Kurz
odkurzacz
Wprowadził: MIKI Yoshihito
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Używajmy z najlepszych rozwiązań

Jeżeli stoimy właśnie przed rozpoczęciem robót, które mają przyprowadzić nas do postawienia wymarzonego domu, to bez wątpienia należy się zastanowić, jakie nowoczesne rozwiązania mamy szansę w nim wykorzystać. Może właściwie będzie, jeśli założymy ogrzewanie podłogowe, a być może równie dobrym planem będzie zamontowanie odpowiedniego odkurzacza, który za pomocą sieci rur wmontowanych w ścianę i za pomocą centralnego napędu umieszczonego w kotłowni pozwoli nam posprzątać, bez potrzeby zmiany worków i przechowywania zwykłego odkurzacza w szafie, gdzie jedynie zajmowałby miejsce?
odkurzacz
Written by: Martin Abegglen
Oryginal: http://www.flickr.com

Mieszkania centralnie zarządzane – dlaczego warto

Wygodny, przytulny , a także prosty w utrzymaniu budowla jest pragnieniem znacznej ilości osób. Kto nie chciałby czasem, aby jego mieszkanie samoczynnie usprawniało robienie codziennych porządków? W dzisiejszych czasach nie jedynie jest to osiągalne, ale również coraz popularniejsze i tanie – centralnie zarządzane mieszkania obecnie znacznie zyskują na popularności nie bez przyczyny. Są bowiem znakomitym pomysłem dla ludzi których praca zawodowa na pewno jest zyskowna, ale również wymaga sporych nakładów czasowych.
odkurzacz
Wprowadził: Kārlis Dambrāns
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Dlaczego warto inwestować odkurzacz centralny?

Całkiem niedawno na zlecenie jednej z wiodących marek producentów AGD przeprowadzono sondaż. Zapytano w nim Polaków, które z wykonywanych prac domowych szczególnie wzbudzają w nich niechęć. Co pokazał raport? Aż 36 % z nas nie lubi zmywania. Widok piętrzących się w zlewie naczyń potrafi najszybciej popsuć nam humor. Drugie miejsce zajęło odkurzanie. 29 procent ankietowanych niełatwo znosi wycieczki po domu z głośnym i nielekkim ustrojstwem. Zapewne tylko dlatego, że nie dowiedzieli się jeszcze o istnieniu odkurzacza centralnego.
nowoczesny odkurzacz
Wprowadził: Kārlis Dambrāns
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Odkurzacze centralne - przydatne wskazówki

Popularny system centralnego odkurzania niezwykle komfortowe rozwiązanie dla domu jak również dużego mieszkania. Z jego użyciem sprzątanie przebiega bardzo łatwo i prędko. Kable nie przeszkadzają na podłodze, a kurz nie fruwa w porządkowanym wnętrzu, tylko zasysany jest do dużego zbiornika, który stoi w innym pomieszczeniu. Trzeba dodać, iż jest to cenna właściwość urządzenia także dla osób z alergią.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.