Sprzęt dla fotografa
obiektywy nikon
Wprowadził: Kitmondo Marketplace
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Obiektywy Nikon - znakomity podarek dla hobbystów fotografii

Zastanawiasz się co nabyć bliskiej Ci osobie na podarek? Na pewno nie jesteś jedyny. W szczególności w okresie zbliżających się świąt zastanawiamy się nad tym jaki prezent kupować rodzinie czy przyjaciołom. Wybór nie zawsze jest prosty, a z pewnością zależy nam na tym, aby dany podarek był trafiony oraz sprawił przyjemność drugiej osobie. Czym więc należy kierować się podczas wyboru prezentów?
obiektyw
Wprowadził: Eugene Romanenko
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Fotografia obrotowa luksusowy oraz zadowalający produkt.

Innowacyjny rodzaj wizualizacji pozwalający w bardzo szczegółowy sposób zbadać nam produkt w wymiarze 3D to fotografia obrotowa. Przy kreowaniu tej wizualizacji trzeba przygotować kilka niezbędnych kroków. Pierwszym z etapów jest przygotowanie odpowiedniego miejsca.
Zdjęcia i odbitki
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu

Niesamowita technologia 3D - zdjęcia przyszłości

Współczesna technologia daje w obszarze fotografii niesamowite perspektywy. Ilustracją tego są zdjęcia 360 stopni. Przedstawiają w bardzo interesujący sposób fotografię i stały się wyjątkowo modne w przeróżnych obszarach. Nie tylko zawodowcy mogą już tworzyć takie zdjęcia, ale też hobbyści.
Dualpix HD720p Emotion Webcam
Wprowadził: 4Press.pl
Treści źródłowe: 4Press.pl

Praca detektywa to poważna sprawa

Jest wiele profesji i wszyscy profesjonaliści muszą wybrać sprzęt. Dlatego między innymi są sklepy, które specjalizują się w konkretnych dziedzinach, dlatego mamy np. sklep detektywistyczny. Bycie detektywem wymaga wyposażenia się w sporo różnych produktów, które ułatwiają pracę. W sumie, bez których, działanie detektywa byłoby niemożliwe. Dlatego sklepy muszą mieć dobry sprzęt, na który dadzą gwarancje, w innym wypadku nie będą miały klientów z prawdziwego zdarzenia a co najwyżej amatorów podglądania. Bo niezmiernie istotne jest, by pamiętać o tym, że detektyw musi posiadać uprawnienia, a by je mieć nie wystarczy pójść do sklepu detektywistycznego.
Samsung GALAXY S 4
Wprowadził: Samsung
Treści źródłowe: Samsung

Elektroniczne gadżety od Mikołaja

Elektroniczne gadżety to od paru lat stały element kolekcji prezentów, jakie otrzymujemy na Gwiazdkę. Ich popularność nie ulega zmianie, a co roku obserwujemy na sklepowych półkach nowsze modele, bijące na głowę poprzedników. Wybór gadżetów, jakie możemy sprezentować najbliższym, może przyprawić o zawrót głowy. Usprawniają komunikację oraz zapewniają długie godziny świetnej rozrywki.
fotokalendarz z roku 2011
Wprowadził: David Lin
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Fotokalendarze – nowoczesny sposób na upamiętnienie najpiękniejszych wspomnień z wakacji

Już od dawna nosisz się z zamiarem wywołania fotografii? Kiedyś robiłeś to systematycznie, od razu, gdy skończyła się klisza, udawałeś się do fotografa i czekałeś na moment wzięcia ich do ręki. Teraz będąc na wakacjach robisz fotografie praktycznie bezustannie, zatem trudno jest ci wybrać kilka najlepszych oraz zrobić z nich album. Jednak, by móc cieszyć się nimi cały czas, warto jest skorzystać z alternatywnego oraz nowoczesnego wyjścia, jakim są fotokalendarze. Dlaczego opłaca się w nie zainwestować?
Wprowadził: Mastercook

Naprawy sprzętu AGD to bardzo ważna sprawa

Znamy parę osób, które po prostu nie lubią odkurzać. Nie jest to w żaden sposób związane z tym, że są to ludzie leniwi. Chodzi raczej o to, że odkurzanie to dość żmudna czynność, bo ciężko oczyścić dywan, za jednym zamachem. Dla wszystkich cierpiących z tego powodu jest idealne rozwiązanie, czyli turboszczotka. To idealna końcówka, którą można dokupić do prawie wszystkich modeli odkurzacza. Dzięki niej dywan już po jednym przejechaniu jest czysty. Nie musimy nad nim stać kilkanaście minut.
kamera
Wprowadził: BenQ
Treści źródłowe: BenQ

Najnowocześniejsze technologie sposobem na wyróżnienie się

To, iż współczesna technologia jest już wszędobylska, nikogo już nie dziwi. Użytkujemy nowoczesne urządzenia codziennie. Zdarzają się przypadki, gdy posiadacz telefonu który przeznaczony jest jedynie do dzwonienia budzi co najmniej zdumienie. W naszej współczesnej popularnej kulturze dostrzec możemy nadzwyczajną ciągotę do zabawy gadżetami. Telefon z kamerą lub z możliwością dostępu do internetu jest już normą. Posiadacz takiego telefonu raczej nie jest już uważany za szczególnego miłośnika nowości technologicznych.
zdjęcie dziecka i maskotki
Wprowadził: Katsuhito Nojiri
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Intrygujący sposób na album familijny - przepiękne fotografie dziecięce

W dzisiejszych czasach fotografia nie jest już tylko rzemiosłem ,które pozwala na utrwalanie zdjęć rodzinnych albo estetycznych widoków. Coraz częściej na pierwszy rzut oka zwykłe zdjęcia ludzi zyskują wymierne walory artystyczne i potrafią być bardzo zaskakujące, piękne , a także wywierają zdumiewające wrażenie.
fotografia
Wprowadził: marielinden4
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Najlepsza osoba do wykonania profesjonalnych fotografii

W pierwszym roku życia, dziecko kształtuje się najszybciej w całym własnym życiu i zmienia się niemal z dnia na dzień. Ma także coraz to nowe osiągnięcia: podnosi główkę, pełza, raczkuje, usiądzie, staje, w końcu kroczy. Warto zarejestrować te bardzo wzruszające chwile z życia dziecka. Fotografia niemowlęca, to przedstawienie rzeczywistego piękna i naturalności maluszków. Powinno się utrwalać na zdjęciach ten wspaniały okres w życiu pociechy, który bardzo szybko przemija i już się nie powtórzy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.