Telefony komórkowe i smartfony
Smartfon
Wprowadził: HTC
Treści źródłowe: HTC

Tani Smartfon i tablet dla każdego kto szuka nowoczesnych rozwiązań .

Ścigając kolejne nowinki techniczne, zastępujemy swoje komórki sprzętami lepszej generacji. Małe, klawiszowe komórki odchodzą w niepamięć, zaś unowocześniane ciągle dotykowce konkurują ze smartfonami, tabletami, iPadami.

Co trzeba przede wszystkim wiedzieć na temat radiotelefonów?

Nieco ludzi rozmyśla jak komunikować z kimś, ale bez użycia komórek. Zapewne to nie będzie żadne wiekopomne odkrycie: bardzo dobrym sprzętem jest typowe walkie talkie.
telefon komórkowy
Wprowadził: Ascom
Treści źródłowe: Ascom

Krótkofalówki

Radiotelefony, znane szerzej jako krótkofalówki, są niezwykle charakterystycznymi urządzeniami. Ich podstawową funkcją jest umożliwianie porozumiewania się na odległość. Obecnie w jakimś stopniu urządzenia te zostały wyparte przez popularne komórki, jednak również w odniesieniu do nich radiotelefony posiadają wiele zalet. Ich używanie kojarzy się nierzadko z okresem wojen światowych.
apple
Wprowadził: Mario Hernández
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Które sprzęty multimedialne należałoby dzisiaj mieć?

W dniu dzisiejszym znaczenie elektronicznych gadżetów dla statystycznego użytkownika jest wybitnie duża. Każdy z nas bowiem lubi korzystać z nowomodnych technologii we własnej kieszeni. W tym miejscu warto dodać, że rzecz jasna w największym stopniu wykorzystywanym przez nas urządzeniem jest telefon. Można śmiało zaryzykować powiedzeniem, że chyba każdy z nas nie wyobraża już sobie wykonywania codziennych obowiązków bez jego wsparcia.
Praca w branży IT
Wprowadził: hackNY.org
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Najpopularniejsze laptopy

Ceny komputerów przenośnych i tabletów systematycznie spadają. Już ok 3000 zł można wyszukać pierwszorzędny laptop, zarówno do pracy w zaciszu domu czy biurze, jak i do rozrywki takiej jak oglądanie filmów, przesłuchiwanie muzyki czy gry na PC.
Elektronika na co dzień
Wprowadził: Sony
Treści źródłowe: Sony

Najbardziej profesjonalne analizy

Nasz serwis internetowy posiada długoletnie doświadczenie. Stale się rozwija. Każdego dnia dostarcza użytkownikom najbardziej aktualnych informacji technologicznych. Umieszczamy interesującą bazę obiektywnych testów. Z każdym dniem przybywa nam grono czytelników naszego serwisu internetowego.
Marketing mobilny
Wprowadził: GoMobi.pl
Treści źródłowe: http://gomobi.pl

Najnowsze telefony

W naszym serwisie przeczytasz nowościz obszaru najnowszych technologii. Wyróżniamy się artykułami bardzo rzetelnymi. Nasi autorzy mają wieloletnie doświadczenie.
Smartfon HTC Rhyme
Wprowadził: HTC
Treści źródłowe: HTC

Czy znajdziemy jeszcze ”komórki”?

Początki były niewinnie, od wielkich „cegłówek” noszonych przy uchu przez biznesmenów. Byli oni odziani w dość modne, jak na tamten okres, stroje, a wygląd ich miał wskazywać na wyższy status. Kilka lat później było jeszcze lepiej, garnitury były bardziej markowe, bardziej skrojone na miarę, a telefony komórkowe bardziej zgrabne i mniej widoczne. Skoro bowiem na samym początku, kiedy telefony komórkowe się pojawiły i warto było się z nimi zaprezentować, to później nikt już na to nie zwracał uwagi. W cenie był za to jak najmniejszy wygląd.
tablet Samsung Galaxy
Wprowadził: John Biehler
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Telefony komórkowe są coraz ciekawsze

Wytwórcy telefonów komórkowych zrobią wszystko co jedynie w ich mocy, żeby zaciekawić nas własnym sprzętem, abyśmy zauważyli, iż ich oferta jest wspanialsza, niż ta, którą proponuje nam konkurent. To wszystko sprawia, że mamy okazję wybierania w telefonach, które są znacznie lżejsze, mają coraz więcej różnych funkcji, a równocześnie okazują się naprawdę przystępne kwotowo, co bez wątpienia będzie posiadało również ogromny wpływ na naszą decyzję.
Ujarzmij każdy dźwięk
Wprowadził: Maxell
Treści źródłowe: Maxell

Zawsze warto mieć przy sobie muzykę i słuchawki

Jeśli dużo podróżujemy środkami komunikacji publicznej oraz nie pragniemy słyszeć tego, co się wokół nas dzieje i o czym opowiadają ludzie będący w najbliższym otoczeniu, to z pewnością należy zawsze mieć przy sobie słuchawki, a na telefonie mieć wgraną ukochaną muzykę. Wówczas zawsze będziemy mieli szansę sobie w ten sposób umilić okres jazdy, odciąć się od wszystkiego, a równocześnie również spowodować, że nawet najdłuższa podróż nie będzie zbyt męcząca.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.