Sprzęt dla fotografa
http://magiceye.com.pl/
Wprowadził: Steffen Voß
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Zdjęcia z powietrza pokazują drobiazgi, których normalnie nie jesteśmy w stanie dojrzeć

Jeżeli nie mieliśmy możliwości latać samolotem, to z pewnością niejednokrotnie się namyślaliśmy, jak wyglądają ulice i mieszkania w naszej okolicy widziane z lotu ptaka. Na szczęście znacznie częściej zarządcy miasta, chcąc pokazać jak niesamowicie się ona przedstawia i jak logicznie są rozłożone budynki, które się w niej znajdują, realizują filmowanie z lotu ptaka. Przeważnie jest tak, że wypożyczany jest niewielki samolot a filmowiec, który znajduje się na jego pokładzie uwiecznia cały lot, jaki odbywa się nad daną miejscowością. Kilka razy zawracają, tak by złapać wszystko z przeróżnych perspektyw, a potem mieszkańcy mają szansę podziwiać to niesamowite wykonanie.
aparat fotograficzny

Każdy pragnie się pochwalić wspaniałymi fotografiami

Jeśli chcemy mieć pewność, iż ochoczo będziemy powracali do chwil, które spędziliśmy na wakacjach oraz że chętnie będziemy się tymi chwilami dzielili z kolejnymi, to bez wątpienia powinniśmy sobie wydawać sprawę z tego, iż odpowiednie ujęcia będą tu niezwykle ważne. To przez nie sporo wydarzeń na długo utrzyma swoją wyrazistość i łatwiej będzie nam przekazać ich niesamowite znaczenie. Ale jak w taki razie pozyskać te najwspanialsze zdjęcia, które są tak istotną pamiątką z mnóstwa wydarzeń w życiu?
Widok z lotu ptaka
Wprowadził: Peter Linehan
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Filmowanie z lotu ptaka są coraz modniejsze

Kiedy w danym miejscu dzieją się jakieś wspaniałe zabawy, na których pojawia się naprawdę multum osób, to niejednokrotnie pomysłodawcy chcą, aby te wszystkie tłumy były jak najwspanialej zarejestrowane, tak aby każdy widział, jak dużym zainteresowaniem cieszy się przyszykowana przez nich zabawa. Dlatego właśnie tak często dzisiaj jest zamawiane wideofilmowanie z powietrza. Dawniej aby miało szansę się ono zdarzyć, warto było zamówić jakiś samolot, który miał szansę latać na dosyć niewielkich pułapach, teraz starczy okupić się w odpowiednie urządzenia.
aparat marki Nikon
Wprowadził: Jay Kim
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Kiedy zacząć przygodę z nauką tworzeniem zdjęć?

Posiadanie przez nas pasji niewątpliwie jest czymś w pewnej mierze naturalnym. Człowiek, który realizuje własne marzenia jest zdecydowanie bardziej zadowolony z życia. W tym miejscu pożądane byłoby przyznać, że przedmiotem naszego zainteresowania jest wybitnie wiele aspektów.
robienie zdjęć
Wprowadził: Bill Smith
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W którym sklepie powinien zaopatrzyć się obeznany fotograf?

Praca profesjonalnego fotografa jest bez wątpienia niepomiernie fascynującym zajęciem. Dzisiaj jesteśmy obserwatorami mnogiego powstawania nowych firm, które trudzą się zawodową fotografią. Wypada w tym miejscu uświadomić sobie, że tego typu rzemiosło jest w pewnym sensie rodzajem sztuki, w następstwie tego też nie każdy z nas może się nią zająć. Dobór trafnej scenerii, wybór barw i przygotowywanie odpowiedniego miejsca na sesję zdjęciową potrzebuje od nas obfitej dawki kreatywności.
Aparat cyfrowy BenQ P1410
Wprowadził: BenQ
Treści źródłowe: BenQ

Jaki sprzęt powinien rozpatrzyć początkujący fotograf?

Fotografia jest współcześnie dość popularna. W zasadzie każda osoba posiada aparat fotograficzny, który nadaje się do indywidualnego użytku, na przykład w czasie wakacji. W ten sposób można bez problemu uwieczniać niezapomniane momenty.
Written by: MISTRAL

Kupujesz dobrytelewizor? Porównaj ceny !

Przyczyn zakupienia telewizora jest bardzo wiele. W takich momentach uwidacznia się podejście klienta i pragmatyczność dokonywanych zakupów. Jak wiele czasu jesteśmy zdolni poświęcić na przejrzenie wielu podobnych ofert, w celu rozeznania ceny i jakości?

Funkcjonalne aparaty cyfrowe na naszym rynku sprzętu foto


Ceny aparatów są dzisiaj faktycznie niewielkie, dlatego w zasadzie każda osoba jest w stanie sobie pozwolić na ich kupno. Rynek proponuje pod tym względem szeroki asortyment, a aparaty to znakomite narzędzia dające możliwość na uchwycenie ważnych momentów. Jak jednakże wybrać sprzęt, który będzie faktycznie zadowalający? Jakie cechy są absolutną podstawą, żeby aparat cyfrowy sprostał posiadanym potrzebom?
Dron z kamerą
Wprowadził: Walter
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jaki sposób wykonać wyjątkowe fotografie z powietrza

Punt widzenia zależy od punktu patrzenia, tak samo jak zrozumienie danej sytuacji zależy od tego jak się do niej odnosimy. Patrzymyna otoczenie w różny sposób, jedni będą to robić w pozytywny sposób, inni wszystko zobaczą w ciemnych barwach. Z to się bierze? Z różnych doświadczeń, z tego jak nas wychowano, zależy od genów? Od wszystkiego razem?
Profesjonalny aparat fotograficzny
Wprowadził: Tirso Lecointere
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak zostać porządnym fotografem?

Ogromna moda na bycie profesjonalnym fotografem jest tak naprawdę trochę śmieszna, ponieważ niektórzy osobnicy bądź co bądź zwykli przesadzać. Chociaż i tak można powiedzieć, że w wielu przypadkach w istocie doskonale to cykanie fotek nam wychodzi.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.