Parametry wyznaczają rankingi i zestawienia telefonów pomocne w wyborze właściwego telefonu

Ustalenie, który telefon, tablet czy smartfon daje największe możliwości, jest zadaniem specjalistów wyznaczających takie rankingi. Ponieważ rankingi są kwestią dyskusyjną, nigdy w czołowej „dziesiątce” nie znajdą się wyłącznie niezawodne, za to w pełni uniwersalne modele. Wątpliwości kierowane są w stronę modeli zajmujących nawet pierwsze miejsce.
Smartfon Huawei Ascend P6
Wprowadził: Huawei
Treści źródłowe: Huawei
Patrząc obiektywnie, rankingi tworzone są przez najlepszych ekspertów, przydzielających punkty w kolejnych porównaniach dość racjonalnie. W internecie znajdziemy dużo zestawień tematycznych i rankingów, które zajmują się pozycjonowaniem rozmaitych telefonów i smartfonów, m.in. w przedziale czasowym.

Spróbuj Podobnie jak z komórkami klasycznymi, biorąc pod uwagę smartfony, ranking tych egzemplarzy będzie zawsze się różnił. Jednak kilka zbliżonych porównań pozwala na wyciągnięcie logicznych wniosków.

Na kilku rankingach smartfonów w ścisłej czołówce znajdował się model Xperii Z. Rankingi prezentują różne oceny, jedne biorą pod uwagę kilka pomniejszych kryteriów (np. 100-punktowe kolumny za baterię, internet, ergonomię, uniwersalność części oraz powiązanie ich wszystkich z kosztem modelu), niektóre polegają na jednej, całościowej ocenie w postaci np. określonej liczby gwiazdek itp.

Inne artykuły

Firma której trzeba zaufać i która zagwarantuje Ci zadowolenie

samsung galaxy 2
Written by: Chris F
Oryginal: http://www.flickr.com
Jest sporo koreańskich przedsiębiorstw, które są popularne na dosłownie całym świecie. Producent takich telefonów jak samsung galaxy note 3 sm n9005 32gb bialy (produkty renomowanych producentów - ), z pewnością zwykł zaliczać się do tego wspaniałego grona. To w ogóle niezwykłe, że chociaż jeszcze niedawno Korea Południowa była bardzo biednym krajem, dała radę po prostu wstać z kolan. Obecnie Korea Południowa to jeden z najbogatszych krajów. W Azji wyłącznie Japonia jest zamożniejsza. Oczywiście liczymy duże kraje, bez Zjednoczonych Emiratów Arabskich bądź Singapuru. Ogólnie Azja bardzo szybko idzie do przodu. Pozostaje mieć nadzieję, że za jakiś czas wreszcie się obudzimy w bogatej Polsce, która charakteryzuje się nowoczesną gospodarką.


Tablet Samsung GALAXY Tab
Wprowadził: Samsung
Treści źródłowe: Samsung
Właściciele telefonów mają w sieci dla siebie tematyczne fora i zestawienia. W ten sposób potencjalny właściciel modelu Nokia c5-03 dowie się m.in. o słabszej muzyce, milionach kolorów i trwałej obudowie, z kolei Samsung Wave 2 wywoła u jego posiadaczy lęk przed zarysowaniem ekranu, czy niezadowolenie z krótko-zasięgowego bluetootha. O ile powyższe przykłady obu potentatów telefonicznych dotyczą codziennych modeli swojego czasu, porównaniom ulegają też egzemplarze z rozkładaną klawiaturą, jak Nokia E7. Sprawdź nokie e7 i ciesz się z rozmów.

Klawiatura QWERTY, odcień, obudowa, również proporcje – estetyka ma także swoje odzwierciedlenie przy wyborze telefonu. Pozostałe dane, w tym jakość lustrzanek i kolejne gigabajty dokładanej pamięci mikroSD, stanowią duże pole do wymiany poglądów dla oddanych użytkowników wybranych modeli. Wraz ze standardami wzrastają nie tylko koszty sprzętu, ale też eksploatacji smartfonu. Zachęca to producentów do konstruowania większych kart, lepszych aparatów, bardziej wytrzymałych baterii itd.
2017/07/03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.