Telefony komórkowe i smartfony
Smartfon
Wprowadził: HTC
Treści źródłowe: HTC

Tani Smartfon i tablet dla każdego kto szuka nowoczesnych rozwiązań .

Ścigając kolejne nowinki techniczne, zastępujemy swoje telefony komórkowe sprzętami nowszej generacji. Małe, klawiszowe komórki odchodzą w niepamięć, zaś typowe telefony – dotykowce mają dużą konkurencję w smartfonach, tabletach, iPadach.

Co trzeba przede wszystkim wiedzieć na temat radiotelefonów?

Nieco ludzi rozmyśla jak komunikować z kimś, ale bez użycia komórek. Zapewne to nie będzie żadne wiekopomne odkrycie: bardzo dobrym sprzętem jest typowe walkie talkie.
telefon komórkowy
Wprowadził: Ascom
Treści źródłowe: Ascom

Krótkofalówki

Radiotelefony, znane szerzej jako krótkofalówki, są niezwykle charakterystycznymi urządzeniami. Ich podstawową funkcją jest umożliwianie porozumiewania się na odległość. Obecnie w jakimś stopniu urządzenia te zostały wyparte przez popularne komórki, jednak również w odniesieniu do nich radiotelefony posiadają wiele zalet. Ich używanie kojarzy się nierzadko z okresem wojen światowych.
apple
Wprowadził: Mario Hernández
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Które sprzęty multimedialne należałoby dzisiaj mieć?

W dniu dzisiejszym znaczenie elektronicznych gadżetów dla statystycznego użytkownika jest wybitnie duża. Każdy z nas bowiem lubi korzystać z nowomodnych technologii we własnej kieszeni. W tym miejscu warto dodać, że rzecz jasna w największym stopniu wykorzystywanym przez nas urządzeniem jest telefon. Można śmiało zaryzykować powiedzeniem, że chyba każdy z nas nie wyobraża już sobie wykonywania codziennych obowiązków bez jego wsparcia.
Praca w branży IT
Wprowadził: hackNY.org
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Najpopularniejsze laptopy

Ceny laptopów i tabletów ciągle spadają. Już ok 3000 zł można wyszukać rewelacyjny laptop, zarówno do pracy w zaciszu domu czy biurze, jak i do rozrywki takiej jak oglądanie filmów, słuchanie piosenek czy gry na PC.
Elektronika na co dzień
Wprowadził: Sony
Treści źródłowe: Sony

Najbardziej profesjonalne analizy

Nasz portal internetowy ma wieloletnie doświadczenie. Systematycznie się rozwija. Codziennie dostarcza odbiorcom najświeższych informacji technologicznych. Prezentujemy interesującą bazę obiektywnych testów. Codziennie przybywa nam rzesze użytkowników naszego portalu internetowego.
Marketing mobilny
Wprowadził: GoMobi.pl
Treści źródłowe: http://gomobi.pl

Najnowsze telefony

W naszym serwisie przeczytasz nowościz obszaru najnowszych technologii. Wyróżniamy się artykułami bardzo rzetelnymi. Nasi autorzy mają wieloletnie doświadczenie.
Smartfon HTC Rhyme
Wprowadził: HTC
Treści źródłowe: HTC

Czy znajdziemy jeszcze ”komórki”?

Zaczęło się niewinnie, od pokaźnych rozmiarów „cegłówek” trzymanych przy uchu przez biznesmenów. Byli oni ubrani w dość modne, jak na tamten okres, stroje, a wygląd ich miał wskazywać na wyższy status. Kilka lat później było lepiej, garnitury były ładniejsze, bardziej uszyte na miarę, a telefony komórkowe bardziej zgrabne i nie tak duże jak pierwsze modele. Jeśli bowiem na początku, kiedy „komórki” się pojawiły i warto było się z nimi pokazać, to kilka lat później nikt już na to nie zwracał uwagi. Najpopularniejszy stawal się za to jak najmniejszy wygląd.
tablet Samsung Galaxy
Wprowadził: John Biehler
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Telefony komórkowe są coraz ciekawsze

Wytwórcy telefonów komórkowych robią wszystko co tylko w ich sile, aby zaciekawić nas własnym sprzętem, abyśmy zauważyli, iż ich oferta jest wspanialsza, niż ta, którą przedstawia nam konkurencja. To wszystko sprawia, że mamy możliwość wybierania w telefonach, które są znacznie lżejsze, mają coraz więcej różnych funkcji, a jednocześnie okazują się całkiem przystępne cenowo, co bez wątpienia będzie miało także ogromny wpływ na naszą decyzję.
Ujarzmij każdy dźwięk
Wprowadził: Maxell
Treści źródłowe: Maxell

Zawsze warto mieć przy sobie muzykę i słuchawki

Jeśli dużo podróżujemy środkami komunikacji publicznej oraz nie pragniemy słyszeć tego, co się wokół nas dzieje i o czym opowiadają ludzie będący w najbliższym otoczeniu, to z pewnością należy zawsze mieć przy sobie słuchawki, a na telefonie mieć wgraną ukochaną muzykę. Wówczas zawsze będziemy mieli szansę sobie w ten sposób umilić okres jazdy, odciąć się od wszystkiego, a równocześnie również spowodować, że nawet najdłuższa podróż nie będzie zbyt męcząca.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.