RTV, AGD - przegląd
rura
Wprowadził: Armacell
Treści źródłowe: Armacell

Sprawdzone metody na suche powierzchnie.

Zmiany stopni za oknem wymagają od nas większej opieki nad naszym zdrowiem. W podobnych warunkach o przeziębienie nie trudno. Wymęczony organizm, wciąż wystawiany na próby, zaczyna minimalnie szaleć. Kiedy jest zimo nasze mieszkania potrzebują więcej ciepła. I nie ważny sposób uzyskiwania dodatkowych rumieńców na twarzy, bo przez cały czas efekty dogrzewania są podobnie niekorzystne dla nas. Jak to sprawdzić? Trzeba tylko obejrzeć swoją skórę. Jeśli zauważymy objawy suchości możemy być nieomal pewni, że w naszym domu mamy do czynienia ze zbyt suchym powietrzem. Innymi skutkami takiego powietrza są także kłopoty z układem oddechowym.
wentylator

Zapanuj nad powietrzem

Technika zrobiła duże, duże kroki w ostatnim wieku. Ludzie wiedzą dziś dzięki temu panować właściwie nad wszystkimi możliwymi żywiołami: istnieją melioracje, świetne statki handlowe, militarne i inne. Wyjmujemy spod ziemi złoża naturalne, wiercąc tunele kilka kilometrów pod powierzchnią. Posiadamy urządzenia grzewcze, jakie niemal w całości użytkują energię spalania, nie wspominając już o tym, że płomienie, jakie kiedyś trzeba było rozpalać krzesiwem albo patyczkami, obecnie umie rozniecić pięciolatek przy pomocy zapałki. Zostało jeszcze powietrze – najtrudniejszy do opanowania element, tak samo groźny w nadmiarze, jak te pozostałe, choć najmniej uchwytny.
klimatazacja
Wprowadził: SashaW
Treści źródłowe: http://www.flickr.com/photos/sashawolff/3461164440/

Użycie klimatyzacji i urządzeń osuszających powietrze w codziennym życiu

Od momentu, gdy pewnemu bystremu panu był potrzebny jakiś wynalazek do suszenia papieru, trochę wygodniejsze stało się nasze życie w najgorętsze skwary. Jak do tego doszło? Pewien Brytyjczyk, znajdując się w trudnej rozterce w swoim warsztacie, w którym obecna była straszliwa wilgoć, a on trzymał w tym miejscu mnóstwo papieru, stworzył urządzenie, jakie wysysało z otoczenia nadmiar wilgoci. Nie byłoby to pewnie tak ważne rozwiązanie, gdyby nie to, że efektem ubocznym pracy tego wynalazku było chłodzenie powietrza. Tak powstały klimatyzatory.
gniazdko elektryczne
Wprowadził: Mebel Rust
Treści źródłowe: Mebel Rust

Dobry elektryk poszukiwany

Remont to idealna okazja do zmiany sprzętu elektrycznego w naszym wnętrzu. Zwłaszcza jeżeli mieszkamy w wieloletnim budynku, w którym instalacja elektryczna została założona dawno temu. Ze względów bezpieczeństwa powinniśmy nająć dobrego elektryka, który pomoże nam doprowadzić naszą domową elektrykę do nowoczesnych standardów.
drukarka
Written by: Michael Coté
Oryginal: http://www.flickr.com

Gigant otwarty na konsumentów

Samsung jest globalnym liderem nowych technologii produkującym szeroką gamę produktów, takich jak sprzęt audio, RTV, kamery i aparaty fotograficzne, telefony komórkowe, sprzęt komputerowy i biurowy, sprzęt AGD oraz różnego typu akcesoria. Firma istnieje od 70 lat i dzięki inwestowaniu w najnowsze rozwiązania technologiczne i wdrażaniu wielu innowacyjnych rozwiązań zdobyła uznanie milionów klientów, w dziedzinie telefonii wyprzedzając nawet Nokię. Co ważne, Samsung ma rozbudowaną sieć centrów serwisowych. Aby znaleźć interesujący nas serwis, gdzie możemy oddać taki, a nie inny produkt, wystarczy wejść na stronę WWW firmy, na której dzięki rozbudowanej wyszukiwarce bez trudu odnajdziemy konkretną lokalizację.
zastawa
Wprowadził: home&you
Treści źródłowe: home&you

Zastawa stołowa idealnym prezentem

Okres na przyjęcia weselne w rozkwicie. Bardzo dużo młodych par bierze ślub ślub w czasie lata. Nic w tym zaskakującego, przecież teraz pogoda jest najładniejsza, dni najdłuższe, zatem nie musimy się obawiać choćby o niskie temperatury i myśleć co tu dodatkowo włożyć na ślubną kreację, aby nie zamarznąć. Suknia to następny powód przemawiający za ślubem w lecie – można ją wyeksponować i pokazać, może być zwiewna, z lekkiego materiału, bez rękawów i nie musimy jej chować pod płaszczem.
waga apteczna
Oryginal: www.wagi-elektroniczne.pl

Charakterystyka wag używanych w aptekach

W aptekach i w całym przemyśle farmaceutycznym staranność jest bardzo istotna. Istotnym jest dbałe odmierzanie składników farmaceutyków, preparatów i środków, jakie mają za zadanie kurować osoby schorowane, a nawetocalić im życie. Wobec tego precyzyjne określanie masy składników jest tak niezbędne.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.