Sprzęt komputerowy
Nowa seria ultraszybkich dysków SSD
Written by: Samsung
Oryginal: Samsung

Elektronika Samsunga – coraz bogatsza oferta, coraz lepsza jakość?

Można bez znacznej przesady stwierdzić, że do jednych z szeroko docenianych i szanowanych producentów elektroniki wielorakiego rodzaju zalicza się firma Samsung. Choć nie ma chyba aż tak świetnej reklamy i wsparcia fanów jak choćby Apple, firmie tej udaje się stopniowo dostawać się do świadomości klientów jako marka solidna i troszcząca się o obsługę posprzedażową. Obecnie Samsung posiada w swojej ofercie niezwykle obszerną gamę sprzętu RTV i AGD, poza tym z wytwarzanych prze niego elementów stale korzystają inne firmy, zamieszczając je we własnych produktach. Warto zastanowić się nad kwestią, czy Samsung jest firmą proponującą wiele sprzętów o rzeczywiście wysokiej jakości?
laptop
Wprowadził: Highways Agency
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Na co zwracać uwagę zamawiając laptopa?

Współcześnie netbooki okazują się znacznie bardziej popularne. Dla większości ludzi jest to najistotniejsze narzędzie pracy, przy którym każdego dnia spędzają czas. Z całą pewnością komputery tego typu są niezwykle funkcjonalne. Ich właściwości obecnie prezentują się doskonale, a równocześnie możemy dzięki nim pracować w rozmaitych miejscach. Bez wątpienia niejednokrotnie wykorzystujemy je także w domach, znacznie częściej niż tradycyjne komputery stacjonarne.
Kobi Light   panel LED w biurze
Wprowadził: Kobi
Treści źródłowe: Kobi

Narzędzia w pracy biurowej

Biuro jest niezwykle charakterystycznym pomieszczeniem, gdzie wykonuje się pracę biurową . Praca biurowa z kolei jest pracą typowo siedzącą, a więc bierną. Taka praca siedząca musi być wykonywana w warunkach tak wygodnych jak to tylko możliwe. W biurze powinna być zatem na przykład zamontowana klimatyzacja, która gwarantuje zatrudnionym najlepszą temperaturę podczas wykonywania obowiązków. Ogromnie istotne są również komfortowe meble do siedzenia oraz właściwie dobrane do nich biurka. Poprawna postawa w trakcie pracy tego typu jest niezwykle ważna, ponieważ w przeciwnym przypadku można nabawić się niebezpiecznych skrzywień i uszkodzeń kręgosłupa. Poza podstawowym sprzętem w biurach są istotne także rozmaite urządzenia, które od wielu lat usprawniają wykonywanie takiej pracy.
konsola
Wprowadził: BagoGames
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W ciągu ostatnich lat pojawia się gry dużo bardziej innowacyjne

Gry imitują rzeczywistość. W praktyce gwarantują równocześnie wciągającą fabułę oraz świetną grafikę. Na przestrzeni ostatnich lat widać zdecydowaną tendencję wzrostową, pojawiające się na rynku gry są bowiem coraz bardziej nowoczesne i mają rzesze zwolenników. Podstawą, którą każdy gracz musi posiadać w swoim domu jest naturalnie odpowiednia konsola do gier. Jednakże ich asortyment na rynku jest na tyle szeroki, że można mieć problem z wyborem najlepszej propozycji. Jak w takim przypadku wybierać konsolę?
laptop
Written by: Alex Goodkind
Oryginal: http://www.flickr.com

Nie musimy od razu kupować nowego

Jeśli nasz komputer przestaje funkcjonować tak jak powinien, to zazwyczaj występujemy przed dylematem, czy go naprawiać czy jednak zakupić nowy. Idzie o to, by niepotrzebnie nie wydawać za dużo, a poza tym przeważnie jesteśmy tak przyzwyczajeni do swojego sprzętu, iż trudno nam się z nim rozstać. Dodatkowo nie rzadko jest tak, że psuje się on zupełnie nieprzewidzianie, a co się z tym wiąże mieszczą się na nim ważne dla nas informacje, do których w tym momencie w żaden sposób nie możemy się dostać.
włączony komputer na biurku
Wprowadził: William J Sisti
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Od pojemności dysków sporo zależy

Niejednokrotnie dzieje się tak, iż mamy tak dużo ujęć, filmów oraz różnorakiego rodzaju kolejnych plików, że dysk, który jest wbudowany w naszym komputerze zwyczajnie okazuje się zbyt mały oraz potrzebujemy jakiegoś innego rozwiązania, żeby wszystko zmieścić. Poza tym może stać się tak, iż będziemy pragnęli posłuchać radia na komputerze, lecz okaże się, iż nasza karta graficzna jest na to nazbyt słaba. Na szczęście wszystko możemy przemyśleć i z każdym trudem można sobie poradzić.
drukarka
Wprowadził: Vernon Chan
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Pokazujemy co wybrać do biura, a co do domu

Znacznie więcej papierów drukujemy sami, a co się z tym wiąże, prawie w każdym mieszkaniu stoi drukarka, nie mówiąc już o tym, iż także musi być ona w każdym biurze. Mimo wszystko nim zakupimy takie urządzenie dla siebie, należy się właściwie zastanowić, czego dokładnie od niego oczekujemy oraz z jakich możliwości bez wątpienia będziemy pragnęli tutaj używać. Wyłącznie wówczas będziemy mieli świadomość, iż posiadamy wszystko co niezbędne oraz iż jednocześnie nie będziemy przepłacać.
tonery do drukarki
Wprowadził: Cheon Fong Liew
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Od jakiego producenta kupują tańsze tusze do drukarek?

Dobra porada na początek - gdy kupujesz drukarkę, we wszystkich przypadkach zwracaj dużą uwagę na całkowite koszty dotyczące jej eksploatacji. Kilka lat temu kupiłem taką drukarkę, która niby wyglądała fajnie, lecz fakty są takie, że po niedługim okresie czasu zauważyłem, iż jest beznadziejna, jeśli w grę wchodzą koszty eksploatacji. Postaraj się nie popełnić akurat mojego błędu, ponieważ z całą pewnością nie jestem zadowolony z tego zakupu. Moja drukarka już dawno wyrzucona do kosza. A naprawdę nie kosztowała mało...
internet
Wprowadził: TwojaBateria.pl
Treści źródłowe: TwojaBateria.pl

Jakie łącze internetowe można założyć w stolicy

Jeszcze kilka lat temu, startując firmę debiutującą dopiero na rynku, musieliśmy znać się niemalże na każdym aspekcie prowadzenia firmy. Wymagano od nas między innymi: prowadzenia nienagannej księgowości, zarządzania kampanią promocyjną, rozwiązywania kłopotów z prawem a także organizowania całej gamy spraw związanych z klasyczną biurokracją
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.