Kupno pralki - udana inwestycja

Wybierając dziś pralkę nie starczy wymierzyć, jak dużo powierzchni będzie zajmować i w jakich cenach zamierzamy się zmieścić. Mnogość dostępnych na rynku pralek każdego może przyprawić o zawroty głowy. Na pierwszy rzut oka praktycznie wszystkie pralki wydają się jednakowe, ale chwila dokładniejszej analizy pozwala wyodrębnić wśród nich rzeczy, na jakie powinniśmy popatrzeć, planując kupno pralki.

Pralki Samsung z technologią Eco Bubble
Wprowadził: Samsung
Treści źródłowe: Samsung
Podstawowe kryteria to zewnętrzne wymiary, jej ładowność, podstawowe programy i funkcje dodatkowe, które właśnie mogą się nam przydać. Oczywiście nie trzeba pamiętać o parametrach związanych z naszym portfelem, czyli poborem prądu i wody. Dla przykładu można pokazać parę modeli pralek, różniących się między sobą częścią parametrów.

Inne artykuły

Jak szybko i sprawnie zająć się drobnymi awariami, które pojawić się mogą w czasie użytkowania pralki automatycznej

Pranie
Wprowadził: erizof
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Jednym z ważniejszych urządzeń w każdym domu są pralki. Przez kilka dekad ewoluowały one od modeli ze zwykłym bębnem do wydajnych, wyposażonych w skomplikowane układy sterujące pralek automatycznych. Obecnie zdecydowana większość dostępnych na rynku pralek jest z tej właśnie rodziny, i nic nie wskazuje na to, że w nadchodzących latach coś się zmieni. Lecz pralki, jak każde inne urządzenie, od czasu do czasu może się popsuć.


Jako pierwsza zaprezentuje się pralka Amica AWS 610 L. Ten model pralki zaliczana jest do najtańszej serii firmy Amica, od lat lidera w sprzedaży urządzeń AGD na polskim rynku. Klasyczny design, proste użytkowanie i kilka najpotrzebniejszych programów , to plusy tego urządzenia. Jeśli zależy nam na prostej i taniej pralce, to warto jej poszukać w sklepach.

Pralka Ariston hotpoint WMSD 723 S EU to po pierwsze nowoczesny design, mnogość funkcji i wygoda użytkowania. Pralka ta jest płytka i świetnie wyważona, dzięki czemu pomieścić może nawet 7 kilo prania. Ma ona też funkcję Super Wash, a także możliwości zróżnicowania pranych rzeczy pod kątem rodzaju i dostosowania sposobu prania, temperatury, czasu i ilości wody. Do dyspozycji więc mamy program szybki, funkcję prania odzieży dziecięcej i ręczników. Nowinką wartą podkreślenia jest program Woolmark Platinum Care, pozwalający prać ubrania do tej pory przeznaczone tylko do prania ręcznego. Pralka ma kolor srebrny. Pralka Beko WMB 71643 PTL (strona z ofertami), to model ciekawy ze względu na na mnogość użytych technologii. Przykładowo funkcja AquaFusion pozwoli maksymalnie wykorzystać detergent dzięki specyficznej dystrybucji wody, a funkcja pupil pozwala na dokładne wypłukanie zwierzęcej sierści z każdego ubrania. Za to Bosch to urządzenie bardzo popularne z uwagi na to, że nie jest ona droga, a przy tym porządnie zrobiona i praktyczna w użyciu. W modelu tym do dyspozycji jest na przykład program do dopierania sportowej odzieży, jeansu czy program pierze-puch.
2017/07/03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.