Strefa gadżetów
Komórka
Wprowadził: John Karakatsanis
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Dodatki do smartfonów wydłużają możliwości eksploatacyjne sprzętu.

Dotrwaliśmy czasów, w których spora część społeczeństwa nie potrafi wyobrazić sobiedobrego funkcjonowania bez smatrphona. Telefony komórkowe już dawno przestały pełnić tylko funkcję narzędzia ,który umożliwia zawiązywanie połączeń i pisanie wiadomości tekstowych. Zminiaturyzowane komputery są potrzebne przy znacznej części wykonywanych w ciągu dnia czynności.
dron
Written by: Dansk Drone Kompagni ApS
Oryginal: http://www.flickr.com

Fotografowaniem z powietrza zajmie się za ciebie dron

Obraz przyszłości całkowicie zrobotyzowanego świata nie jest już tylko podstawą realizacji fabuły filmu Gwiezdnych Wojen. To już nie science fiction, dzisiaj wszystkie obszary realnego świata zmierzają w kierunku robotyzacji. Nowoczesna reklama wytwarza wszechogarniający apetyt na elektroniczne gadżety. Wiadome jest, że bez sztucznej inteligencji nie będziemy umieli w przyszłości egzystować. Jaki jest teraźniejszy stosunek człowieka do nowoczesnych maszyn? Z jednej strony chcemy, żeby automaty wyręczały nas w każdej dziedzinie życia, z drugiej strony towarzyszy nam histeryczny lęk, że odbiorą nam pracę i, że automaty przechwycą władzę nad światem. Obawy są bezzasadne.
kamery przemysłowe

zakres używania kamer przemysłowych

Kamery przemysłowe wyrabiane są w różnych obudowach. Charakteryzuje to zasięg ich używania. Kamery wewnętrzne nie są szczelne i mogą być użytkowane tylko wewnątrz pomieszczenia. Kamery przemysłowe szczelne zewnętrzne, mają możliwość być wykorzystywane zarówno w środku, jak i na zewnątrz wnętrz. Kamery przemysłowe zewnętrzne pracują bez problemu w każdych warunkach pogodowych.
kamerka dla sportowców
Written by: John Biehler
Oryginal: http://www.flickr.com

Kiedy oczy kierowcy zawodzą, czyli o roli kamer w samochodzie

Kiedy oko ludzkie zawodzi wspieramy się maszynami. Ta jakkolwiek nie rewelacyjna teza sprawdza się na przykład w kamerach. Skupiając się na czynnościach w stylu prowadzenia auta lub czynnego uprawiania sportu korzystamy z dodatkowej pary oczu, czyli obiektywu kamery.
detektyw
Written by: Martin @pokipsie Rechsteiner
Oryginal: http://www.flickr.com

Sprzęt szpiegowski - co i gdzie zakupić

Sytuacje życiowe mogą wymusić na nas kupno sprzętu szpiegowskiego. Choć najlepszym rozwiązaniem może się wydawać wynajęcie detektywa, nierzadko sprawniej możemy dać sobie radę sami. Ukryte kamery wspomogą podjęte przez nas kroki, a nagrania będą najbardziej sprawdzonymi dowodami. Niezależnie czy chodzi o ginące w domu rzeczy, gosposię, do której nie mamy zaufania, zdradę czy np. podejrzenia korupcji.
Macbook
Wprowadził: Oleksii Leonov
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Apple i Samsung oferują znakomite urządzenia

Apple i Samsung to dzisiaj wiodące firmy na rynku elektroniki. Ciągle dodawane są unowocześnione modele sprzętów, co są nadzwyczaj funkcjonalne i dostępne w dobrej cenie. Rozmaite sprzęty są przygotowywane w oparciu o doświadczenia ze współpracy z klientami, którzy dają marce informację zwrotną na temat oferowanych obecnie urządzeń.
Smartfon
Wprowadził: Maurizio Pesce
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Urządzenia nowego typu. Co godnego uwagi się pojawiło, jakie modele są warte uwagi?

Technologiczne jesteśmy bardzo rozwinięci. Trudno więc już sobie dzisiaj wyobrazić choćby przeciętnego człowieka bez telefonu komórkowego nowej generacji, a raczej smartfona, jak przykładowo Htc One mini czarny. Na uwagę zasługują jednakże inne ciekawe inicjatywy, czyli to jak dzięki technologii zmienia się sposób słuchania muzyki czy czytania książek.
Osoba w okularach
Wprowadził: Ryan Hickox
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Ciekawe nowinki techniczne pozwalające uzyskanie konkretnych informacji

Bywają sytuacje, gdzie musimy dyskretnie załatwić pewne sprawy. Mowa tu o sprawach związanych z niepewnym pracodawcą lub z kwestią, gdzie zależy nam na nagraniu narady bez świadomości rozmówcy. Jak to w życiu bywa czasami musimy sprostać różnym problemom. Z pomocą przybywa nam technika.

Czy jesteś szpiegiem-amatorem? A może chcesz naprawdę szpiegowskiego sprzętu?

Mawia się, że każdy mężczyzna preferuje kino szpiegowskie, Bonda i tego typu „zabawki” wykorzystywane w tego typu filmach. To zbyt wielkie uproszczenie, bo każdy ma inny gust, dużo słuszności jest jednak w określeniu, iż wiele osób ciekawią takie sprawy. I to nawet nie należy sięgać daleko, oglądać filmy, ponieważ tego typu zdarzenia występują w normalnym życiu.
kamera przemysłowa

Bezpieczeństwo mienia oraz ludzi

Wielki wzrost technologiczny sprawił, że ubezpieczenie mienia i osób jest w stanie być przeprowadzane w wielu formach. Standardem stało się użytkowanie systemów alarmowych w domu, jakie stało się przymusem.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.