Najnowsze telefony

Na naszej stronie internetowej znajdziesz nowościz obszaru najnowszych technologii. Wyróżniamy się artykułami profesjonalnymi. Nasi dziennikarze mają wieloletnie doświadczenie.
Odtwarzacz Sony WALKMAN® oparty na systemie Android™
Wprowadził: Sony
Treści źródłowe: Sony
Specyfikacja parametrów telefonu xperia c3 jest już znana. Nowy smartfon kierowany jest do osób „selfie”. Jest to urządzenie średniej półki. Wyróżnia się znajdującym się na froncie aparatem fotograficznym. Ma bardzo wysoką rozdzielczość. Wyposażony został w najlepszej jakości wyświetlacz. Dzięki temu oferowany obraz jest bardzo profesjonalny.

Sercem tego smartfona jest czterordzeniowy procesor Snapdragon 400 wystukiwany zegarem 1,2 GHz. Skoordynowany jest on z 1 GB pamięci RAM oraz z układem graficznym Adreno 305.

Użytkownik posiada 8 GB przestrzenią dyskową. Nowy smartfon znajduje się w trzech następujących kolorach: białym, czarnym i miętowym. Jego rynkowy debiut datuje się na sierpień. Chiny zostaną pierwszym krajem jego dystrybucji. Nie podano do tej chwili ostatecznych cen smartfona.

najlepszy telefon iPhone 4
Wprowadził: Kārlis Dambrāns
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
W profesjonalnym serwisie mamy możliwość znaleźć przecieki na temat iphone 6. Jest to na tą chwilę najbardziej oczekiwana premiera bieżącego roku. Informacje zamieszczone na stronach www budzą wiele dyskusji.

Telefon komórkowy ma odznaczać się procesorem A8 wybijanym zegarem 2,6 GHz oraz ekranem Retina Ultra HD. Obudowa ma być odporna na wpływ różnych warunków atmosferycznych. Ponadto dochodzą do tego rozmaite komponenty. Mogą się wydawać niektórym odbiorcom nawet trochę wyolbrzymione.

Powinniśmy jednak mieć na uwadze fakt, że iphone 6 powinien podtrzymywać renomę serii. Ma za zadanie zasługiwać na miano następcy iPhone 5S. Nowe telefony mają zadebiutować na rynku w trzecim kwartale tego roku.


Inne artykuły

Dlaczego obecne gadżety charakteryzują się tak dużą popularnością?

komórka
Written by: Tabasco PR
Oryginal: Tabasco PR
Dzisiaj co rusz na rynku pojawiają się zaawansowane gadżety, których funkcją jest zainteresowanie jak najszerszego grona odbiorców, co najczęściej znakomicie się im udaje. Sporo osób woli zdecydować się na zamianę wcześniejszego telefonu na nowy (mimo że poprzedni model ciągle bardzo dobrze się sprawował), tylko dlatego, że aparat jest nowy i wyposażony w nieco zmodyfikowane funkcje.
2017/07/03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.