Kupujemy wieżę do domu - czym się kierować?

Obecnie wokół nas jest mnóstwo sprzętów, za pomocą których można słuchać muzyki. Praktycznie do każdego telefonu można podłączyć słuchawki, dużą popularnością się cieszą również najróżniejsze odtwarzacze MP3, a i komputery i laptopy z reguły mają jakieś głośniki. W związku z tym wszystkim mogłoby się wydawać, że sprzęty takie jak wieże hi-fi nie będą miały racji bytu. Lecz wbrew wszelakim zawirowaniom bez przerwy są one bardzo popularne, a producenci co rusz proponują nowsze modele.

Microlab SOLO 15
Wprowadził: Microlab
Treści źródłowe: Microlab
Rzecz jasna obecne wieże posiadają znacznie większe możliwości niż ich starsze modele sprzed kilku lat. Dziś każda mała wieża potrafi odtwarzać muzykę w formacie mp3, a wiele z nich ma także wejście USB który umożliwia przyłączenie zewnętrznej pamięci z muzyką.

Ceny mini wież zaczynają się z reguły od pięciuset złotych i za tę niewysoką cenę do kupienia będzie przykładowo Wieża Philips MCM2150/12. Mimo atrakcyjnej ceny ma ona ciekawe brzmienie, głośniki wyposażone w system Bass Reflex i wygodny w użyciu tuner cyfrowy. W standardowej konfiguracji tego modelu jest port USB i wejście liniowe, przez co można podpiąć do urządzenia jakikolwiek zewnętrzny odtwarzacz.

W podobnym cenowym zakresie plasuje się Wieża Pioneer X-HM10-S. Ma ona bardzo podobne funkcje co wieża Philipsa, tak więc jeżeli ktoś musiałby wybierać między tymi dwoma sprzętami, to powinien najpierw posłuchać ich obu i zdecydować się na ten, którego brzmienie będzie się bardziej podobać. Za niecałe dwieście złotych więcej stać się można właścicielem mini wieży, która nie tylko będzie odtwarzać utwory muzyczne, lecz może zastąpić domowe kino. ma poza potężnymi głośnikami z rozszerzonym basem możliwość obsługi płyt DVD i wejście HDMI, przy pomocy którego możemy przyłączyć wieżę do telewizora. Ta wieża może być także źródłem wyśmienitej rozrywki, funkcja karaoke na pewno może zrobić furorę na niejednej imprezie. Osobom które szukają lepszej jakości dźwięku można zaprezentować jeden z wież firmy Pioneer, przykładowo Wieża Pioneer X-HM50-S to prawdziwa gwiazda wśród wież z tego przedziału cen, cechująca się naprawdę najlepszymi parametrami muzyki.
2018/06/22
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.