Z jakiej przyczyny smartfony uzyskują jeszcze bardziej znaczące uznanie

Smartfony od kilku lat zdobywają szturmem rynek komórkowych telefonów, coraz szybciej wypierając tradycyjne modele wyposażone w klawiaturę. Już chwilę temu sprzedaż smartfonów sporo przewyższyła sprzedaż tradycyjnych urządzeń i przewaga cały czas się zwiększa. Z rynku zniknęli producenci do tej pory kojarzeni z solidnymi telefonami, a ich miejsce zajęły firmy, które postawiły na technologię pod postacią coraz wydajniejszych i mocniejszych smartfonów.

Biały smartfon
Wprowadził: Maurizio Pesce
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
O ile tradycyjne komórki miały nieduże wymiary, to w smarftonach widać pęd ku coraz większym wyświetlaczom. Dzięki temu smartfony jakie coraz więcej osób nosi w kieszeniach stały się mobilnymi centrami rozrywki, w jakich podstawowa funkcja dzwonienia została zepchnięta na dalszy plan. Doskonale w te trendy wpisuje się firma LG, kilka jej modeli z wyższych półek ma coraz mocniejsze funkcjonalności i powiększającą się przekątną wyświetlacza, przez co nawet bardzo wybredni klienci mają w czym wybierać.

Blisko pięć cali przekątnej ekranu może zrobić wrażenie, szczególnie jeśli ekran został zrobiony w technologii IPS HD. Tak mocne parametry ma lg d605 swift l9 ii bialy (zobacz polecane telefony - ), całość uzupełnia wydajny procesor, ośmiogigowa pamięć wewnętrzna i takiej samej rozdzielności aparat cyfrowy. Na wydajnym androidzie telefon komórkowy ten doskonale nadaje się do zastosowań multimedialnych, takich tak oglądanie filmów czy gry. Jeśli ekran o takiej wielkości będzie mały, to XXXlg g2 16gb bialy zaproponować może ponad centymetr więcej.

Inne artykuły

Obecnie w sprzedaży jest tyle aparatów, a każdy jest nowoczesny, który okaże się najlepszy?

smartfony
Written by: Blake Patterson
Oryginal: http://www.flickr.com
Nie sposób zaprzeczyć, że dziś bez telefonu człowiek czuje się prawie jak bez dłoni, urządzenie bywa nam konieczne doprawdy do wszystkich czynności. Współczesne smartfony zezwalają nam połączyć się z internetem, wygodnie odbierać maile bądź uczestniczyć w życiu portali społecznościowych, dokonywać obliczeń oraz pomiarów z użyciem różnych aplikacji dostępnych na określone typy telefonów. Na rynku znajduje się tak mnóstwo aparatów, że trudno zdecydować, który będzie najlepszy.


W tym modelu dwa razy powiększono dostępną pamięć, także aparat zyskał sporo na rozdzielczości, tak więc praktycznie wszystko co doskonale działało w małym kuzynie na tym prezentować się będzie jeszcze lepiej. Ten model smartfona oprócz wydajnych podzespołów został także bardzo dobrze wykonany. W sklepach jest wersja w kolorze białym, a jeśli ktoś wolał będzie klasyczne barwy, to może zamówić lg g2 16gb bialy (zobacz na stronie: ). Rzecz jasna to nie koniec możliwości smarftonów, model lg g3 d855 16gb czarny oferuje jeszcze kilkanaście milimetrów ekranu więcej niż poprzednicy. Taka wielkość jest już porównywalna z mniejszymi tabletami, być może nie jest wygodna jeśli chodzi o dzwonienie, lecz w zabawie z pewnością doskonale się sprawdza.
2017/07/03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.