Reklama
Billboard
Wprowadził: Ursula Stalder
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Co to jest reklama uliczna?

Czy możliwe jest miasto bez reklamy? Jedni powiedzą: po latach szarości, w końcu pojawił się na ulicach naszych miast kolor. Inni z grzeczności wstrzymają się od głosu. W jaki sposób z tematem reklam zmierzyło się Trójmiasto? W Gdańsku udało się stworzyć odpowiedni dokument, regulujący jakie działania reklamowe w przestrzeni miejskiej są dopuszczalne, a jakie niedozwolone. Otóż miasto znalazło złoty środek. Reklamy zostaną zakazane w miejscach cennych z punktu widzenia krajobrazowego.
Telebim w Krakowie
Treści źródłowe: www.medas-media.com.pl

Reklama zewnętrzna na telebimach - funkcjonalna, efektywna oraz nadzwyczaj użyteczna

Reklama na telebimach jest jedną z form reklamy zewnętrznej, czyli takiej, z jaką stykamy się ciągle po wyjściu z domu. Reklama zewnętrzna cieszy się sporą popularnością i wiele oraz przedsiębiorstw decyduje się na skorzystanie właśnie z tej formy reklamy. Mniejsze firmy, jakie nie posiadają zbyt sporego budżetu decydują się na tańsze formy reklamy zewnętrznej, takie jak plakaty albo ulotki zostawiane w miejscach powszechnych. Większe firmy oraz przedsiębiorstwa częstokroć inwestują w większe odmiany reklamy, takie jak na przykład billboardy bądź telebimy.
telebim reklama
Treści źródłowe: www.medas-media.com.pl

Nadzwyczaj banalna a także skuteczna możliwość przekazu informacji za pomocą telebimów.

Bardzo nowe i nośne spoty reklamowe w dzisiejszych czasach możemy ujrzeć nie tylko w tv. oprócz tego do niedawna takowe spoty czy też krótkie filmiki reklamowe były specjalizacją wyłącznie telewizji. Naturalnie te przenoszące informację wizyjną. Bo przecież takie reklamy są także nadawane w radiostacjach falowych. Jakkolwiek razem z bardzo szybkim wzrostem inżynierii a głównie elektroniki owy stan się obrócił.

Sprężyny do zegarków

Wygląd klasycznej sprężyny na pewno zna każdy. Ale nie każdy zdaje sobie sprawę w jaki sposób są one klasyfikowane i jak się dzielą. Sprężyny dzieli się przede wszystkim przez wzgląd na siłę jaką wytwarzają. Wyróżnia się obecnie cztery rodzaje klasyfikacji. Obecnie budowa oraz produkcja sprężyn jest szybko rozwijająca się. Dzięki postępowi technologicznemu stały się one niezbędne do produkcji wielu maszyn. Nawet dokoła wszędzie można zauważyć zastosowanie sprężyn. Czy jest to materac, gdzie stosowane są specjalne sprężyny tapicerskie, przez rowery po skomplikowaną budowę auta.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.