Sprzęt dla fotografa
Wprowadził: Gabriel Rocha (a.k.a. BRIEL)

Wybierane przez klientów oferty – bojlery

W pełni profesjonalne rozwiązania do podgrzewania wody w domach i mieszkaniach są przez fachowców nieustannie dopracowywane. Różne propozycje przygotowują oni z zachowaniem wszystkich obowiązujących wymogów w tej branży. Jeśli przyjrzymy się urządzeniom, takim jak bojlery elektryczne, w pierwszej linii daje się dostrzec imponujący wybór na rynku. Jakie więc wybrać, takie pytanie często nasuwa się amatorom, którzy muszą w krótkim czasie podjąć tak ważną decyzję, jaką jest postawienie na bojler.
GoPro Hero 4 Silver Teardown
Wprowadził: Dave Jones
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wyjątkowe zdjęcia przy użyciu kamery do sportów ekstremalnych.

Każdy z nas czasami staje przed jakimś wyzwaniem. To samo będzie gdy zdecydujemy się na skok na bungee bądź ze spadochronu. Następuje wtedy przełamanie pewnych barier strachu. Są to tzw. sporty ekstremalne. Z pewnością, gdy podejmiemy się czegoś takiego będziemy chcieli mieć pamiątkę z danego wydarzenia.
dron
Wprowadził: Dansk Drone Kompagni ApS
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Fotografowaniem z powietrza zajmie się za ciebie dron

Wizja kompletnie skomputeryzowanego świata nie jest już tylko materiałem literackim z Gwiezdnych Wojen. To już nie wymysły, dzisiaj wszystkie obszary rzeczywistego świata dążą do technizacji. Nowoczesna reklama wytwarza wszechogarniający apetyt na nowinki techniczne. Wiadome jest, że bez sztucznej inteligencji nie da się w przyszłości egzystować. Jaki jest obecny stosunek człowieka do nowoczesnych maszyn? Aktualnie pragniemy, ażeby maszyny wyręczały nas w każdej dziedzinie życia, z drugiej strony towarzyszy nam wręcz obsesyjny strach, że nie będziemy mogli pracować i, że automaty przejmą panowanie nad światem. Niepokoje są bezzasadne.
stary fotoalbum
Wprowadził: Regionaal Archief Nijmegen
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nowatorskie rozwiązania i rozwój technologii widoczne są w wielu dziedzinach, również w fotografii. Sprawdź najlepsze rozwiązania

Kiedyś zdjęcia to były po prostu zdjęcia, podobnie jak wydruk był wydrukiem. W dzisiejszych czasach, gdymyślimy o fotografiach, to należy napomknąć o nowych ciekawostkach z tym powiązanych. Nie da się zaznaczyć, że robimy fotografię,gdyż istotne jest jaką technikę, w jaki sposób i w jakiej perspektywie. Tak samo można mówić o drukowaniu, od kiedy zaistniało drukowanie w 3D. To interesujące innowacje, prawdopodobnie jeszcze nie tak rozpowszechniane, jak normalne, tradycyjne fotografie, ale mające znaczniejszy wpływ na różne dziedziny życia.
detektyw
Wprowadził: Martin @pokipsie Rechsteiner
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Sprzęt szpiegowski - co i gdzie zakupić

Różne sytuacje w naszym życiu mogą wymusić na nas kupno sprzętu detektywistycznego. Chociaż najlepszym rozwiązaniem może się wydawać wynajęcie detektywa, nierzadko szybciej możemy poradzić sobie sami. Ukryte kamery wspomogą nasze działania, a nagrania będą najbardziej sprawdzonymi dowodami. Niezależnie czy chodzi o ginące w domu rzeczy, gosposię, do której nie mamy zaufania, brak wierności czy np. podejrzenia korupcji.
Zdjęcie pary młodej
Wprowadził: John Hope
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Dzięki dobrze wykonanym zdjęciom reklamowym każda instytucja jest w stanie pozyskać większe grono kupujących

Bez jakiejkolwiek reklamy trudno prowadzić własny interes. Konkurencja praktycznie w każdej branży pozostaje na tyle wielka, że potencjalny klient nie dostrzeże następnego proszku do czyszczenia. W zależności od rodzaju prowadzonej działalności gospodarczej, profesjonalna agencja reklamy dobierze odpowiedni rodzaj przekazu. W przypadku usług, np. hydraulicznych, niekiedy wystarczy tylko kilka tablic albo anonsów w prasie, żeby powiadomić mieszkańców konkretnego miasta o nowo otwartym punkcie.
pralnia
Wprowadził: Sascha Kohlmann
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Typ pralki jest bardzo ważny

Jeśli posiadamy mieszkanie potrzebujemy podstawowych sprzętów a do nich należy między innymi pralka. Obecnie, zwłaszcza gdy posiadamy mało miejsca, można wybrać pralka 35 cm, taka głębokość pralki sprawia, że można postawić ją prawie wszędzie. Dlatego jeśli nie wiemy, którą pralkę kupić musimy iść do sklepu z urządzeniami AGD i tam znaleźć pralkę, która będzie pasowała do naszego metrażu. Może akurat będzie odpowiadała nam pralka beko.
Antena satelitarna
Wprowadził: Richard Elzey
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Telewizja cyfrowa oraz anteny satelitarne

Chcąc dowiedzieć się czegoś o całym świecie, poznać najświeższe wiadomości czy zaznać trochę rozrywki, dysponujemy telewizją, radiem i gazetami. Dostawcy usług internetowych zacierają jednak ręce, gdyż widzą potencjał i ogromne zaciekawienie odbiorców.
Zdjęcie z lotu ptaka
Wprowadził: Roman Boed
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Fotki robione z wysokości

Gdy myślimy o robieniu zdjęć to przychodzi nam do głowy zdjęcie robione dobrym aparatem przez osobę, która stoi przed nami albo gdzieś w naszym pobliżu. Ostatnio myślimy też o zdjęciach robionych z ręki. Ale niektórym przychodzą na myśl również zdjęcia z powietrza. Fotografie tego typu są robione od dawna przez ekipy związane z filmami, ale teraz sporo się zmieniło.
fotografowanie
Wprowadził: Garry Knight
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wspaniałe fotografie z pierwszej uroczystości to istotna rzecz

Wszyscy chcą żeby dzień chrztu został dobrze zapamiętany przez wszystkich członków rodziny, bo wszyscy doskonale wiemy, że dziecko niewiele będzie pamiętało, a na dodatek najprawdopodobniej będzie spało. Z tego powodu dobrze jest znaleźć fotografa na tę uroczystość. Tak, więc fotograf na chrzest powinien być załatwiony wcześniej. Wiadomo, że, jeżeli chrzest jest w okresie letnim to naprawdę może być ciężko z wolnymi terminami fotografa.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.