Kuchnie
meble kuchenne
Wprowadził: Giles Williams
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Produkty Electrolux

Najlepszym rozwiązaniem w naszych kuchniach są opcje funkcjonalne. Choć najbardziej przekonane do nich są współczesne gospodynie domowe, bo naszym babciom a zdarza się, że i mamom niektórych rzeczy wyjaśnić się nie da. Na przykład płyta indukcyjna nie wchodzi w grę, nawet, jeśli kuchnia jest robiona na wymiar. Wtedy i tak nasze matki i babcie kupują zwykła kuchenkę z palnikami. Płyty do zabudowy Electrolux wybierają częściej młode panie domu.
Gotowanie
Wprowadził: Celebro
Treści źródłowe: Celebro

O czym jeszcze należy wiedzieć w kuchni?

W poniższym cyklu niezbędników kuchennych warto przyjrzeć się kolejnym przyrządom: shakerom i uchwytom na ręczniki kuchenne. Wszystkie one spełniają własną zadanie perfekcyjnie, zaś każdy z nich jest zaplanowany całkiem do czegoś innego. A czy ty masz te rzeczy?

A czy Ty masz już te narzędzia w kuchni?

Kuchnia jaka jest wszyscy widzi. Jedna duża, druga mniejsza, każda aczkolwiek służąca do przyrządzania potraw. W jednej kuchni znajduje się wszystko, w drugiej brakuje talerzy, łyżek i innych przyrządów. Pomimo tego, nie ma kuchni idealnej i w każdej, również tej najbardziej wyposażonej czasami brakuje jakiś pomocnych elementów. Nie wspominamy tu o gazówce, mikrofalówce, lodówce albo ociekaczu, lecz o rzadziej spotykanych kuchennych narzędziach.
Świąteczni pomocnicy od Russell Hobbs
Wprowadził: Russell Hobbs
Treści źródłowe: Russell Hobbs

Zadbaj o porządek w kuchni

Dowolne wnętrze w domu to mniej lub więcej możliwe ryzyko bałaganu. W pomieszczeniu dziennym walają się przedmioty powszedniego użytku, w salonie woluminy, a w przedpokoju buty. Najgorsza jest jednak kuchnia, tam poza szkłem w zlewie, wszystko jest w bałaganie: kociołki leżą jak gdyby były na wczasach, naczynia ze starą herbatą zalegają na parapecie, a na dodatkowo nie podlane rośliny schną na parapecie. Jak ogarnąć kuchnię?
Truskawki i banany
Wprowadził: Kotányi Polonia Sp. z o.o.
Treści źródłowe: Kotányi Polonia Sp. z o.o.

AGD praktyczne w kuchni

W dzisiejszej kuchni nie można obejść się bez robota kuchennego. Jak to się stało, że roboty kuchenne zawładnęły kuchniami na całym świecie? Odpowiedź jest prosta, kto raz skorzystał z pomocy robota kuchennego podczas gotowania bardzo dobrze wie, że posiłki robi się szybciej i o wiele przyjemniej.
Pieczywo
Wprowadził: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Mamy szanse powrócić do przeszłości

Niektórzy starsi ludzie niesamowicie często wspominają czasy, kiedy chleb piekło się samodzielnie oraz jeśli był on naprawdę odmienny i marudzą, że dzisiaj chleb to właściwie same konserwanty. Jednak prawda jest taka, że obecnie możemy także sami wypiekać chleb jeśli jedynie wyposażymy własną kuchnię w odpowiednie narzędzie. Tak jak nie musimy nabywać słodkiego, sami mamy okazję je upiec, jeżeli wyłącznie posiadamy wypiekacz, który dopomoże nam wyrobić w dobry sposób ciasto.
Wprowadził: Snap®

Pij wodę przefiltrowaną tak samo dobrą jak butelkowa

Do tej pory nabywaliśmy wodę w butelce, gdyż uważaliśmy, że ta która leci z naszych kranów nie nadaje się do spożywania? Dzisiaj jest prosty sposób, aby zamienić ją na wodę nic nie straszniejszą niż tą mineralną z butelki. Co więcej kiedy pragniemy przemienić potrawy podawane w naszej kuchni, to mamy możliwość zaopatrzyć się w grilla, opiekacz, albo nawet oraz w robota wielofunkcyjnego.
Pyszna babka wielkanocna
Wprowadził: Cruso PR
Treści źródłowe: Cruso PR

Dla wielbicieli przyrządzania pyszności

Jeżeli lubimy piec babki, to na pewno należy się okupić w dobre urządzenia, które nam to ułatwią. Jeśli wejdziemy do marketu, to znajdziemy wiele ciekawych propozycji. Tak samo świetnie sprawa przedstawia się z ekspresami do kawy, czy z czajnikami, a to wszystko oznacza, że niewątpliwie mamy okazję posiadać w kuchni to, o czym pomarzymy.
Kawa i herbatnik
Wprowadził: ZPC Piast Sp. z o.o.
Treści źródłowe: ZPC Piast Sp. z o.o.

Gotowanie nie musi być czasochłonne

Jeszcze zupełnie nieduża grupa ludzi zdaje sobie sprawę z tego, że można znacznie zmniejszyć swój czas tworzenia posiłków kiedy tylko wyposaży się własną kuchnię w właściwe sprzęty. Przez to warto się namyślić, które potrawy zabierają nam najwięcej czasu i czy od czasu dno czasu nie możemy kupić czegoś, co zmniejszy nam ten okres.
Aranżacja kuchni, meble kuchenne marki Schuller
Wprowadził: Schuller
Treści źródłowe: Max-Fliz

Co najczęściej przydaje się podczas przygotowywania posiłków?

Kuchnia to jedno z tych pomieszczeń w mieszkaniu, w którym spędzamy sporo godzin i w którym jednocześnie najwięcej się zdarza, ponieważ przecież gotujemy, pieczemy, coś tam smażymy. Przez to trzeba przypilnować, aby wszystkie sprzęty, które się tam znajdują były jak najlepszej jakości, by usprawniały nam gotowanie oraz dawały nam gwarancję, iż żadne zapachy nie będą się przedostawały do pozostałej części domu.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.