Sprzęt dla fotografa
wynajem
Wprowadził: Moose.pl
Treści źródłowe: www.moose.pl

Produkcja filmów promocyjnych w Poznaniu - studia i agencje kinematograficzne

Współcześnie reklama jest niezwykle relewantnym aspektem sukcesu marki. Obojętnie od produktu bądź usługi najważniejszą sprawą wpływającą na zbycie jest stosowna kampania reklamowa.
producent
Written by: yb putro
Oryginal: http://www.flickr.com

Nowoczesne gadżety

Do uwiecznienia wyczynów sportowych na deskorolce lub rowerze, nie starczy zwyczajna cyfrowa kamera, jaka po intensywnym użytkowaniu może dość szybko odmówić posłuszeństwa.
sprzęt - malowidło
Wprowadził: Tomasz Lewicki
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Upominek dla zagorzałego amatora nowinek technicznych – co nabyć, aby zapewnić mu przyjemność?

Każdy z nas ma osobę, która kocha wszystkie nowinki technologiczne i z radością je kolekcjonuje. W tym przypadku mamy znacznie uproszczoną sytuację, jeśli chodzi o kupowanie upominków na przeróżne okazje – wystarczy tylko rozejrzeć się po nowinkach na rynku. Jego radość podczas próbowania nowego gadżetu nie będzie miała końca! Jaki prezent opłaca się zakupić dla amatora nowoczesnych technologii?
dron
Wprowadził: Peter Linehan
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nowoczesny, funkcjonalny dron z kamerą - 3DR SOLO

Szukając nowoczesnego drona z kamerą najwyższej jakości, ofiarowanego do profesjonalnego filmowania z powietrza, powinno zapoznać się z artykułem firmy 3D Robotics - 3dr SOLO. Ten wyjątkowy dron z kamerą ma niemało zalet i nowomodnych funkcji. Został zaprojektowany przez doświadczonych twórców kontrolerów konsol, dzięki czemu kierowanie tym dronem jest faktycznie bezproblemowe i nieskomplikowane. Po raz pierwszy na rynku w tym rodzaju pojawił się przycisk pauzy, który w razie potrzeby bez uszczerbku zatrzyma drona w powietrzu. W 3dr SOLO mieszczą się dwa komputery, jeden został umieszczony w dronie, a drugi w kontrolerze.
aparat fotograficzny
Wprowadził: Upupa4me
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Chciałbyś zaopatrzyć się w lustrzankę? Sprawdź, jaki obiektyw dobrze jest wybrać!

Często, mimo tego, że nabyliśmy lustrzankę, wychodzi na jaw, że potrzeba nam czegoś więcej. Stajemy przed decyzją związaną z kupnem nowego obiektywu. Twoją uwagę przyciągnęła Sigma 10-20? A może zupełnie nie wiesz, jaki obiektyw sprawdzi się w twoim przypadku? Na wstępie musimy podkreślić, że jeśli pragniemy zaopatrzyć się w obiektyw do lustrzanki, warto przemyśleć, jakiego typu obiekty będziemy fotografować, a także jakie zdjęcia chcemy robić.
aparat fotograficzny, obiektyw
Wprowadził: http://www.sxc.hu
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu

Kochasz robić zdjęcia i właśnie poszukujesz porządnego aparatu fotograficznego? Wybierz Sigmę dostępną w Szczecinie

Fotografowanie stało się bardzo popularnym hobby. Stawia na nią coraz więcej ludzi. By jednak wykonywać naprawdę efektowne zdjęcia, dobrze jest dysponować dobrej jakości sprzętem. Takie będą zwłaszcza obiektywy oraz aparaty marki Sigma, które nabyć można między innymi w tak dużym i ładnym mieście, jak Szczecin.
Sigma
Treści źródłowe: http://www.sigma-sklep.pl/

Fotografia dla każdej osoby

Niegdyś fotografia była czymś, co zarezerwowane było wyłącznie dla osób posiadających aparat, a oprócz niego mających specjalistyczne umiejętności wykonywania zdjęć. Wówczas wykonywano je rzadko, nade wszystko z racji znaczących okazji. Współcześnie czasy się trochę zmieniły i każdy z nas może pstrykać fotografie niezależnie od czasu i miejsca. Dostęp do techniki sprawił, iż posiadanie najlepszej klasy aparatów dla wielu ludzi nie jest przymusem.
dron dji
Wprowadził: DFShutterbug
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Najpopularniejsze drony firmy DJI przeznaczone do kręcenia z góry

Firma DJI jest w dzisiejszych czasach jedną z najbardziej wszechstronnych oraz rozpoznawalnych firm na współczesnym rynku, jaka proponuje markowe, jakościowe oraz profesjonalne drony ofiarowane do filmowania z powietrza. Dzięki rewolucyjnym dronom firmy DJI, filmowanie z powietrza naturalnie nabiera całkowicie nowego znaczenia.
obiektywy
Treści źródłowe: pixabay.com

Sklep fotograficzny Szczecin

Urządzenia fotograficzne stały się kluczową częścią ekwipunku każdego domu. Sklepy fotograficzne Szczecin oferują parę rozmaitych modeli obiektywów. Przed zakupieniem urządzenia należałoby zorientować się jak duży wybór jest pośród modeli obiektywów, lamp i różnych akcesoriów. Aparaty kompaktowe małych wymiarów są niesłychanie pożyteczne, bo można zawsze je mieć pod ręką.
zdjęcie dziecka i maskotki
Written by: Katsuhito Nojiri
Oryginal: http://www.flickr.com

Modne sesje fotograficzne najmłodszych

Niesamowicie wdzięcznym obiektem do fotografowania jest dziecko. Jest to też model wymagający, bo trzeba mieć do takiego dziecka właściwe podejście. Rozumie to każdy fotograf dziecięcy. Osoby specjalizujące się w robieniu zdjęć dzieci mają trudny orzech do zgryzienia, bo część dzieci od razu otwierają się przed aparatem, a część z nich jest onieśmielona i musimy z nich wydobywać bardzo wiele.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.