Strefa gadżetów
dron
Wprowadził: Dansk Drone Kompagni ApS
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Fotografowaniem z powietrza zajmie się za ciebie dron

Wizja kompletnie skomputeryzowanego świata nie jest już tylko materiałem literackim z Gwiezdnych Wojen. To już nie wymysły, dzisiaj wszystkie obszary rzeczywistego świata dążą do technizacji. Nowoczesna reklama wytwarza wszechogarniający apetyt na nowinki techniczne. Wiadome jest, że bez sztucznej inteligencji nie da się w przyszłości egzystować. Jaki jest obecny stosunek człowieka do nowoczesnych maszyn? Aktualnie pragniemy, ażeby maszyny wyręczały nas w każdej dziedzinie życia, z drugiej strony towarzyszy nam wręcz obsesyjny strach, że nie będziemy mogli pracować i, że automaty przejmą panowanie nad światem. Niepokoje są bezzasadne.
kamery przemysłowe

zakres używania kamer przemysłowych

Kamery fabryczne sporządzane są w rozmaitych obudowach. Wytycza to charakter ich stosowania. Kamery wewnętrzne nie są hermetyczne i mogą być stosowane wyłącznie w środku pomieszczenia. Kamery przemysłowe hermetyczne zewnętrzne, mają możliwość być używane zarówno w środku, jak i na zewnątrz wnętrz. Kamery przemysłowe zewnętrzne pracują bez problemu w każdych warunkach atmosferycznych.
kamerka dla sportowców
Wprowadził: John Biehler
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Kiedy oczy kierowcy zawodzą, czyli o roli kamer w samochodzie

Jeśli oko ludzkie zawodzi szukamy wsparcia w elektronice. Ta skądinąd niezbyt rewelacyjna teza sprawdza się na przykład w kamerkach. Skupiając się na czynnościach w stylu prowadzenia auta lub aktywnego uprawiania sportu wykorzystujemy dodatkową parę oczu, czyli obiektyw kamerki.
detektyw
Wprowadził: Martin @pokipsie Rechsteiner
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Sprzęt szpiegowski - co i gdzie zakupić

Sytuacje życiowe mogą zmusić nas kupno sprzętu szpiegowskiego. Choć najlepszym rozwiązaniem wydaje się wynajęcie firmy detektywistycznej, często sprawniej możemy dać sobie radę sami. Ukryte kamery wspomogą nasze działania, a nagrania będą najlepszymi dowodami. Niezależnie czy chodzi o ginące w domu rzeczy, gosposię, do której nie mamy zaufania, brak wierności czy np. podejrzenia korupcji.
Macbook
Wprowadził: Oleksii Leonov
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Apple i Samsung oferują znakomite urządzenia

Apple i Samsung to obecnie wiodące firmy na rynku elektroniki. Ciągle dodawane są unowocześnione modele sprzętów, które są nadzwyczaj funkcjonalne i dostępne w atrakcyjnych cenach. Kolejne sprzęty są przygotowywane w oparciu o doświadczenia ze współpracy z klientami, którzy dają producentowi informację zwrotną na temat oferowanych obecnie sprzętów.
Smartfon
Wprowadził: Maurizio Pesce
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Urządzenia nowego typu. Co godnego uwagi się pojawiło, jakie modele są warte uwagi?

Technologiczne jesteśmy bardzo rozwinięci. Trudno więc już sobie dzisiaj wyobrazić choćby przeciętnego człowieka bez telefonu komórkowego nowej generacji, a raczej smartfona, jak przykładowo Htc One mini czarny. Na uwagę zasługują jednakże inne ciekawe inicjatywy, czyli to jak dzięki technologii zmienia się sposób słuchania muzyki czy czytania książek.
Osoba w okularach
Wprowadził: Ryan Hickox
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Ciekawe nowinki techniczne pozwalające uzyskanie konkretnych informacji

Są sytuacje, gdzie trzeba dyskretnie zrealizować pewne sprawy. Chodzi tu o sprawy związane z nieuczciwym pracodawcą lub z kwestią, gdzie zależy nam na zarejestrowaniu narady bez świadomości rozmówcy. Jak to w życiu bywa czasem trzeba stawić czoła przeróżnym problemom. Ze wsparciem przybywa nam technika.

Czy jesteś szpiegiem-amatorem? A może chcesz naprawdę szpiegowskiego sprzętu?

Mawia się, iż każdy mężczyzna preferuje kino szpiegowskie, Jamesa Bonda i tego typu „zabawki” stosowane w tego typu filmach. To duże uproszczenie, ponieważ każdy ma odmienny gust, dużo prawdy jest jednakże w określeniu, że wiele osób interesują takie kwestie. I to nawet nie należy sięgać daleko, oglądać filmy, ponieważ takie sytuacje występują w normalnym życiu.
kamera przemysłowa

Bezpieczeństwo mienia oraz ludzi

Znaczny rozwój technologiczny spowodował, że ochrona mienia i ludzi jest w stanie być urzeczywistniane w wielu rodzajach. Standardem stało się stosowanie systemów alarmowych w domu, jakie stało się koniecznością.
Smartfon
Wprowadził: Maik Meid
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wytworne zabezpieczenia do sprzętu marki Apple

Obudowa do Apple jest wspaniale wykonana. Zdecydowanie ma się wrażenie, że jest to artykuł pierwszej odmiany. Zewnętrzna cząstka jest wykonana z bardzo dobrej jakości skóry, delikatnej w dotyku, z delikatną fakturą. Wewnątrz, obudowa wyściełana jest subtelną mikrofibrą. Obudowa jest idealnie dopasowana do iPhona i nie ma możliwości, żeby telefon wysunął się z niej.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.