Reklama
Billboard
Wprowadził: Ursula Stalder
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Co to jest reklama uliczna?

Czy możliwe jest miasto bez billboardów? Jedni powiedzą: po latach szarości, wprowadzają do naszych miast kolor. Inni są odmiennego zdania. Jak z tematem reklam zmierzyło się Trójmiasto? W Gdańsku udało się stworzyć odpowiedni dokument, regulujący jakie działania reklamowe w przestrzeni miejskiej są dopuszczalne, a jakie zabronione. Ku uciesze mieszkańców miasto poszło na kompromis. Reklamy zostaną zakazane w miejscach cennych z punktu widzenia krajobrazowego.
Telebim w Krakowie
Treści źródłowe: www.medas-media.com.pl

Reklama zewnętrzna na telebimach - funkcjonalna, efektywna oraz nadzwyczaj użyteczna

Reklama na telebimach jest jedną z odmian reklamy zewnętrznej, czyli takiej, z którą stykamy się wiecznie po wyjściu z domu. Reklama zewnętrzna cieszy się sporą popularnością i niemało oraz przedsiębiorstw decyduje się na skorzystanie właśnie z tej odmiany reklamy. Mniejsze firmy, które nie mają nazbyt wielkiego budżetu decydują się na tańsze formy reklamy zewnętrznej, takie jak na przykład plakaty bądź ulotki zostawiane w miejscach powszechnych. Większe firmy oraz przedsiębiorstwa nieraz inwestują w większe odmiany reklamy, takie jak billboardy czy też telebimy.
telebim reklama
Treści źródłowe: www.medas-media.com.pl

Nadzwyczaj banalna a także skuteczna możliwość przekazu informacji za pomocą telebimów.

Nadzwyczaj nowoczesne i interesujące spoty reklamowe obecnie możemy zobaczyć nie tylko w mediach. Jeszcze do niedawna takowe spoty jak również króciutkie scenki reklamowe były domeną tylko telewizji. Bezspornie te przenoszące informację wizyjną. Bo jakkolwiek takie reklamy były również nadawane w radiostacjach falowych. Jakkolwiek razem z bardzo szybkim wzrostem techniki a głównie elektroniki ten stan się zmienił.

Sprężyny do zegarków

Jak wygląda klasyczna sprężyna zapewne wie każdy. Ale nie każdy zdaje sobie sprawę w jaki sposób są one klasyfikowane i jak się dzielą. Sprężyny dzieli się przede wszystkim przez wzgląd na siłę jaką wywierają. Znajdują się tutaj cztery rodzaje klasyfikacji. Obecnie budowa oraz produkcja sprężyn jest szybko rozwijająca się. Dzięki postępowi technologicznemu stały się one niezbędne do produkcji wielu maszyn. Nawet dokoła wszędzie można zaobserwować użycie sprężyny. Czy jest to materac, gdzie stosowane są specjalne sprężyny tapicerskie, przez rowery po skomplikowaną budowę auta.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.