Telefony komórkowe i smartfony
Marketing mobilny
Wprowadził: GoMobi.pl
Treści źródłowe: http://gomobi.pl

Najnowsze telefony

W naszym serwisie przeczytasz nowościz obszaru najnowszych technologii. Wyróżniamy się artykułami bardzo rzetelnymi. Nasi autorzy mają wieloletnie doświadczenie.
Smartfon HTC Rhyme
Wprowadził: HTC
Treści źródłowe: HTC

Czy znajdziemy jeszcze ”komórki”?

Początki były niewinnie, od pokaźnych rozmiarów „cegłówek” noszonych przy uchu przez biznesmenów. Byli oni odziani w dość modne, jak na tamten okres, stroje, a wygląd ich miał określać wyższy status. Później było lepiej, garnitury były ładniejsze, bardziej uszyte na miarę, a telefony komórkowe bardziej zgrabne i mniej widoczne. Jeśli bowiem na samym początku, kiedy „komórki” się pojawiły i warto było się z nimi pokazać, to następnie nikt już na to nie zwracał uwagi. W cenie był za to jak najmniejszy wygląd.
tablet Samsung Galaxy
Wprowadził: John Biehler
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Telefony komórkowe są coraz ciekawsze

Wytwórcy telefonów komórkowych zrobią wszystko co jedynie w ich sile, żeby zainteresować nas swoim urządzeniem, byśmy dostrzegli, iż ich oferta jest wspanialsza, niż ta, którą przedstawia nam konkurent. To wszystko powoduje, iż mamy możliwość wybierania w telefonach, które są coraz lżejsze, mają coraz więcej różnych funkcji, a równocześnie okazują się naprawdę ciekawe kwotowo, co bez wątpienia będzie posiadało także spory wpływ na naszą decyzję.
Ujarzmij każdy dźwięk
Wprowadził: Maxell
Treści źródłowe: Maxell

Zawsze warto mieć przy sobie muzykę i słuchawki

Kiedy wiele podróżujemy środkami komunikacji publicznej oraz nie pragniemy słuchać tego, co się wokół nas dzieje oraz o czym rozmawiają ludzie będący w najbliższym otoczeniu, to bez wątpienia trzeba zawsze mieć przy sobie słuchawki, a na telefonie posiadać zgraną ulubioną muzykę. Wtedy zawsze będziemy mieli szansę sobie w ten sposób uprzyjemnić czas jazdy, odciąć się od wszystkiego, a równocześnie też powodować, iż nawet najdłuższa jazda nie będzie zbyt uciążliwa.
samsung galaxy pocke
Wprowadził: Meraj Chhaya
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Które smartfony są świetne?

Smartfony są na pewno godne uwagi - niby nie są całkowicie pozbawione minusów, lecz bądź co bądź cechują się sporo większą ilością plusów. Sprawiły, że tak naprawdę telefonia mocno się zmieniła - i to samo zdołała zrobić z całym naszym żywotem! Czyli bez cienia wątpliwości takie sprzęty jak m.in. samsung galaxy pocket są kapitalne. Niby wydaje się, iż ostatnimi czasy coraz mniej dobrych telefonów na rynku, ale ogólnie trudno się z akurat tym zgodzić.
centrala voip
Wprowadził: Hades2k
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Cenione na rynku centrale voip Wrocław

Wybór znakomicie przygotowanych rozwiązań wyszukać można całe bogactwo znakomitych ofert. Biorąc pod uwagę centrale voip wrocław zdecydowanie możemy znaleźć wiele świetnych opcji na rynku. Ciekawe oferty spotykają się z entuzjazmem konsumentów na rynku, więc warto systematycznie odświeżać ofertę.
telefon
Wprowadził: Rodrigo Ghedin
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Standardowa elegancja czy młodzieżowe kolory? Obudowy do telefonów

Komórkowa moda nie ustaje, a nowy futerał czy obudowa skupiają podobną uwagę jak i nowy telefon. Wzbogacony o etui, telefon nie ulega zniszczeniu, przez co działa sprawniej i dłużej możemy go używać. Jak sami mogliśmy już zaobserwować, noszenie telefonu w kieszeni czy plecaku, w towarzystwie bilonu, ewidentnie nie zapowiada nic dobrego.
komórka
Wprowadził: mobilyazilar
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Po godzinach telefon służbowy też chce się zrelaksować

Nabywamy nowy telefon. Staramy się o niego dbać jak najlepiej. Z tej przyczyny należy pomyśleć o jego odpowiednim zabezpieczeniu. Dzięki używaniu pokrowców i etui, telefon jest w dobrym stanie, więc działa sprawniej. Noszenie telefonu w kieszeni czy torebce, razem z kluczami czy monetami, z całą pewnością nie przedłuża jego żywotności.
Obsługa komputera
Wprowadził: Alan Wolf
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Gdy zachoruje… komputer

Gdy zachoruje… komputer

Bezpieczeństwo sieci w czasach, kiedy dociera do nas coraz więcej informacji o atakach hakerskich, to niezwykle ważne zagadnienie. Zwłaszcza dotyczy to gospodarki. Wiele przedsiębiorstw, w tym również te, które istnieją na polskim rynku, szermuje wrażliwymi danymi.
Wprowadził: Altec Lansing

Nabywamy coraz nowsze modele sprzętów

Dzisiaj nawet jeżeli wyjeżdżamy w daleką trasę, to i tak cały czas możemy pozostawać w bliskiej łączności z rodziną i przyjaciółmi, a nawet ciągle mamy szansę wiedzieć, co się dzieje na świecie. Dzięki nowoczesnym urządzeniom, które teraz są nam proponowane możemy mieć gwarancję, iż się nie zagubimy, a w razie momentu wolnego, możemy powiązać się z Internetem, albo obejrzeć jakiś fajny film.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.