Telefony komórkowe i smartfony
Konkurs sms
Wprowadził: verkeorg
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W sytuacji, jeżeli chcesz przyciągnąć do siebie nabywców, pomyśl, by zorganizować fajny konkurs lub loterię.

Teraz, gdy na rynku panuje tak duża konkurencja, sprzedawcy stają przed niełatwym wyzwaniem, jak przyciągnąć do siebie kontrahentów i wzbudzić ich zainteresowanie, jak również utrzymać ich na dłużej.
call center
Wprowadził: Mighty Travels
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Systemy call center mogą okazać się być bardzo rozbudowane

W firmach bardzo istotne są telefony, które pozwalają się łączyć nie tylko z kontrahentem, lecz także ze współpracownikami w przedsiębiorstwie.
apple, phone
Wprowadził: SpeakingLatino.com
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Pokrowiec do Apple zezwala nam na własny styl

Wiele osób kocha, jak ich telefon wyróżnia się spośród setek podobnych, przez to zawsze starają się oni znaleźć niesamowitą obudowę, która już z daleka będzie się wyróżniała. Wytwórcy telefonów chcąc wychodzić naprzeciw oczekiwaniom własnych klientów proponują oddzielne obudowy, które każdy może sobie zakupić samodzielnie, wybierając taką, która najbardziej mu pasuje.
Logo androida
Wprowadził: Maurizio Pesce
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wszystko co chcesz wiedzieć na temat aplikacji pisanych na Androida i IOS

Dobór platformy, na którą tworzona będzie dana aplikacja jest zależne przede wszystkim od naszej metody, do kogo potrzebujemy kierować swą aplikację i jakich narzędzi używa nasza ekipa docelowa.
etui na iPad
Wprowadził: Elisa Fair
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Chrońmy ulubione telefony

Dawniej, gdy na naszym rynku pojawiały się pierwsze komórki, to pojawiały się i również siermiężne, co telefony pokrowce na nie, by te nie psuły się w czasie użytkowania. Ale szybko wyszło na to, że są to telefony bardzo odporne i nie trzeba im żadnego etui, bo są wręcz niezniszczalne.
android
Wprowadził: Maria Elena
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Zaawansowane telefony komórkowe – jakie możliwości gwarantują człowiekowi oraz w jaki sposób wybrać model najlepszy dla siebie?

Początki telefonów były dość skromne. Ogromne, niewygodne modele stanowiły jednak rzeczywisty przełom w porozumiewaniu się na odległość, które było dotychczas możliwe jedynie przy pomocy listów. Z biegiem czasu jednak telefony stacjonarne stawały się coraz bardziej nowoczesne, co pozwoliło na prowadzenie bezproblemowych rozmów.
smartphone

W czym pomagają nam niektóre aplikacje? Z pewnością to duże udogodnienie jeżeli chodzi o bankowość elektroniczną

Razem z rozwojem smartfonów zmianie uległ sposób korzystania z bankowości. Obecnie oprócz wizyty w stacjonarnym banku albo korzystania z usług banku przez Internet pojawiła się możliwość korzystania z aplikacji mobilnej na naszym smartfonie.
zakup
Wprowadził: MAURO CATEB
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak zakupić laptopa? Jaki najlepszy? Pomagamy w wyborze

Jeden laptop nierówny drugiemu. Już na etapie analizowania ofert w sklepach pojawiają się istotne pytania: którego notebooka zakupić? Który będzie idealny dla moich zastosowań i na którego warto wydać pieniądze?


Jak zakupić laptopa? Jaki najlepszy? Pomagamy w wyborze

Opcji jest wszak wiele, a każdy eksploatator będzie miał inne potrzeby.
Dekoracja wnętrz
Wprowadził: Pat Strosahl
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jeżeli zarządzasz przedsiębiorstwem, przemyśl, jak kontaktujesz się z kontrahentami. Rzuć okiem na garść dobrych rad

Dojście do użytkownika jest współcześnie najważniejszym etapem w zarządzaniu firmą. Zbudowanie dobrych stosunków z kontrahentem jest niezwykle cenne.
sony
Wprowadził: Sony
Treści źródłowe: Sony

Telefony oraz smartfony spełniające potrzeby wielu klientów a także akcesoria, które ochronią twój telefon przed uszkodzeniem

Telefony komórkowe są prawie nieodłącznymi akcesoriami każdej osoby. W dzisiejszych czasach służą nie tylko do dzwonienia, ale również do oglądania filmów bądź wykonywania zdjęć. Z każdym rokiem pojawiają się coraz ciekawsze rozwiązania w tej dziedzinie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.