Zestawy naczyń firmy Tefal

Gotowanie nazywane jest sztuką. Żeby gotować smacznie i zdrowo, nie wystarczą sprawdzone przepisy i dobrej jakości surowce. Chcąc spowodować, aby praca w kuchni była przyjemnością, warto się zaopatrzyć w porządny, praktyczny sprzęt kuchenny. Dziś na rynku można wybierać i przebierać.

Od kilku dekad królują firmy z wieloletnim doświadczeniem, które pozwala im sprzedawać wyroby z najwyższą jakością. Bez wątpienia wśród liderów kuchennych produktów znajduje się producent naczyń Tefal.

Zarówno naczynia, jak i drobne urządzenia AGD nie mają sobie równych w tym przedziale cen. Szczególnie warte polecenia są komplety naczyń kuchennych, które pozwolą kompleksowo podejść do kwestii przyrządzania posiłków. Na rynku dostępny jest przykładowo . To komplet który się składa z 1,5 litrowego rondla o średnicy 16cm i 4 garnków, ze średnicami odpowiednio: 18cm, 20cm i 24cm oraz wysokiego garnka o średnicy 22cm. Do każdego z nich są dołożone przykrywki. Kompletny zestaw zrobiono z wysokiej jakości stali nierdzewnej o grubym dnie, które jest przystosowane również do użytku na elektrycznych kuchenkach. Komplet nazwany Tefal Classy Chef Zestaw naczyń 14 cz C778S154 C7786454 C7790654 C7790454 () zawiera praktycznie wszystkie wymienione powyżej elementy, a dodatkowo poszerzony został o duży garnek z pokrywką oraz dwa rozmiary patelni. Tu także wszystkie naczynia są przeznaczone do użytku na płytach indukcyjnych.

Inne artykuły

Postaw swoją kuchnię na głowie i odkryj na nowo jej urok

Czajnik ceramiczny
Przyjście wiosny sprzyja zmianom. To wymarzona okazja, aby odkurzyć szafy, spakować grube ciuchy, wymieść garaż, a przede wszystkim pomyśleć o kompletnym przemeblowaniu domu. Jeśli podobne plany nie dają ci spokoju, najwyższy czas je zrealizować. Proponujemy na początek zacząć od zmian wewnątrz pomieszczeń, w których spędzamy większość dnia. Takim miejscem bez wątpienia jest kuchnia: serce domu.


Linia Ingenio od kilku lat ma wielu zadowolonych klientów, tak więc warto przyjrzeć się kompletowi Tefal ingenio zestaw garnków 9 cz. L5279572 lub znacznie większemu Tefal ingenio zestaw garnków 20 cz. L5279972. Zestaw pierwszy zawiera patelnię o średnicy 24cm oraz dwa garnki, ze średnicą 18 i 24cm. Dodatkowo do użytku są dwie pokrywki, plastikową o średnicy osiemnastu cm i wykonaną ze szkła o średnicy 24cm, a także zestaw rączek i uchwytów do naczyń. Drugi zestaw oferuje znacznie większy wybór, m.in. dodatkowe dwie przykrywki i patelnie a także jeden większy garnek oraz cztery tarki, ochraniacz na palce, chochlę i adapter na garnek.
2017/07/03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.