Sprzęt dla fotografa
dron
Wprowadził: Dansk Drone Kompagni ApS
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Fotografowaniem z powietrza zajmie się za ciebie dron

Obraz przyszłości kompletnie ztechnizowanego świata nie jest już tylko podstawą realizacji fabuły filmu Gwiezdnych Wojen. To już nie science fiction, dzisiaj wszystkie dziedziny rzeczywistego świata zmierzają w kierunku robotyzacji. Innowacyjna promocja tworzy nieograniczony apetyt na nowinki techniczne. Wiadome jest, że bez robotyki nie będziemy umieli w przyszłości funkcjonować. Jaki jest dzisiejszy stosunek człowieka do nowoczesnych maszyn? Z jednej strony pragniemy, ażeby automaty wykonywały za nas zadania w każdej dziedzinie życia, z drugiej strony towarzyszy nam histeryczny lęk, że nie będziemy mogli pracować i, że automaty przejmą panowanie nad światem. Niepokoje są bezzasadne.
stary fotoalbum
Wprowadził: Regionaal Archief Nijmegen
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nowatorskie rozwiązania i rozwój technologii widoczne są w wielu dziedzinach, również w fotografii. Sprawdź najlepsze rozwiązania

Kiedyś zdjęcia to były po prostu zdjęcia, podobnie jak wydruk był wydrukiem. W dzisiejszych czasach, gdymyślimy o fotografiach, to należy napomknąć o nowych ciekawostkach z tym powiązanych. Nie da się zaznaczyć, że robimy fotografię,gdyż istotne jest jaką technikę, w jaki sposób i w jakiej perspektywie. Tak samo można mówić o drukowaniu, od kiedy zaistniało drukowanie w 3D. To interesujące innowacje, prawdopodobnie jeszcze nie tak rozpowszechniane, jak normalne, tradycyjne fotografie, ale mające znaczniejszy wpływ na różne dziedziny życia.
detektyw
Wprowadził: Martin @pokipsie Rechsteiner
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Sprzęt szpiegowski - co i gdzie zakupić

Różne sytuacje w naszym życiu mogą wymusić na nas kupno sprzętu detektywistycznego. Chociaż najlepszym rozwiązaniem może się wydawać wynajęcie detektywa, nierzadko szybciej możemy poradzić sobie sami. Ukryte kamery wspomogą nasze działania, a nagrania będą najbardziej sprawdzonymi dowodami. Niezależnie czy chodzi o ginące w domu rzeczy, gosposię, do której nie mamy zaufania, brak wierności czy np. podejrzenia korupcji.
Zdjęcie pary młodej
Wprowadził: John Hope
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Dzięki dobrze wykonanym zdjęciom reklamowym każda instytucja jest w stanie pozyskać większe grono kupujących

Bez jakiejkolwiek reklamy trudno prowadzić własny interes. Konkurencja praktycznie w każdej branży pozostaje na tyle wielka, że potencjalny klient nie dostrzeże następnego proszku do czyszczenia. W zależności od rodzaju prowadzonej działalności gospodarczej, profesjonalna agencja reklamy dobierze odpowiedni rodzaj przekazu. W przypadku usług, np. hydraulicznych, niekiedy wystarczy tylko kilka tablic albo anonsów w prasie, żeby powiadomić mieszkańców konkretnego miasta o nowo otwartym punkcie.
pralnia
Wprowadził: Sascha Kohlmann
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Typ pralki jest bardzo ważny

Jeżeli mamy mieszkanie potrzebujemy podstawowych sprzętów a do nich należy między innymi pralka. Dziś, nawet jak posiadamy mało miejsca, można kupić pralka 35 cm, taka głębokość pralki sprawia, że można postawić ją niemalże wszędzie. Dlatego jeśli nie wiemy, którą pralkę wybrać musimy pójść do sklepu z urządzeniami AGD i tam poszukać pralki, która będzie idealna do naszego mieszkania. Może akurat będzie odpowiadała nam pralka beko.
Antena satelitarna
Wprowadził: Richard Elzey
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Telewizja cyfrowa oraz anteny satelitarne

Pragnąc dowiedzieć się czegoś o całym świecie, poznać nowe wiadomości lub zaznać trochę rozrywki, dysponujemy telewizją, radiem oraz gazetami. Dostawcy usług internetowych zacierają jednak ręce, gdyż dostrzegają potencjał i duże zaciekawienie odbiorców.
Zdjęcie z lotu ptaka
Wprowadził: Roman Boed
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Fotki robione z wysokości

Kiedy myślimy o robieniu fotek to przychodzi nam do głowy fotografia robiona dobrym aparatem przez osobę, która stoi na tym samym poziomie gdzieś w naszym pobliżu. Ostatnio myślimy również o fotkach robionych z ręki. Jednak niektórym przychodzą do głowy również zdjęcia z powietrza. Fotografie tego typu są robione od długiego czasu przez ekipy filmowe, ale obecnie sporo się pozmieniało.
fotografowanie
Wprowadził: Garry Knight
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wspaniałe fotografie z pierwszej uroczystości to istotna rzecz

Wszyscy chcą by dzień chrztu został jak najlepiej zapamiętany przez wszystkich członków rodziny, bo wszyscy doskonale wiemy, że dziecko niewiele będzie pamiętało, w dodatku bardzo prawdopodobnie będzie spało. Dlatego dobrze jest by zamówić fotografa na chrzest. Tak, więc fotograf na chrzest musi zostać załatwiony wcześniej. Wiadomo, że, jeśli chrzest jest w letnich miesiącach to rzeczywiście może być ciężko z wolnymi terminami fotografa.
pralka
Wprowadził: Christian Plessl
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Candy - atrakcyjne propozycje i przydatne wskazówki

Obecne czasy są rzeczywiście wspaniałe. Nie musimy chodzić nad jezioro z tarą i szorować ubrań. Nie musimy też korzystać z półautomatycznych pralek. Obecnie pranie robi pralka. Wystarczy odpowiednio wszystko podzielić i wrzucić po kolei do bębna. Nie tylko, że pralki wypiorą nawet bardzo zabrudzone rzeczy, to jeszcze oczyszczą ciuchy z włosia zwierzęcego i wysuszą ciuchy. Z tego powodu rzeczywiście nie możemy narzekać na te urządzenia. Warto, więc zmienić pralkę, kiedy z naszą obecną jest coś nie tak.
obiektywy nikon
Wprowadził: Kitmondo Marketplace
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Obiektywy Nikon - znakomity podarek dla hobbystów fotografii

Zastanawiasz się co nabyć bliskiej Ci osobie na prezent? Bez wątpliwości nie jesteś jedyny. W szczególności w okresie zbliżających się świąt zastanawiamy się nad tym jaki podarunek kupować rodzinie czy przyjaciołom. Wybór nie zawsze jest łatwy, a bez wątpienia zależy nam na tym, aby dany podarek był trafiony oraz sprawił przyjemność drugiej osobie. Czym więc należy kierować się podczas wyboru upominków?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.