Pokrowiec
Smartfon
Wprowadził: Kārlis Dambrāns
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jakie kupić wyposażenie do telefonu komórkowego?

Branża telefonii komórkowej to gałąź technologii, która rozwija się niesamowicie szybko. Ogromna ilość stale powstających różnych modeli telefonów sprawia, że równolegle rozwija się biznes akcesoriów telefonicznych.
pokrowiec
Wprowadził: Elisa Fair
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Etui do m.in. telefonów

Pokrowiec to niewątpliwie coś wielce przydatnego. Zatem w tym artykule omówimy wszystkie najbardziej znaczące kwestie mające związek z akurat pokrowcami. Mocno realne, że mało kogo właściwie kwestia pokrowców interesuje, ale miejmy nadzieję, iż chociażby jeden czytelnik mocno zainteresowany tym tematem najzwyczajniej się odnajdzie. No zobaczymy.
telefon
Wprowadził: Rodrigo Ghedin
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Standardowa elegancja czy młodzieżowe kolory? Obudowy do telefonów

Komórkowa moda dosięgła wszystkich, co więcej nowy futerał czy obudowa skupiają podobną uwagę jak i nowy telefon. Wzbogacony o etui, telefon jest w dobrym stanie, więc działa bez zarzutu i dłuższy czas możemy go używać. Jak zdążyliśmy się już przekonać, noszenie telefonu w kieszeni czy torebce, razem z kluczami czy monetami, bez wątpienia nie wróży nic dobrego.
komórka
Wprowadził: mobilyazilar
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Po godzinach telefon służbowy też chce się zrelaksować

Kupujemy nowy telefon. Mamy zamiar by służył nam jak najdłużej i najlepiej. Dlatego też dobrze jest pomyśleć o jego umiejętnym zabezpieczeniu. Dzięki używaniu pokrowców i etui, telefon nie ulega zniszczeniu, a jednocześnie działa sprawniej. Znalezienie mu miejsca w kieszeni czy plecaku, w towarzystwie bilonu, z całą pewnością nie jest dla niego korzystne.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.