Sprzęt
płyta główna w komputerze
Wprowadził: Cory M. Grenier
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Co uczynić, kiedy nasz niezastąpiony komputer lub laptop zaczyna się psuć? Czy w Krapkowicach są miejsca, w których ktoś może pomóc?

Bez znaczenia, w jakim miejscu żyjemy – w wielkim czy maleńkim mieście. Dzisiaj – w jakim miejscu by to nie było - nikt nie wyobraża sobie życia bez komputera. Zajęły każdą dziedzinę życia i można je zobaczyć w każdym miejscu – w domu, zakładzie pracy, a nawet w czasie wyjazdów na wakacje. Częstokroć są dla ludzi niczym prawa ręka. Teraz popularnością dorównują im tylko smart fony, jednak, mimo nieustającego rozwoju, nie potrafią w pełni zastąpić komputerów.
gra na komputerze
Wprowadził: Southbank Centre
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Komputer bądź laptop - co będzie lepsze dla gracza? Zobacz co polecamy

Zaawansowany gracz oczekuje od sprzętu znacznie więcej niż zwykły użytkownik. Zarówno stacjonarny komputer, jak i laptop, mają swoje zalety i wady, dlatego też przed dokonaniem decyzji, warto się z nimi zapoznać.
Obsługa komputera
Wprowadził: Alan Wolf
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Garść wskazówek jak rozwijać własne zdolności pracy z komputerem

Zdecydowanie do nieznanych i najnowszych problemów komputerowych nie zalicza się wolnego tempa jego pracy. Zapytania na temat tego, jak przyspieszyć komputer, poruszane są na tematycznych forach internetowych ze sporą częstotliwością. Wybierając którąś z polecanych dróg usunięcia tego kłopotu, warto zasięgnąć rady specjalisty. Profesjonaliści z nieskrywanym zadowoleniem pomogą rozwikłać nawet trudną zagwozdkę każdemu użytkownikowi, który uda się do nich z prośbą o pomoc czy rade właśnie w tej sprawie.
komputer
Wprowadził: Matthias Ripp
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Awaria komputera, do kogo się zgłosić?

Laptopy zawładnęły światem. Większość z nas zrezygnowało z komputerów stacjonarnych na rzecz komputerów mobilnych. W jaki sposób musimy dbać o nasze sprzęty aby służyły nam jak najdłuższy czas?
Starajmy się nie dopuścić do ich przegrzania. Wystrzegajmy się w związku z tym pracy na wszelkiego rodzaju tkaninach oraz w środowisku gdzie występuje kurz.
drukarka 3d
Wprowadził: Marc Huguet Reyes
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Rozmyślasz o własnym biznesie? Zwróć uwagę na współczesne technologie!

Awans technologiczny jest dzisiaj niezwykle duży. Widzi się to właściwie w każdej dziedzinie życia. Coraz sporzej ludzi, wyszukuje interesujących opcji, jakie pozwolą im założyć aktywność gospodarczą o danej specyfice.
pendrive
Wprowadził: Complete Merchandise
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Testy oraz notowania związane z elektroniką dzięki jakim można być na bieżąco z innowacjami technicznymi ze świata informatyki.

Testy i zestawienia związane z elektroniką dzięki którym można pozostawać na bieżąco z nowościami technicznymi z branży informatyki okazują się potrzebne, bo na ich bazie można dokładnie dookreślić, co kupić, jeśli będziemy chcieli mieć idealny sprzęt.
internetowy ranking sprzętów
Wprowadził: Blogging Dagger
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Rankingi , a także testy elektroniki - dowiedz się co należy zakupić jeszcze w tym sezonie

Co pewien czas wykonywane są testy na najbardziej kultowych urządzeniach. Z tego powodu ewentualni konsumenci zdołają podjąć właściwą decyzję i postawić na kupno najlepszego urządzenia w konkretnej kategorii.Jeżeli chodzi o karty graficzne to pionierskie miejsce w rankingu zajmuje karta Sapphire r7 260x, która posiada 1 GB pamięci. Relewantne jest także to, że ta karta graficzna bazuje na pionierskim chipsecie, a także jest chłodzona za pomocą radiatora. Jej następującą cechą charakterystyczną jest szyna danych 128 bit.
laptop
Wprowadził: Kumar's Edit
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Co robić, kiedy popsuje nam się sprzęt? Spróbować naprawiać samemu czy może oddać tego typu sprzęt do naprawy?

Niestety, każdy ze sprzętów, lepszy albo gorszy może ulec zepsuciu. Już tak jest i nic z takim stanem rzeczy nie zrobimy. To oznacza, z jednej strony nic nie poradzimy, że takie rzeczy po prostu się zużywają, z drugiej jednak zawsze można temu w jakiś sposób zaradzić, a na wypadek zepsucia też jest rada - oddać sprzęt do naprawy lub samemu spróbować naprawić. W zależności od tego, w czym jest problem, to zadanie może okazać się łatwe albo też trudniejsze.
prąd
Wprowadził: Tony Webster
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Dużo sytuacji pokazuje, że dobrze jest zainwestować w przenośny agregat prądotwórczy

Obecnie niemal każde miasto funkcjonuje za pośrednictwem prądu. Umożliwia ona funkcjonowanie rozmaitych aparatów, które są podstawą w codziennym użytku.

Co lepiej się sprawdzi notebook, czy może wszystkim znany komputer biurkowy? Czyli odwieczny zatarg między wielbicielami komput

Przy wybieraniu sprzętu każdy z nas rozmyśla nad tym który typ będzie dla niego najlepszy. Rozpatrujemy wówczas wszystkie plusy i minusy laptopa i konfrontujemy je z cechami stacjonarnego. Czasami kiedy już naprawdę nie możemy zdecydować, jakiego zakupić przychodzi nam do głowy, żeby zapytać przyjaciół, którzy wiedzą o tym świecie o wiele więcej od nas. Jednakże czasami to absolutnie nie zażegnuje problemu, a wprost przeciwnie znacznie go pogłębia.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.