Radio
Giełda
Wprowadził: NewConncet.info
Treści źródłowe: http://www.newconnect.info

Jaka jest bezkonkurencyjna technika udostępniania dziś internetu?

Dzisiaj internet jest dla wielu ludzi sposobem na zarabianie pieniędzy, a dla wielu osób także metodą na spędzanie czasu. Jest wiele rodzajów przyłącza internetowego. Może to być podłączenie radiowe albo internet LTE.
radiokomunikacja

Na jakie CB radio zdecydować się, jeżeli jeździmy okazjonalnie?

Czasem kierujący pojazdami potrzebują porozumiewać się pomiędzy sobą. Wymagane jest, aby informowali się wzajemnie np. o zagrożeniach na przejeżdżanej drodze.


telefony komórkowe
Wprowadził: Maurizio Pesce
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Rankingi i testy elektroniki - Samsung Galaxy Xcover 2 i LG L70

Co rusz dochodzą do nas nowinki ze świata techniki. Nie wszystkie są nam niezbędne, ale niektóre faktycznie warto przetestować, by przekonać się, jak bardzo mogą ułatwić nam codzienne funkcjonowanie i sprawić, że załatwianie niektórych spraw w prosty sposób będzie można przenieść ze świata realnego do wirtualnego, oszczędzając sobie cenny czas. W tym artykule pod lupę weźmiemy dwa najnowsze modele smartphonów : Samsung Galaxy Xcover 2 i LG L70, testując ich największe zalety.
Słuchawki Wireless Bluetooth Headset
Wprowadził: Trust
Treści źródłowe: Trust

Jak nowoczesna technologia stała się zwyczajną częścią życia człowieka?

Narzędzia elektroniczne to w obecnych czasach podstawa, która pomaga w życiu. Przede wszystkim jednak stosowany jest on do zabawy, z tego powodu, że każdy człowiek pragnie się zrelaksować, a gadżety elektroniczne tylko mu to ułatwiają.
włączony komputer na biurku
Wprowadził: William J Sisti
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Od pojemności dysków sporo zależy

Czasami dzieje się tak, iż mamy tak wiele ujęć, filmów i różnego rodzaju kolejnych folderów, że dysk, który jest wmontowany w naszym komputerze najnormalniej okazuje się nazbyt mały oraz chcemy jakiegoś kolejnego rozwiązania, by wszystko zmieścić. Poza tym ma szanse stać się tak, iż będziemy chcieli słuchać radia na komputerze, ale okaże się, iż nasza karta graficzna jest na to nazbyt słaba. Na szczęście wszystko możemy przemyśleć i z każdym trudem możemy sobie poradzić.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.