Mieszkania
odkurzacz
Wprowadził: Kārlis Dambrāns
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Dlaczego warto inwestować odkurzacz centralny?

Parę miesięcy temu na zlecenie jednego z producentów sprzętu sprzętu gospodarstwa domowego zorganizowano sondaż. Zadano pytanie rodakom, które z obowiązków domowych budzą w nich największą niechęć. Jakie były wyniki? Aż 36 procent z nas nie lubi nie lubi mycia naczyń. Widok ułożonych w zlewie naczyń potrafi najszybciej popsuć nam humor. Drugie miejsce zajęło odkurzanie. 29 procent pytanych osób kiepsko znosi wycieczki po domu z odkurzaczem. A wszystko to dlatego, że nie wiedzą o istnieniu odkurzacza centralnego.
odkurzacz
Written by: Twentyfour Students
Oryginal: http://www.flickr.com

Nie musimy mieć dużo sprzętu w domu

Kiedy mamy wielki dom, albo zupełnie nieduże mieszkanie i pragniemy ograniczyć niezbędne urządzenia, tak by zajmowały nam one jak najmniej miejsca, to jest na to rada. Najwspanialszym przykładem na to jest fakt, iż nie musimy kupować odkurzacza w normalnym sklepie, a następnie nie możemy rozmyślać gdzie go schować. Możemy założyć odpowiedni odkurzacz, którego nie należy będzie za sobą ciągnąć, przenosić z pokoju na pokoju, ani nie warto będzie się zastanawiać, gdzie go ukryć.
rura
Wprowadził: Armacell
Treści źródłowe: Armacell

Sprawdzone metody na suche powierzchnie.

Zmiany stopni za oknem wymagają od nas większej opieki nad naszym zdrowiem. W podobnych warunkach o przeziębienie nie trudno. Wymęczony organizm, wciąż wystawiany na próby, zaczyna minimalnie szaleć. Kiedy jest zimo nasze mieszkania potrzebują więcej ciepła. I nie ważny sposób uzyskiwania dodatkowych rumieńców na twarzy, bo przez cały czas efekty dogrzewania są podobnie niekorzystne dla nas. Jak to sprawdzić? Trzeba tylko obejrzeć swoją skórę. Jeśli zauważymy objawy suchości możemy być nieomal pewni, że w naszym domu mamy do czynienia ze zbyt suchym powietrzem. Innymi skutkami takiego powietrza są także kłopoty z układem oddechowym.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.