Windows
Smartfon
Wprowadził: Maurizio Pesce
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jakim kierunku rozwija się rynek smartfonów, z jakiego powodu te urządzenia stały się tak popularne.

Jeszcze kilkanaście lat temu nikt nie przypuszczał, jak rozwinie się rynek telefoniczny. Panowały wówczas wielkie, mało poręczne aparaty, jakie nie dość że były bardzo drogie, to oprócz dzwonienia niedużo więcej mogły zaoferować. Technologiczny rozwój przyczyniał się do coraz większej miniaturyzacji sprzętu, jednak dopiero wynalazek firmy Apple spowodował, że świat komórek wygląda dzisiaj właśnie tak jak to widać. Jedną rzecz trzeba przyznać, właściciel tej firmy był wizjonerem, i umiał swoje wizje wcielić w życie.
smartphony
Wprowadził: Kārlis Dambrāns
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Może stworzyć aplikację na telefon?

Jeżeli ktoś programuje, lecz generalnie ma niemałe umiejętności i jeszcze poważniejsze ambicje zawodowe, bez wątpienia powinien pamiętać, że sporo jest w XXI wieku do zrobienia w kwestii projektowania aplikacji mobilnych. Jeśli w grę wchodzi nasz kraj, przede wszystkim rozchodzi się o Androida oraz Windows Phone.

Software house - nowy trend w branży IT

Software house, to firma specjalizująca się produkowaniem oprogramowania na podstawie podmiotów internetowych. Jest to firma, która aktualnie wprowadza coraz bardziej ciekawe oprogramowania do akcesoriów multimedialnych, jak na przykład telefonów komórkowych, czy obecnie szczególnie popularnych tabletów.
Samsung Galaxy Nexus
Written by: Samsung
Oryginal: Samsung

Telefony komórkowe i laptopy od Samsung

Samsung robi bardzo dobre elektroniczne urządzenia - wiadomo o tym większości klientów trochę chociaż zorientowanych w nowinkach technologicznych. Duża część także wie, że propozycja tej firmy jest bardzo różnorodna. Z logo samsunga można kupić sprzęt AGD, aparaty cyfrowe, komputery i telefony komórkowe. Rzecz jasna nie będą to jedyne propozycje elektroniczne tej firmy, w zasadzie nie ma produktów, na których nie znajdzie się charakterystyczne logo tej firmy. Lecz w niektórych kategoriach samsung przez ostatnie lata stał się prawdziwym liderem.
windows 8

Windows Phone 8

Od kilku lat jednym z najczęściej posiadanych i najmocniej pożądanych urządzeń multimedialnych są smartfony, czyli przenośne aparaty telefoniczne zawierające w sobie funkcje telefonu komórkowego jak i również miniaturowego komputera.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.