Zmywarki AEG, Amica, Beko

Zmywarki od pewnego czasu zaczęły się cieszyć dużym zainteresowaniem w wielu mieszkaniach. Wprawdzie w niejednej kuchni będą one zajmować cenne miejsce, lecz oszczędność czasu i wody porównując z typowym myciem naczyń jest bardzo duża. Typowe mycie po obiedzie to co najmniej kilkanaście minut spędzonych przy zlewozmywaku i kilkadziesiąt litrów wylanej wody.

wnętrze zmywarki do naczyń
Wprowadził: CoCreatr
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Do zmywarki starczy powkładać naczynia i sztućce, ustawić odpowiedni program i zmywarka sama zajmie się myciem, a w tym czasie można będzie robić coś dużo przyjemniejszego niż pilnowanie zlewozmywaka. Jak twierdzą liczni uczeni, przy zmywaniu podczas całego życia spędza się kilka miesięcy, więc jeżeli tę rolę przejmie zmywarka (Zmywarka ZWM 446 IE marki Amica), to można oszczędzić rzeczywiście dużo czasu. O plusach zmywarek chyba już nie trzeba nikogo przekonywać, warto jednak przed wyborem zmywarki do domu dobrze przejrzeć ofertę firm AGD i kupić model który najbardziej odpowiada potrzebom i oczekiwaniom. Zmywarki bowiem, mimo tego że ich podstawowa funkcjonalność się nie zmienia, różnić się mogą dodatkowymi technologiami i możliwościami, które niekiedy bardzo mogą się przydać.

kuchnia
Wprowadził: Alex Ansley
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Dla przykładu Zmywarka AEG FAVORIT 65410 MOP wyposażona jest w możliwość opóźnienia startu nawet o 24 godziny, a dodatkowo w kilka programów do różnych stopni zabrudzenia sztućców i naczyń. Bardzo interesującą funkcjonalnością w tym właśnie egzemplarzu jest używanie na jednym z etapów wysokich temperatur, co bardzo się przyczynia do zwiększonej higieny i czystości.

Jeśli komuś się zdarza często przypalać patelnie i garnki, to doskonałym pomysłem dla niego może być Zmywarka pompa do zmywarki Amica ZWM 446 IE. Model ten posiada parę funkcji które doskonale radzą sobie z nawet najbardziej przywartym brudem. Dwukrotne płukanie, powiększona dawka środków myjących i wysoki zakres temperatur powodują, że praktycznie każde naczynie wyjdzie z wnętrza zmywarki pachnące i czyste.

W tym modelu zmywarki można także zmywać delikatne naczynia takie jak szkło i porcelana, ma ona specjalny program do tego typu mycia. Zmywarka BEKO DSFS 6831 W (tu sprawdź: link do ciekawej strony) tak samo jak swoje konkurentki posiada mycie w wysokich temperaturach, dlatego też także ją poleca się, jeżeli komuś będzie zależeć na najwyższej czystości mycia.
2017/09/01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.