Kupujemy wygodne słuchawki

W zasadzie każdy stosowany dzisiaj smartfon czy telefon może odtwarzać muzykę. Jednak głośniczki w takim sprzęcie nie należą do najlepszych, dlatego też powinno się pomyśleć o kupnie dobrych słuchawek. Jednak jak się okazuje, ich wybranie wcale nie będzie prostym i łatwym zadaniem.


Słuchawki Sony
Wprowadził: Sony
Treści źródłowe: Sony
Niektórzy pewnie zdecydują się na markowego producenta i zakupią Słuchawki Sony MDR-ZX300 (MDRZX300W). Są one zgrabnie, niewielkie ale przy tym bardzo wygodne. Użyto przy ich produkcji dobry jakościowo neodymowy magnes, dzięki niemu dźwięk jest wyraźny i bez zniekształceń przy zachowaniu dużej mocy.

Słuchawki te posiadają kabel o długości 1.2 metra i są oferowane w kilku wariantach kolorystycznych, przez co można je dobrać do osobistych preferencji i oczekiwań. Osoby które poszukują jeszcze lepszych brzmień skusić powinna propozycja mniej znanej na polskim rynku firmy Superlux, czyli Słuchawki SUPERLUX HD661P. Posiadają one praktyczne, miękkie kopułki, tak więc nawet kilkugodzinne słuchanie muzyki nie spowoduje żadnego odgniecenia. Ze względu na swe rozmiary i praktyczny, trzymetrowy kabel - https://kompleksmedia.pl/kable,c8.html - słuchawki te nadawać się raczej będą do zastosowań domowych, a nie noszenia na spacerze. Tu także producent postawił na odważną kolorystykę, słuchawki są dostępne w kolorach fioletowym, czerwonym, srebrnym i czarnym.

Następnym modelem, któremu powinno się przyglądnąć podczas swoich poszukiwań są . Przy nich kolorystyka jest dyskretna, słuchawki są czarne z szarym akcentem. Posiadają praktyczny, wygodny, wyłożony miękkim materiałem pałąk, wygodne nauszniki i odpowiednio długi przewód zobacz (hiperłącze do strony). Do dźwięku również nie można mieć zastrzeżeń, same słuchawki bardzo dobrze brzmią i można na nich słuchać każdego muzycznego gatunku. Bardzo ciekawą propozycją dla ludzi, którzy nie lubią plączących się przewodów są Słuchawki XX.Y DYNAMIC 10 Różowe (HP-8810 PINK). Wprawdzie kolor ich z definicji odstraszy wszystkich chłopaków, ale są oferowane także w bardziej stonowanych wersjach kolorystycznych. A najciekawsze w nich jest to, że posiadają wbudowany odtwarzacz plików MP3, więc odpada konieczność przyłączania ich do zewnętrznych sprzętów.
2019/06/07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.