Urządzenia
Smartfon
Wprowadził: Maurizio Pesce
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jakim kierunku rozwija się rynek smartfonów, z jakiego powodu te urządzenia stały się tak popularne.

Jeszcze kilkanaście lat temu nikt nie mógł przypuszczać, jak rozwinie się rynek telefoniczny. Królowały wówczas wielkie, nieporęczne aparaty, które nie dość że były bardzo drogie, to oprócz dzwonienia niewiele więcej mogły zaoferować. Technologiczny rozwój przyczyniał się do zmniejszenia rozmiarów sprzętu, lecz dopiero wynalazek firmy Apple spowodował, że świat telefonów komórkowych wygląda dzisiaj właśnie tak jak to widać. Jedno trzeba zauważyć, szef tej firmy był wizjonerem, i wiedział jak te wizje wprowadzić w życie.
Figurka 3d
Wprowadził: Steve Jurvetson
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Skanowanie przestrzeni, czyli 3D przelany na komputer laserem

Skanowanie kojarzymy zazwyczaj z książkami, stertą dokumentów i papierów, które przeobrażamy na pliki cyfrowe w naszych dyskach twardych. Postęp czasów udowadnia, że nie tylko piśmienne i do tego dwuwymiarowe okazy możemy odbijać promieniami lasera. Dzięki skanerom z funkcją 3d, przerabianie na papier całościowych obiektów staje się możliwe.
Dwójka kucharzy
Wprowadził: Coqui the Chef
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Szybkowary oraz wieloczynnościowe urządzenia kuchenne - opis urządzeń

Szybkowary to szczelne garnki, w których w czasie gotowania produktów żywnościowych następuje wzrost ciśnienia i temperatury wrzenia wody, co dynamizuje proces gotowania. Malaksery, czyli roboty kuchenne lub wieloczynnościowe urządzenia kuchenne przeznaczone są do wykonywania wielu czynności związanych z przygotowaniem posiłków, za sprawą zastosowaniu wymiennych narzędzi i naczyń.
Drukarka
Wprowadził: Epson
Treści źródłowe: Epson

Od pucybuta do milionera, czyli jak można scharakteryzować zmiany, jakie kompletnie zmieniły nasze sądy o drukarkach

Kto ma nieco więcej niż 50 lat mógł na cały czas obserwować, jak zmieniają się modele drukarek i jak ich wytwórcy dostosowują je do naszych potrzeb. Wielka w tym także zasługa nowoczesnej technologii, gdyż bez niej nie można byłoby wcale zbudować tych jakże potrzebnych urządzeń. I jeśli to ciągłe doskonalenie i wynajdywanie nowych można byłoby porównać do szczebli kariery, jaką pokonuje pracownik, to doszlibyśmy do stwierdzeń sformułowanych w tytule tego omówienia. A ten temat rozwiniemy w następnych akapitach.
Klawiatura
Wprowadził: montillon.a
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wpływ postępu technologii na rozwój klawiatur

Rozwój technologiczny dzisiejszych czasów oddziałuje też na rozwój klawiatur, które są nieodłącznym elementem wielu urządzeń technologicznego. Rodzajów jest wiele, od membranowych – tanich, wytrzymałych, mających dużo funkcjonalnych, po dotykowe – mniej wytrzymałe, ale za to nowoczesne oraz estetyczne.
Zestaw części elektronicznych
Treści źródłowe: http://anansquidy.com

Zastosowanie najlepszych elementów zamiennych oraz postawienie na fachową naprawę daje najlepszą pewność bezpiecznej pracy urządzenia

Przestrzeganie reguł funkcjonowania konkretnego urządzenia, dobra konserwacja i wymiana szwankujących części okazuje się optymalnym sposobem, aby zachować wykorzystywany sprzęt w jak najdoskonalszej formie. Mimo wszystko czasami zdarza się tak, że pomimo usilnych starań, stosowany aparat ulega usterce. W podobnych okolicznościach należy ocenić, czy reperacja okaże się korzystna, a później odnaleźć punkt usługowy, w którym urządzenie zostanie naprawione, a szwankujące elementy wymienione.
komputer
Wprowadził: Maurizio Pesce
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Zatroszcz się o świetny serwis dla swego sprzętu firmowego, to narzędzia pracy, więc optymalna klasa to priorytet

W działalności firmowej stosuje się różne sprzęty i bez względu na ich charakter, zawsze warto zachowywać je w optymalnej formie. Jedynie wówczas będą odpowiednio służyć i wykonywać swoje zadania. To naturalne, że czasem takie urządzenia ulegają usterce albo po prostu potrzebują działań serwisowych, które takim usterkom zapobiegną. Należy znaleźć właściwy serwis, który otoczy nasz sprzęt fachową opieką.
Samsung Smart Hub
Wprowadził: Samsung
Treści źródłowe: Samsung

Gry komputerowe – nowa metoda na spędzanie czasu

Aktualne czasy to okres stałego rozwoju technologii, która wspina się na coraz lepszy poziom, niemal codziennie możemy przeczytać o jakiejś nowince, która wchodzi na rynek lub została wymyślona i zaczynają się prace nad jej realizacją. Z uwagi na to, iż dostępnych jest coraz więcej urządzeń, z których korzystamy codziennie, by uprościć sobie sporo zadań, firmy starają się, by Urządzenia te stawały się coraz wyższej jakości i dysponowały coraz większą liczbą funkcji.
telewizja i internet
Wprowadził: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Internet z jak dużą prędkością potrzebny ci do oglądania filmów na telewizorze?

Dzisiaj praca bez internetu i telewizji jest niemal niemożliwe. Internet używamy często do pracy a telewizji, aby się przy niej zrelaksować.


Internet z jak dużą prędkością potrzebny ci do oglądania filmów na telewizorze?

Jest obecnie dużo firm, które oferują zestawy, w których dostępna jest telewizja i internet.
kamera sportowa GoPro
Wprowadził: John Biehler
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nowoczesne oferty producenta kamer GoPro

Ciekawe oraz dopracowane w każdym calu kamery sportowe czekają na swych przyszłych posiadaczy w firmowych punktach w całej Polsce. Dla użytkowników internetu istnieje szansa wybrania kamery w internecie, co jest dla nich niezwykle wygodną opcją. Gruntownie przemyślane propozycje producenta, takie jak najnowocześniejsza edycja kamer sportowych GoPro, trafia idealnie w potrzeby oraz wymagania przyszłych użytkowników. Kryteria stawiane przez konsumentów są dla producenta w szczególnej cenie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.