Zespół muzyczny o wszystko dbać

Słuchamy płyty i jesteśmy zaskoczeni jej niesamowitym brzmieniem, z drugiej strony jesteśmy na koncercie oraz dostrzegamy, że to wszystko brzmi jeszcze lepiej. Dodatkowo wspaniałe w tym wszystkim jest to, że na koncertach dba się nie jedynie o samą muzykę, ale także i o otoczenie artystów, tak by wszystko przyciągało nasz wzrok oraz skupiało go na scenie. A staje się tak głównie dlatego, iż muzycy dokładają naprawdę wielkich sił do tego, żeby jak najmocniej zachwycić własnych fanów.

Studio nagrań
Wprowadził: TheMM
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Głośniki wszystko wzmacniają Jeżeli chcemy kupić dla siebie wielkie głośniki, takie które powodują, że odsłuchiwanie muzyki okaże się całkowicie nowym doświadczeniem, to z pewnością należy się zastanowić nad tym, czy chcemy na przykład . Zalecane przez wielu ludzi, czarne, nie rzucające się w oczy, czy może wolimy takie o jeszcze większej mocy, a więc Behringer Truth B 2030P. Kupując głośniki musimy pamiętać o rozmiarach naszego pokoju, kiedy będą one posiadały nazbyt sporą moc, to ma szanse się okazać, iż dźwięk, który będziemy słyszeli będzie też zmieniony, a co się z tym łączy, nie będzie on brzmiał tak wspaniale jak byśmy sobie tego zażyczyli.

Scena to istotne miejsce To co zdarza się na scenie w czasie koncertu jest niesamowicie istotne, gdyż w dużej mierze od tego zależy, czy wczujemy się w koncert oraz świetną atmosferę, czy non stop będziemy się rozglądać po sali mając wrażenie, iż nie potrafimy się wyłączyć tak jak reszta. Oczywiście pierwsze co skupia wówczas nasze spojrzenie to lampy American DJ, a więc lampy, dzięki którym są puszczane efekty świetlne. Raz jest oświetlony wokalista, raz lampy suną po tłumie, co chwilę zmieniając swoje barwy. Co niesamowite to bez wątpienia fakt, iż w powiązaniu z kolejnymi możliwościami, jak chociażby zamglenie, podaruje to niesamowity efekt. A jak to się staje, iż na płytach wciąż jest taki piękny dźwięk, że słyszymy wokalistę, ale nic z tego co wydarza się dookoła niego? To zasługa takich sprzętów jak T. Bone SC300, więc mikrofonu studyjnego, który jest odpowiednio zaprojektowany i który wyłapuje jedynie to, co łapać ma.

Inne artykuły

Zadbajmy o czyste brzmienie wygrywanej muzyki

Jak często działo się tak, że włączaliśmy jakąś muzykę i dochodziliśmy do zdania, że jej dźwięk nie jest tak fantastyczne jak to sobie myśleliśmy, iż posiadaliśmy odczucie, że ten zespół fajniej dba o akustykę? Prawda mimo wszystko jest taka, że bardzo często na brzmienie posiada wpływ sprzęt na jakim słuchamy muzyki, a co się z tym łączy, należy dołożyć ogromnych sił, żeby był on jak najwspanialszy.


To nie taka prosta sprawa Stanie się wokalistą wcale nie jest taką prostą sprawą, gdyż należy pamiętać nie tylko o samodzielnej muzyce oraz tekstach, ale też i o calutkiej oprawie, tak by wszystko wychodziło idealnie tak jak to sobie wymarzyliśmy oraz aby przedstawiało się naprawdę cudownie. Jakby nie było, z pewnością warto się zastanowić, jak dużo wysiłku nasi ulubieńcy muszą przyłożyć w to, abyśmy my także byli usatysfakcjonowani z tego, co do nas trafia.
2017/07/03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.