Strefa gadżetów
plc
Written by: Gareth Halfacree
Oryginal: http://www.flickr.com

Żyjemy w całkowicie nowoczesnych czasach. Dawne sposoby już nie działają. Kto chce aktualnie zaistnieć powinien się orientować w wielu tematach

Metody stosowane dawniej przestały działać, teraz przyszła nowa epoka pozyskiwania informacji i poznawania odpowiedzi na liczne pytania. Nie oznacza to, że ludzie już nie porozumiewają się ze sobą w tradycyjny sposób, że przeszliśmy do nieco innego stadium. Oczywiście, że nie w tym rzecz, ale Internet zmienił ogromnie aktywności, w sposób wręcz niepodobny do niczego innego w historii.
płyta główna
Wprowadził: Alden Chadwick
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Aktualnie świat nie umie funkcjonować bez komputerów.

Bez notebooków nie ma życia w dzisiejszym kosmosie. Komputery dotrzymują towarzystwa w każdym miejscu, manewrują ruchem ulicznym, testują chroniąc nasze konta bankowe, pomagają w biurze oraz towarzyszą podczas relaksu. Pojawiają się w garderobie, wyposażeniu, szkłach kontaktowych.
gps

Planujemy wyprawę? Koniecznie musimy pamiętać o paru istotnych kwestiach

Solidny plan to połowa sukcesu. Nim gdzieś pojedziemy powinniśmy powziąć odpowiednie przygotowania, które spowodują, iż nasza wycieczka będzie prawdziwą przygodą, lecz bez „przygód”, których na pewno byśmy nie chcieli.
gniazda

Regulowanie wskaźnika napięcia – opieranie się na wartości docelowej, jest koniecznością działającego

Zasilacze transformatorowe stanowią o możliwościach wielu sprzętów elektrycznych i przemysłowych. W praktyce są już bardziej odsuwane na dalszy plan, co jest wynikiem popularyzacji efektywniejszego rozwiązania w postaci zasilaczy impulsowych.

Zasilacz transformatorowy to prosta konstrukcja o rozmiarach nieco większych niż ludzka pięść. Jego składowe stanowią trzy części: pojedynczy transformator, czyli uzwojenia wykonane z miedzi lub aluminium, system prostująco-filtrujący oraz stabilizator parametru napięcia. Ostatnie ogniwo można pomijać w najprostszych egzemplarzach zasilaczy ograniczając się wyłącznie do transformatora i układu.
gadżety
Wprowadził: Weltbild.pl
Treści źródłowe: Weltbild.pl

Etui iPhone`a warto zamówić

Posiadanie kosztownego iPhone`a oznacza obowiązek chronienia stanu wizualnego i technicznego w tym przenośnym sprzęcie. Pod cacka spod szyldu Apple`a, Samsunga czy LG producenci tworzą równie jakościowe etui, które swoimi kosztami przewyższają pokrowce na telefony starej generacji.
Nowa seria ultraszybkich dysków SSD
Written by: Samsung
Oryginal: Samsung

Elektronika Samsunga – coraz bogatsza oferta, coraz lepsza jakość?

Można bez znacznej przesady stwierdzić, że do jednych z szeroko docenianych i szanowanych producentów elektroniki wielorakiego rodzaju zalicza się firma Samsung. Choć nie ma chyba aż tak świetnej reklamy i wsparcia fanów jak choćby Apple, firmie tej udaje się stopniowo dostawać się do świadomości klientów jako marka solidna i troszcząca się o obsługę posprzedażową. Obecnie Samsung posiada w swojej ofercie niezwykle obszerną gamę sprzętu RTV i AGD, poza tym z wytwarzanych prze niego elementów stale korzystają inne firmy, zamieszczając je we własnych produktach. Warto zastanowić się nad kwestią, czy Samsung jest firmą proponującą wiele sprzętów o rzeczywiście wysokiej jakości?
apple
Wprowadził: musescore
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jakim miejscu zakupić sprzęt Apple w stolicy?

W aktualnym świecie smartfony zdobyły rynek telefonii komórkowej. Ma je praktycznie każdy – od najmłodszych użytkowników chodzących do podstawówki po babcie oraz dziadków, którzy pragną mieć nieprzerwany kontakt z dziećmi lub wnukami. Pozwalają nie tylko na rozmowy i przesyłanie SMS-ów, lecz również dzielenie się zdjęciami albo bieżącymi zdarzeniami. Niebywałą popularnością cieszą się urządzenia Apple. Warszawa to właściwe miejsce, aby je kupić. Jednak gdzie ich szukać, by dostać dobry oraz sprawdzony sprzęt?
materiały biurowe
Wprowadził: Chris
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Długopisy reklamowe, co pasują klientom

Dla każdej marki bardzo istotne jest to, by firmowe akcesoria trafiały do jak najszerszego grona odbiorców. Wybór dawanych do dyspozycji teraz możliwości zwraca uwagę w szczególności.
tablet
Wprowadził: Asus
Treści źródłowe: Asus

W jaki sposób najlepiej wybrać tablet

Nastały czasy, w których dostęp do sieci staje się dla większości z nas priorytetem. Chcemy stale być na bieżąco – tak samo z wiadomościami z kraju oraz ze świata, jak również z osobistą skrzynką e-mailową. Cenimy sposobność bezustannego kontaktu z najbliższymi i znalezienia każdej informacji, jakiej aktualnie potrzebujemy - np. ceny interesującego nas artykułu. Z tej przyczyny coraz częściej analizujemy, który gadżet najpełniej spełni nasze potrzeby. Do dwóch najbardziej powszechnych – poza smarftonami – należą netbooki i tablety. Który z nich powinniśmy zakupić i na jakie kwestie zwrócić uwagę, jeżeli chcemy mieć pewność, że podjęliśmy właściwą decyzję?
przykładowy ebook
Wprowadził: Maria Elena
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jakie urządzenia elektroniczne należałoby dzisiaj zakupić?

Każdy z nas uwielbia korzystać z różnorodnych narzędzi multimedialnych. Ich znaczenie obecnie jest ogromne. Stanowią one dla nas również idealne źródło informacji, jak i rozrywki. Chyba każdy z nas posiada współcześnie swój własny komputer, na którym może zdziałać niewiarygodnie dużo operacji. W tym miejscu tymczasem pożądane byłoby zaakcentować fakt, że progresywna miniaturyzacja zaowocowała powstawaniem nowych, licznych produktów elektronicznych, które idealnie sprawdzają się w praktyce. Ich wdrożenie jest dzisiaj wyjątkowo szerokie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.