposażony został w modem 3G, dzięki czemu będzie on miał możliwość mobilnego dostępu do internetu z dowolnego miejsca. No i trzeba jeszcze pamiętać o dużej baterii, która sporo wydłużyła czas jaki urządzenie pracuje.


Inne artykuły

Poczytaj, jakiego rodzaju są nowe propozycje na rynku tabletów

tablet Asus
Wprowadził: pestoverde
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Kupując nowy tablet konsumenci stają przed trudnym wyborem, czy kupić urządzenie znanej firmy, ale przy tym trochę droższe, czy zdecydować się na produkt mniej znanego producenta. Przeważnie ta druga opcja znacznie mniej kosztuje, ale ryzyko jest takie, że urządzenie nie zawsze będzie odpowiednio wykonane i dobrze funkcjonujące. Za kwotę 200 złotych można stać się już posiadaczem nowego tabletu, przykładowo takiego jak Tablet Cavion Base 7, jak na to ile kosztuje urządzenie to posiada dość przyzwoite parametry.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.