Serwis
Biała Nokia Lumia 800
Wprowadził: Hill+Knowlton Strategies
Treści źródłowe: Hill+Knowlton Strategies

Ile zarabiają w naszym kraju tacy fachowcy jak programiści?

ProgRAMiści w naszym kraju są w stanie zarobić naprawdę dużo. Ich przeciętna wypłata może wynieść czasem 3 razy więcej, niż średnie wynagrodzenie przeciętnego Polaka. Tak wynika z przygotowanego przez pewną agencję raportu, który bazuje na danych z pierwszego kwartału bieżącego roku.
samochód
Wprowadził: Calvad.pl
Treści źródłowe: Calvad.pl

Parę wskazówek odnośnie bezpieczeństwa naszego komputera

komputery są urządzeniami takimi, jak każdy inny sprzęt. Aby prawidłowo działały, należy się o nie w odpowiedni sposób zatroszczyć.


Parę wskazówek odnośnie bezpieczeństwa naszego komputera

Chodzi tu o przecieranie za pomocą szmatki monitora czy o zachowanie ostrożności z różnego typu cieczami przy klawiaturze.

Niedziałający komputer? To jeszcze nie koniec świata

Charakterystyczna dla naszych czasów jest obecna wszędzie komputeryzacja. Stanowi to skutek postępu, który odbył się w drugiej połowie minionego wieku, gdy powstały układy zawierające półprzewodniki krzemowe, użyte w miejsce starszych opartych na lampach próżniowych.
laptop
Wprowadził: Adam Lehman
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Przychodzi taki moment, że zastanawiamy się co począć ze swoim wadliwym laptopem

Forumowicze zamiłowani w informatyce i osoby, jakie są nieustannie na bieżąco z rynkiem najnowszych technologii, są świetnymi doradcami w kwestiach wyboru odpowiedniego urządzenia, a także świetnym źródłem informacji, jakie nieraz mogą jeszcze bardziej ulepszyć działanie laptopa. Co jednak robić, gdy konieczna jest naprawa laptopów? Dobry serwis komputerowy dla laptopów jest zdecydowanie odpowiedzią na tego typu rozterki.
serwis
Wprowadził: Pete
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Profesjonalny serwis mac w Warszawie - szybka renowacja sprzętu

Apple to bardzo znana marka, jaka wypuściła na rynek multum atrakcyjnych współcześnie produktów, takich jak iPhony, iPady czy też Macbooki Pro. Urządzenia te cieszą się wielką popularnością i mnogość osób chętnie z nich korzysta. Pomimo, że są to marki znane przeważnie za granicą, to także w Polsce Apple wzbudziło ogromne zainteresowanie, wobec tego artykuły tej marki są dziś dostępne także na naszym polskim rynku.
komputer
Wprowadził: Maurizio Pesce
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Zatroszcz się o świetny serwis dla swego sprzętu firmowego, to narzędzia pracy, więc optymalna klasa to priorytet

W działalności firmowej stosuje się różne sprzęty i bez względu na ich charakter, zawsze warto zachowywać je w optymalnej formie. Jedynie wówczas będą odpowiednio służyć i wykonywać swoje zadania. To naturalne, że czasem takie urządzenia ulegają usterce albo po prostu potrzebują działań serwisowych, które takim usterkom zapobiegną. Należy znaleźć właściwy serwis, który otoczy nasz sprzęt fachową opieką.
Mieszkanie
Wprowadził: Ben Heinrich
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Absorbujące hobby nie tylko na lato – czyli co warto spróbować?

Współcześnie liczba możliwości do wypełnienia wolnego czasu jest o wiele większa niż w przeszłości. Współczesny nowocześnie żyjący odbiorca staje przed wyjątkowo szerokim spektrum możliwości, które są w stanie przynieść należny odpoczynek.
płyta główna komputera
Wprowadził: Gareth Halfacree
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Branża elektroniczna przechodzi metamorfozę w błyskawicznym tempie.

W rzeczywistości, jeśli nie nadążamy z konkretnymi nowinkami technologicznymi, to bardzo szybko możemy wypaść z tej dziedziny. Jeśli decydujemy się na zakup nieużywanego sprzętu, to musimy liczyć się z tym, iż będziemy musieli uczyć się nowego oprogramowania. Dlatego też pewne osoby kupują jednak na używane komputery. Oczywiście należy patrzeć na wszelkie inne detale, chociażby takie jak karta dźwiękowa, pamięć RAM, a także wiele innych. Istnieje mimo wszystko bardzo dużo przedsiębiorstw, jakie funkcjonują na całą Polskę, które chętnie zabierają takie używane komputery i za niewielką stawkę oferują bardziej funkcjonalny typ.
zmywarki
Wprowadził: Republiqa Agency

Jak kupić odpowiednie części do zepsutych urządzeń AGD?

Sprzęty AGD obecne są prawie w każdym domu. Posiadamy pralki, lodówki, zmywarki – a wszystko po to, aby choćby w niewielkim stopniu ułatwić codzienne funkcjonowanie i mieć więcej czasu dla siebie bądź dla rodziny. Jednak sprzęty nie są wieczne – mogą przydarzyć się różnorodne usterki, które będą potrzebować odnowienia.
Elektronika na co dzień
Wprowadził: Sony
Treści źródłowe: Sony

Najbardziej profesjonalne analizy

Nasz portal internetowy posiada wieloletnie doświadczenie. Stale się rozwija. Każdego dnia dostarcza odbiorcom najbardziej aktualnych ciekawostek technologicznych. Prezentujemy interesującą bazę obiektywnych testów. Każdego dnia przybywa nam rzesze użytkowników naszego portalu internetowego.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.