Sprzęt
Twitter
Wprowadził: Descrier
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Niejeden komputer powinien mieć oryginalne oprogramowanie oraz system antywirusowy

Wszyscy wiemy, że w firmach każdy laptop powinien mieć wyłącznie oryginalne oraz legalnie zakupione programy. Nie ma innej opcji.


tablet marki samsung
Treści źródłowe: pixabay.com

Który tablet i aparat kupić?

Kiedy zbliża się okres letnich urlopów warto pomyśleć o urządzeniach, jakie mogą okazać się nieodzowne w długiej podróży oraz na samym miejscu docelowym naszej wycieczki, kiedy chcemy na zdjęciach uwiecznić cudowne chwile naszego wypoczynku. Gadżetami, które absolutnie muszą pojawić się w naszym elektronicznym przyborniku są na pewno tablet jak i kompaktowy aparat fotograficzny.
płyta główna w komputerze
Wprowadził: Cory M. Grenier
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Co uczynić, kiedy nasz niezastąpiony komputer lub laptop zaczyna się psuć? Czy w Krapkowicach są miejsca, w których ktoś może pomóc?

Nie ma znaczenia, gdzie żyjemy – w wielkim czy małym mieście. Teraz – gdzie by to nie było - nikt nie wyobraża sobie życia bez sprzętu komputerowego. Pochłonęły każdą dziedzinę życia i są w każdym miejscu – w domu, pracy, a nawet w czasie wyjazdów wakacyjnych. Częstokroć bywają dla ludzi niczym prawa ręka. W dzisiejszych czasach popularnością dorównują im jedynie telefony komórkowe, jednakże, mimo nieustającego rozwoju, nie są w stanie kompleksowo zastąpić sprzętu komputerowego.
gra na komputerze
Wprowadził: Southbank Centre
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Komputer bądź laptop - co będzie lepsze dla gracza? Zobacz co polecamy

Zaawansowany gracz oczekuje od sprzętu znacznie więcej niż przeciętny użytkownik. Zarówno stacjonarny komputer, jak i laptop, mają swoje plusy i wady, stąd też przed podjęciem decyzji, dobrze się z nimi dokładnie zapoznać.
Obsługa komputera
Wprowadził: Alan Wolf
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Garść wskazówek jak rozwijać własne zdolności pracy z komputerem

Zdecydowanie do nieznanych i nowych problemów z komputerem nie można zaliczyć powolnego tempa jego pracy. Zapytania na temat tego, jak przyspieszyć komputer, pojawiają się na odpowiednich forach internetowych z dużą częstotliwością. Stawiając na którąś z rekomendowanych dróg usunięcia tego kłopotu, polecane jest zasięgnąć wskazówki specjalisty. Profesjonaliści z niekrytym entuzjazmem pomogą rozwiązać nawet skomplikowaną zagwozdkę każdemu użytkownikowi, który uda się do nich z prośbą o pomoc czy poradę właśnie w tej kwestii.
komputer
Wprowadził: Matthias Ripp
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Awaria komputera, do kogo się zgłosić?

Laptopy szybko zdobyły dużą popularność. Większość z nas zrezygnowało z komputerów stacjonarnych na rzecz komputerów mobilnych. W jaki sposób należy dbać o nasze sprzęty aby towarzyszyły nam jak najdłużej?
Z całą pewnością nie możemy doprowadzić do ich przegrzania. Unikajmy w związku z tym pracy na kołdrach i innych tkaninach a także w środowisku gdzie jest kurz.
drukarka 3d
Wprowadził: Marc Huguet Reyes
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Rozmyślasz o własnym biznesie? Zwróć uwagę na współczesne technologie!

Awans technologiczny jest dzisiaj niezwykle duży. Widzi się to właściwie w każdej dziedzinie życia. Coraz sporzej ludzi, wyszukuje interesujących opcji, jakie pozwolą im założyć aktywność gospodarczą o danej specyfice.
pendrive
Wprowadził: Complete Merchandise
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Testy oraz notowania związane z elektroniką dzięki jakim można być na bieżąco z innowacjami technicznymi ze świata informatyki.

Testy oraz notowania związane z elektroniką dzięki którym można pozostawać na bieżąco z innowacjami technicznymi z branży informatyki są potrzebne, ponieważ na ich bazie da się dokładnie określić, co zakupić, kiedy mamy zamiar mieć idealny osprzęt.
internetowy ranking sprzętów
Wprowadził: Blogging Dagger
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Rankingi , a także testy elektroniki - dowiedz się co należy zakupić jeszcze w tym sezonie

Co pewien czas przeprowadzane są badania na najbardziej renomowanych urządzeniach. Dzięki temu przypuszczalni kontrahenci mogą podjąć właściwą decyzję i zdecydować się na sprawunek najlepszego sprzętu w danej kategorii.Jeśli chodzi o karty graficzne to pionierskie miejsce w rankingu zajmuje karta Sapphire r7 260x, która posiada 1 GB pamięci. Ważne jest także to, iż ta karta graficzna bazuje na pionierskim chipsecie, a także jest chłodzona za sprawą radiatora. Jej następującą cechą znaczącą jest szyna danych 128 bit.
laptop
Wprowadził: Kumar's Edit
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Co robić, kiedy popsuje nam się sprzęt? Spróbować naprawiać samemu czy może oddać tego typu sprzęt do naprawy?

Niestety, każdy sprzęt, lepszy albo gorszy może się zepsuć. Już tak się dzieje i nic z takim stanem rzeczy nie zrobimy. To oznacza, z jednej strony nic nie zrobimy, że takie rzeczy po prostu się zużywają, z kolejnej natomiast zawsze można temu trochę zaradzić, a na wypadek awarii też jest rada - oddać sprzęt do naprawy lub samemu spróbować naprawić. W zależności od tego, w czym jest problem, to zadanie łatwiejsze lub trudniejsze.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.