Kupujemy tablet

Ostatnie czasy to ogromny wysyp przeróżnych tabletów oraz smartfonów. Urządzenia te są ogromnie popularne, zostając mobilnymi centrami rozrywki. Duże dotykowe ekrany, coraz szybsze procesory i pamięci sprawiły, że obecne tablety są dużo szybsze niż sprzęt komputerowy sprzed dekady.

Tablet GALAXY Note 10.1 (Edycja 2014)
Wprowadził: Samsung
Treści źródłowe: Samsung
W Stanach ogromny zainteresowaniem cieszą się urządzenia firmy Apple, w Polsce są one nieco rzadziej nabywane, ale powolutku się to zmienia. Apple od samego początku stawiało na najwyższą jakość tak samego sprzętu jak również programów, co świetnie prezentuje Tablet Apple iPad mini 32GB WiFi 4G Biały (MD544FD/A).

Inne artykuły

Co ma w sobie ipad apple?

Propozycja marki Apple sprzedaje się na rynku rewelacyjnie. Producent znakomicie rozumie potrzeby oraz wymagania klientów, więc potrafi tak dobrze wstrzelić się w ich oczekiwania. Szczególnie popularny, i to nie od dziś, ipad apple to rozwiązanie bardzo często wybierane. Wielość funkcji, wysoka jakość dobranych do jego stworzenia materiałów i niesamowity komfort połączenia skłania coraz więcej osób do postawienia na takie wyposażenie. Doskonała jakość sprzętu jest dla użytkowników najistotniejsza.


Wielu ludzi jest zdania, że Apple projektuje najlepszej jakości matryce do tabletów, i patrząc na powyższy tablet ciężko się z tym nie zgodzić. Przekątna 8 cali, unikatowe podświetlenie i wysoka rozdzielność powodują, że ciężko oderwać wzrok od kolorowego i nasyconego pięknymi kolorami ekranu dotykowego. Pozostała część podzespołów nie zostaje w tyle. Wydajny układ procesora i aż 32G pamięci RAM bez żadnego problemu potrafią obsłużyć nawet najbardziej rozbudowane aplikacje i gry. Żeby praca z tabletem była jeszcze bardziej wygodna, Apple zdecydował się wyposażyć Ipad w liczne aplikacje do obróbki filmów,grafiki i muzyki, tak więc otwierając pudełko z tabletem dostaje się przygotowane do większości zastosowań urządzenie. Te tablety sprzedawane są w kilku kolorystycznych wersjach, opisywany wyżej egzemplarz jest biały, a ma piękną czarną barwę.

Także biały, lecz znacznie większy, bo 10 calowy jest . W przypadku firmy Asus także nie było żadnego zastanawiania się jeżeli chodzi o wydajność i użyte podzespoły. 32G pamięci, matryca o wysokiej rozdzielczości i wydajny procesor również stawiają ten model na najwyższej półce tabletów do zaawansowanych rozwiązań przy zachowaniu atrakcyjnej dla wszystkich odbiorców ceny.
2017/07/03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.