Kuchnie
meble kuchenne
Wprowadził: Giles Williams
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Produkty Electrolux

Najlepszym rozwiązaniem w naszych kuchniach są opcje funkcjonalne. Choć najbardziej przekonane do nich są współczesne gospodynie domowe, bo naszym babciom a zdarza się, że i mamom niektórych rzeczy wyjaśnić się nie da. Na przykład płyta indukcyjna nie wchodzi w grę, nawet, jeśli kuchnia jest robiona na wymiar. Wtedy i tak nasze matki i babcie kupują zwykła kuchenkę z palnikami. Płyty do zabudowy Electrolux wybierają częściej młode panie domu.
Gotowanie
Wprowadził: Celebro
Treści źródłowe: Celebro

O czym jeszcze należy wiedzieć w kuchni?

W poniższym cyklu niezbędników kuchennych warto przyjrzeć się kolejnym przyrządom: shakerom i uchwytom na ręczniki kuchenne. Wszystkie one spełniają własną zadanie perfekcyjnie, zaś każdy z nich jest zaplanowany całkiem do czegoś innego. A czy ty masz te rzeczy?

A czy Ty masz już te narzędzia w kuchni?

Kuchnia jaka jest wszyscy widzi. Jedna większa, druga mniejsza, każda jednakże służy do przyrządzania jadła. W jednej kuchni jest komplet, w innej brak talerzy, łyżek i innych rzeczy. Mimo to, nie ma kuchni nienagannej i w każdej, również tej ponad wszystko wyposażonej czasem brak jakiś pomocnych przyrządów. Nie mówimy tu o gazówce, mikrofalówce, lodówce albo ociekaczu, ale o mniej spotykanych kuchennych pomocach.
Świąteczni pomocnicy od Russell Hobbs
Wprowadził: Russell Hobbs
Treści źródłowe: Russell Hobbs

Zadbaj o porządek w kuchni

Dowolne pomieszczenie w domu to mniej lub więcej potencjalne prawdopodobne prawdopodobieństwo nieporządku. W pomieszczeniu dziennym walają się rekwizyty powszedniego użytku, w salonie woluminy, a w przedpokoju buty. Najgorsza jest jednak kuchnia, tam poza serwisem w zlewie, wszystko jest w nieładzie: kociołki leżą jakby były na wczasach, naczynia ze starą herbatą zalegają na parapecie, a na dodatkowo nie podlane kwiatki usychają na parapecie. Jak uporządkować kuchnię?
Truskawki i banany
Wprowadził: Kotányi Polonia Sp. z o.o.
Treści źródłowe: Kotányi Polonia Sp. z o.o.

AGD praktyczne w kuchni

W dzisiejszej kuchni nie nie potrafimy funkcjonować bez robota kuchennego. Jak to się stało, że roboty kuchenne panoszą się w kuchniach na całym świecie? Odpowiedź jest prosta, kto raz wziął do ręki robota kuchennego w trakcie gotowania bardzo dobrze wie, że posiłki robi się szybciej i o wiele przyjemniej.
Pieczywo
Wprowadził: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Mamy szanse powrócić do przeszłości

Niektórzy starsi ludzie bardzo często przywołują czasy, jeżeli chleb wypiekało się samodzielnie oraz jeśli był on na pewno odmienny i marudzą, iż dzisiaj chleb to praktycznie samodzielne konserwanty. Mimo wszystko prawda jest taka, że obecnie możemy również samodzielnie piec chleb jeżeli jedynie uzupełnimy swoją kuchnię w odpowiednie urządzenie. Tak jak nie musimy nabywać słodkiego, sami mamy szansę je upiec, kiedy wyłącznie posiadamy wypiekacz, który dopomoże nam wyrobić w odpowiedni sposób ciasto.
Wprowadził: Snap®

Pij wodę przefiltrowaną tak samo dobrą jak butelkowa

Do tej pory nabywaliśmy wodę w butelce, gdyż uważaliśmy, że ta która leci z naszych kranów nie nadaje się do spożywania? Dzisiaj jest prosty sposób, aby zamienić ją na wodę nic nie straszniejszą niż tą mineralną z butelki. Co więcej kiedy pragniemy przemienić potrawy podawane w naszej kuchni, to mamy możliwość zaopatrzyć się w grilla, opiekacz, albo nawet oraz w robota wielofunkcyjnego.
Pyszna babka wielkanocna
Wprowadził: Cruso PR
Treści źródłowe: Cruso PR

Dla wielbicieli przyrządzania pyszności

Jeżeli lubimy piec babki, to na pewno należy się okupić w dobre urządzenia, które nam to ułatwią. Jeśli wejdziemy do marketu, to znajdziemy wiele ciekawych propozycji. Tak samo świetnie sprawa przedstawia się z ekspresami do kawy, czy z czajnikami, a to wszystko oznacza, że niewątpliwie mamy okazję posiadać w kuchni to, o czym pomarzymy.
Kawa i herbatnik
Wprowadził: ZPC Piast Sp. z o.o.
Treści źródłowe: ZPC Piast Sp. z o.o.

Gotowanie nie musi być czasochłonne

Jeszcze zupełnie nieduża grupa ludzi zdaje sobie sprawę z tego, że można znacznie zmniejszyć swój czas tworzenia posiłków kiedy tylko wyposaży się własną kuchnię w właściwe sprzęty. Przez to warto się namyślić, które potrawy zabierają nam najwięcej czasu i czy od czasu dno czasu nie możemy kupić czegoś, co zmniejszy nam ten okres.
Aranżacja kuchni, meble kuchenne marki Schuller
Wprowadził: Schuller
Treści źródłowe: Max-Fliz

Co najczęściej przydaje się podczas przygotowywania posiłków?

Kuchnia to jedno z tych pomieszczeń w domu, w którym przebywamy najwięcej czasu oraz w którym równocześnie najwięcej się zdarza, gdyż przecież gotujemy, pieczemy, coś tam smażymy. Przez to trzeba przypilnować, żeby wszystkie urządzenia, które się tam znajdą były jak najlepszej jakości, żeby ułatwiały nam gotowanie oraz dawały nam pewność, iż żadne aromaty nie będą się przedostawały do pozostałej części domu.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.