Sprzęt dla fotografa
fotografia
Treści źródłowe: epena.pl

Jak zrobić ciekawą sesję weselną?

Ślub to bardzo istotne wydarzenie w życiu ludzi, którzy chcą węzłem małżeńskim przypieczętować swoją miłość. To wydarzenie, które należy uchwycić na zdjęciach, by jak najdłużej pozostało w naszych pamięciach z każdym szczegółem. Niemal każda para młoda chciałaby mieć zdjęcia zarówno ze swojego ślubu i wesela, jak również interesująco wykonanej sesji plenerowej. Podczas takiej sesji młoda para najczęściej występuje w eleganckich ubraniach ślubnych, najczęściej wśród pięknych i zachwycających krajobrazów.
Fotograf
Wprowadził: Santiago Matan
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nie musimy zazdrościć zawodowym fotografom

Jeszcze zupełnie niedawno działo się tak, iż profesjonalny sprzęt mieli tylko fachowi fotografowie, a zwyczajni obywatele musieli się zadowolić aparatami, które nie proponowały tak fantastycznej jakości zdjęć. Na szczęście teraz wszystko się odmienia i mamy szansę liczyć na to, że każdy ma szansę sobie kupić wspaniałej jakości aparat fotograficzny, który zezwoli mu na zrobienie takich ujęć, jakby były robione przez profesjonalistę. To wszystko spowoduje, iż ludzie znacznie radośniej robią fotografie oraz zatrzymują chwile, które są dla nich rzeczywiście niesamowicie istotne.
sesja ciążowa
Wprowadził: DieselDemon
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak przygotować atrakcyjną fotografię ciążową?

Współcześnie znacznie więcej przyszłych mam zamierza zorganizować sobie sesję ciążową pod okiem profesjonalnego fotografa. Znacznie więcej kobiet pragnie upamiętnić ten szczególny moment, kiedy maluch jest jeszcze w ich ciele. Należy zrobić to z profesjonalnym fotografem i w oryginalny sposób!
zdjęcie z wesela
Wprowadził: Simon Watson
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak wybrać odpowiedniego fotografa na nasze wesele?

Ślubne przyjęcie to niewątpliwie dla każdego szczególne wydarzenie. Wszyscy pragną, aby było ono dopracowane do perfekcji. Aby te chwile zostały przez długi czas w naszych wspomnieniach w każdym najmniejszym szczególe należy zadbać o odpowiednie pamiątki z niego. A idealną i niewątpliwie niezawodną pamiątką są oczywiście fotografie. Należy zatem zabiegać, aby zostały one zrobione profesjonalnie.
Nim zaczniemy szukać odpowiedniego fotografa, warto jest określić, jaka specyfika zdjęć głównie nas interesuje.
lustrzanka
Written by: James Petts
Oryginal: http://www.flickr.com

Postawienie na lustrzankę cyfrową kojarzy się z określeniem odpowiednie kwoty

Postawienie na lustrzankę cyfrową kojarzy się z przygotowaniem kwoty jaką planujemy przeznaczyć na swoje fotograficzne cacko. Rozbieżności w kwotach okazują się bardzo rozbieżne - za powyżej 10 megapikseli i zwłaszcza wysokiej jakości obiektyw stawka fotograficznej lustrzanki może spokojnie sięgnąć dziesięciu tysięcy złotych.
aparat fotograficzny

Zdjęcia z urlopu

Lada dzień nadejdą tak upragnione wakacje. Wszystkie potrzebne rzeczy spakowane w torby i walizki, oczekują z niecierpliwością na wyjazd. Wśród nich również aparat fotograficzny, a wraz z nim nadzieja na wspaniałe fotografie. Wszak nieczęsto leci się na Kubę! Ale co począć gdy pojęcie o fotografii mamy nikłe?
Dron z kamerą
Written by: Walter
Oryginal: http://www.flickr.com

5 argumentów czemu warto wybierać kamery GoPro

Dobrze zawsze przed nabyciem każdej kamery zrobić początkową selekcje najbardziej istotnych cech, jakie interesują klienta, aby wiedzieć, czego właściwie się szuka i nie tracić przesadnie wiele czasu na jałowe przeglądanie wszystkich półek czy ofert hipermarketów. Czy najpewniej nabyć tani, ale nie w pełni godny zaufania sprzęt do nagrywania filmów czy też polecany model GoPro Black?
Obsługa komputera
Wprowadził: Alan Wolf
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Gdy zachoruje… komputer

Gdy zachoruje… komputer

Bezpieczeństwo sieci w czasach, kiedy dociera do nas coraz więcej informacji o atakach hakerskich, to niezwykle ważne zagadnienie. Zwłaszcza dotyczy to gospodarki. Wiele przedsiębiorstw, w tym również te, które istnieją na polskim rynku, szermuje wrażliwymi danymi.
Aparat cyfrowy Sony
Wprowadził: Vernon Chan
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Fotografia ślubna modą czy koniecznością?

Mówi się, iż są takie wydarzenia, na które można czekać nawet całe życie. Jednym z nich jest ślub. Zazwyczaj określa się go najwspanialszym wydarzeniem w życiu. Nie dziwi więc fakt, że bardzo dużo osób chce uwiecznić na fotografiach te unikalne momenty. Wskutek tego skuteczny fotograf Lubin jest wtedy wart każdej ceny.
Sprzęt fotograficzny
Wprowadził: http://www.sxc.hu
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu

Chcesz robić piękne zdjęcia? - przeczytaj

Zrobić zdjęcie potrafi większość z nas, jednak tylko nielicznym udaje się zrobić zdjęcie dobre. Parę porad dla początkującego fotografa?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.