Kuchnie
meble kuchenne
Wprowadził: Giles Williams
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Produkty Electrolux

Najlepszym rozwiązaniem w naszych kuchniach są opcje funkcjonalne. Choć najbardziej przekonane do nich są współczesne gospodynie domowe, bo naszym babciom a zdarza się, że i mamom niektórych rzeczy wyjaśnić się nie da. Na przykład płyta indukcyjna nie wchodzi w grę, nawet, jeśli kuchnia jest robiona na wymiar. Wtedy i tak nasze matki i babcie kupują zwykła kuchenkę z palnikami. Płyty do zabudowy Electrolux wybierają częściej młode panie domu.
Gotowanie
Wprowadził: Celebro
Treści źródłowe: Celebro

O czym jeszcze należy wiedzieć w kuchni?

W poniższym cyklu niezbędników kuchennych warto przyjrzeć się kolejnym przyrządom: shakerom i uchwytom na ręczniki kuchenne. Wszystkie one spełniają własną zadanie perfekcyjnie, zaś każdy z nich jest zaplanowany całkiem do czegoś innego. A czy ty masz te rzeczy?

A czy Ty masz już te narzędzia w kuchni?

Kuchnia jaka jest każdy widzi. Jedna duża, druga mała, każda aczkolwiek służy do gotowania potraw. W jednej kuchni jest całość, w drugiej brakuje talerzy, łyżek i pozostałych elementów. Pomimo to, nie ma kuchni nienagannej i w każdej, również tej najbardziej wyposażonej czasami brak jakiś pomocnych elementów. Nie wspominamy tu o gazówce, mikrofalówce, lodówce czy ociekaczu, ale o mniej używanych kuchennych narzędziach.
Świąteczni pomocnicy od Russell Hobbs
Wprowadził: Russell Hobbs
Treści źródłowe: Russell Hobbs

Zadbaj o porządek w kuchni

Dowolne pomieszczenie w domu to mniej lub więcej potencjalne prawdopodobne prawdopodobieństwo nieporządku. W pomieszczeniu dziennym walają się rekwizyty powszedniego użytku, w salonie woluminy, a w przedpokoju buty. Najgorsza jest jednak kuchnia, tam poza serwisem w zlewie, wszystko jest w nieładzie: kociołki leżą jakby były na wczasach, naczynia ze starą herbatą zalegają na parapecie, a na dodatkowo nie podlane kwiatki usychają na parapecie. Jak uporządkować kuchnię?
Truskawki i banany
Wprowadził: Kotányi Polonia Sp. z o.o.
Treści źródłowe: Kotányi Polonia Sp. z o.o.

AGD praktyczne w kuchni

W dzisiejszej kuchni nie można obejść się bez robota kuchennego. Jak doszło do tego, że roboty kuchenne panoszą się w kuchniach na całym świecie? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo łatwa, kto raz skorzystał z pomocy robota kuchennego w trakcie gotowania bardzo dobrze wie, że posiłki można zrobić o wiele szybciej i czas w kuchni upływa o wiele przyjemniej.
Pieczywo
Wprowadził: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Mamy szanse powrócić do przeszłości

Niektórzy starsi ludzie bardzo często przywołują czasy, jeżeli chleb wypiekało się samodzielnie oraz jeśli był on na pewno odmienny i marudzą, iż dzisiaj chleb to praktycznie samodzielne konserwanty. Mimo wszystko prawda jest taka, że obecnie możemy również samodzielnie piec chleb jeżeli jedynie uzupełnimy swoją kuchnię w odpowiednie urządzenie. Tak jak nie musimy nabywać słodkiego, sami mamy szansę je upiec, kiedy wyłącznie posiadamy wypiekacz, który dopomoże nam wyrobić w odpowiedni sposób ciasto.
Wprowadził: Snap®

Pij wodę przefiltrowaną tak samo dobrą jak butelkowa

Do tej chwili kupowaliśmy wodę w butelce, ponieważ uważaliśmy, że ta która leci z naszych kranów nie przydaje się do spożywania? Teraz jest łatwy sposób, żeby zamienić ją na wodę nic nie straszniejszą niż tą mineralną z butelki. Co więcej jeśli pragniemy zmienić potrawy podawane w naszej kuchni, to możemy zaopatrzyć się w grilla, opiekacz, lub nawet oraz w robota wielofunkcyjnego.
Pyszna babka wielkanocna
Wprowadził: Cruso PR
Treści źródłowe: Cruso PR

Dla wielbicieli przyrządzania pyszności

Jeżeli lubimy piec babki, to na pewno należy się okupić w dobre urządzenia, które nam to ułatwią. Jeśli wejdziemy do marketu, to znajdziemy wiele ciekawych propozycji. Tak samo świetnie sprawa przedstawia się z ekspresami do kawy, czy z czajnikami, a to wszystko oznacza, że niewątpliwie mamy okazję posiadać w kuchni to, o czym pomarzymy.
Kawa i herbatnik
Wprowadził: ZPC Piast Sp. z o.o.
Treści źródłowe: ZPC Piast Sp. z o.o.

Gotowanie nie musi być czasochłonne

Jeszcze zupełnie niewielka grupa ludzi zdaje sobie sprawę z tego, iż możemy znacznie zmniejszyć własny czas przygotowywania dań kiedy jedynie wyposaży się swoją kuchnię w dobre sprzęty. Dlatego trzeba się zastanowić, które dania biorą nam najwięcej czasu i czy czasami nie możemy zakupić czegoś, co skróci nam ten okres.
Aranżacja kuchni, meble kuchenne marki Schuller
Wprowadził: Schuller
Treści źródłowe: Max-Fliz

Co najczęściej przydaje się podczas przygotowywania posiłków?

Kuchnia to jedno z tych pomieszczeń w domu, w którym przebywamy najwięcej czasu oraz w którym równocześnie najwięcej się przydarza, gdyż przecież gotujemy, pieczemy, coś tam smażymy. Dlatego trzeba pilnować, aby wszystkie sprzęty, które się tam mieszczą były jak najwspanialszej jakości, by usprawniały nam gotowanie i zapewniały nam gwarancję, iż żadne aromaty nie będą się przedostawały do reszty domu.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.