Który czytnik e-booków wybrać – zestawienie cen i wersji Klindle

Parę lat wcześniej przez czytelniczy rynek przetoczyła się prawdziwa rewolucja, jaka zupełnie odmieniła podejście do literatury wielu milionów czytelników. Przyczyną tego stanu stały się czytniki e book, jakie początkowo nieśmiało pojawiły się w sprzedaży, by niewiele czasu później stać się jednym z najczęściej wybieranych gadżetów elektronicznych na całym świecie. Takie czytniki różnią się nieco od swych kuzynów, to znaczy smartfonów oraz tabletów
.
Szybsze i bardziej mobilne notebooki Sony VAIO
Wprowadził: Sony
Treści źródłowe: Sony
Przede wszystkich ich głównym zadaniem jest należyta prezentacja wyświetlanych książek. Wprawdzie smartfony także posiadają aplikacje, jakie to potrafią, lecz jest także kilka istotnych rzeczy, dzięki którym czytniki zyskały tak dużo popularności. Chyba każdy, kto polubił czytanie, wie doskonale, jak dużo przyjemności daje przewijanie szeleszczących kartek.

Na czytniku nie da się tego osiągnąć, lecz za to projektantom udało się zaprojektowanie takiego ekranu, który jak najwierniej oddaje wygląd prawdziwych papierowych kartek. Ale największą chyba mocną stroną czytników książek jest ich mobilność, dzięki temu że książki są zapisane w formie elektronicznej, to w niedużym sprzęcie można mieć cały księgozbiór, którego ktoś akurat potrzebuje.

Inne artykuły

Tani Smartfon i tablet dla każdego kto szuka nowoczesnych rozwiązań .

Smartfon
Wprowadził: HTC
Treści źródłowe: HTC
Ścigając kolejne nowinki techniczne, zastępujemy swoje komórki sprzętami lepszej generacji. Małe, klawiszowe komórki odchodzą w niepamięć, zaś unowocześniane ciągle dotykowce konkurują ze smartfonami, tabletami, iPadami.


Najpopularniejszym producentem czytników od pewnego czasu jest amazon, i raczej wszystko wskazuje na to że długi czas tak to zostanie. Produkty tej firmy są po prostu najbardziej dopracowane, o czym świadczą miliony wyprodukowanych egzemplarzy. Czy będzie to jakiś prosty model, taki jak amazon kindle 5 wi fi bez reklam ak5wf (odwiedź naszą stronę: ), czy ktoś będzie wolał bardziej zaawansowany model z większą rozdzielczością, to znaczy amazon kindle paperwhite bez reklam, to we wszystkich takich przypadkach dostanie najwyższą jakość obrazu, szybkość pracy i przede wszystkim dużą niezawodność.

No i nie można zapominać o estetyce, bowiem zwyczajnie jest ładny i elegancki. Najbardziej popularne czytniki mają szerokość ekranu 6 cali, jest to świetny kompromis między dobrym, wyraźnym obrazem i wygodą noszenia, ich dużym plusem także jest czas pracy na akumulatorach, który jest znacznie dłuższy niż przy smartfonach i tabletach.
2017/07/03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.