Z jakiej przyczyny smartfony uzyskują jeszcze bardziej znaczące uznanie

Smartfony od kilku lat zdobywają szturmem rynek komórkowych telefonów, coraz szybciej wypierając tradycyjne modele wyposażone w klawiaturę. Już chwilę temu sprzedaż smartfonów sporo przewyższyła sprzedaż tradycyjnych urządzeń i przewaga cały czas się zwiększa. Z rynku zniknęli producenci do tej pory kojarzeni z solidnymi telefonami, a ich miejsce zajęły firmy, które postawiły na technologię pod postacią coraz wydajniejszych i mocniejszych smartfonów.

Biały smartfon
Wprowadził: Maurizio Pesce
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
O ile tradycyjne komórki miały nieduże wymiary, to w smarftonach widać pęd ku coraz większym wyświetlaczom. Dzięki temu smartfony jakie coraz więcej osób nosi w kieszeniach stały się mobilnymi centrami rozrywki, w jakich podstawowa funkcja dzwonienia została zepchnięta na dalszy plan. Doskonale w te trendy wpisuje się firma LG, kilka jej modeli z wyższych półek ma coraz mocniejsze funkcjonalności i powiększającą się przekątną wyświetlacza, przez co nawet bardzo wybredni klienci mają w czym wybierać.

Blisko pięć cali przekątnej ekranu może zrobić wrażenie, szczególnie jeśli ekran został zrobiony w technologii IPS HD. Tak mocne parametry ma lg d605 swift l9 ii bialy (zobacz polecane telefony - ), całość uzupełnia wydajny procesor, ośmiogigowa pamięć wewnętrzna i takiej samej rozdzielności aparat cyfrowy. Na wydajnym androidzie telefon komórkowy ten doskonale nadaje się do zastosowań multimedialnych, takich tak oglądanie filmów czy gry. Jeśli ekran o takiej wielkości będzie mały, to XXXlg g2 16gb bialy zaproponować może ponad centymetr więcej.

Inne artykuły

Etui z własnym zdjęciem - nieszablonowość i ochrona telefonu

wyświetlacz
Wprowadził: ramesh ayyar
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Etui to znakomity sposób na ochronę swego telefonu przed niektórymi uszkodzeniami. Oczywiście etui nie spowoduje, że nasz telefon stanie się niezniszczalny, chociaż dopomoże nam uchronić telefon przed zarysowaniami czy też pęknięciami.


W tym modelu dwa razy powiększono dostępną pamięć, także aparat zyskał sporo na rozdzielczości, tak więc praktycznie wszystko co doskonale działało w małym kuzynie na tym prezentować się będzie jeszcze lepiej. Ten model smartfona oprócz wydajnych podzespołów został także bardzo dobrze wykonany. W sklepach jest wersja w kolorze białym, a jeśli ktoś wolał będzie klasyczne barwy, to może zamówić lg g2 16gb bialy (zobacz na stronie: ). Rzecz jasna to nie koniec możliwości smarftonów, model lg g3 d855 16gb czarny oferuje jeszcze kilkanaście milimetrów ekranu więcej niż poprzednicy. Taka wielkość jest już porównywalna z mniejszymi tabletami, być może nie jest wygodna jeśli chodzi o dzwonienie, lecz w zabawie z pewnością doskonale się sprawdza.
2017/07/03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.