Sprzęt
płyta główna w komputerze
Wprowadził: Cory M. Grenier
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Co uczynić, kiedy nasz niezastąpiony komputer lub laptop zaczyna się psuć? Czy w Krapkowicach są miejsca, w których ktoś może pomóc?

Nie ma znaczenia, gdzie mieszkamy – w dużym czy małym mieście. W dzisiejszych czasach – w jakim miejscu by to nie było - żaden człowiek nie wyobraża sobie życia bez komputera. Zajęły każdą dziedzinę życia i można je zobaczyć wszędzie – w domu, zakładzie pracy, a nawet w czasie wyjazdów na wakacje. Często są dla ludzi niczym najważniejsza ręka. Dzisiaj popularnością dorównują im jedynie smart fony, jednakże, mimo nieustającego rozwoju, nie są w stanie w pełni zastąpić komputerów.
gra na komputerze
Wprowadził: Southbank Centre
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Komputer bądź laptop - co będzie lepsze dla gracza? Zobacz co polecamy

Wprawiony gracz oczekuje od sprzętu elektronicznego znacznie więcej niż zwykły użytkownik. Zarówno komputer stacjonarny, jak i laptop, mają swoje plusy i minusy, stąd też przed dokonaniem decyzji, warto się z nimi dokładnie zapoznać.
Obsługa komputera
Wprowadził: Alan Wolf
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Garść wskazówek jak rozwijać własne zdolności pracy z komputerem

Zdecydowanie do nieznanych i najnowszych problemów komputerowych nie zalicza się wolnego tempa jego pracy. Zapytania na temat tego, jak przyspieszyć komputer, poruszane są na tematycznych forach internetowych ze sporą częstotliwością. Wybierając którąś z polecanych dróg usunięcia tego kłopotu, warto zasięgnąć rady specjalisty. Profesjonaliści z nieskrywanym zadowoleniem pomogą rozwikłać nawet trudną zagwozdkę każdemu użytkownikowi, który uda się do nich z prośbą o pomoc czy rade właśnie w tej sprawie.
komputer
Wprowadził: Matthias Ripp
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Awaria komputera, do kogo się zgłosić?

Laptopy zawładnęły światem. Większość z nas zrezygnowało z komputerów stacjonarnych na rzecz komputerów mobilnych. W jaki sposób musimy dbać o nasze sprzęty aby służyły nam jak najdłuższy czas?
Starajmy się nie dopuścić do ich przegrzania. Wystrzegajmy się w związku z tym pracy na wszelkiego rodzaju tkaninach oraz w środowisku gdzie występuje kurz.
drukarka 3d
Wprowadził: Marc Huguet Reyes
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Rozmyślasz o własnym biznesie? Zwróć uwagę na współczesne technologie!

Awans technologiczny jest dzisiaj niezwykle duży. Widzi się to właściwie w każdej dziedzinie życia. Coraz sporzej ludzi, wyszukuje interesujących opcji, jakie pozwolą im założyć aktywność gospodarczą o danej specyfice.
pendrive
Wprowadził: Complete Merchandise
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Testy oraz notowania związane z elektroniką dzięki jakim można być na bieżąco z innowacjami technicznymi ze świata informatyki.

Testy oraz notowania związane z elektroniką dzięki którym można pozostawać na bieżąco z innowacjami technicznymi z branży informatyki są potrzebne, ponieważ na ich bazie da się dokładnie określić, co zakupić, kiedy mamy zamiar mieć idealny osprzęt.
internetowy ranking sprzętów
Wprowadził: Blogging Dagger
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Rankingi , a także testy elektroniki - dowiedz się co należy zakupić jeszcze w tym sezonie

Co pewien czas przeprowadzane są badania na najbardziej renomowanych urządzeniach. Dzięki temu przypuszczalni kontrahenci mogą podjąć właściwą decyzję i zdecydować się na sprawunek najlepszego sprzętu w danej kategorii.Jeśli chodzi o karty graficzne to pionierskie miejsce w rankingu zajmuje karta Sapphire r7 260x, która posiada 1 GB pamięci. Ważne jest także to, iż ta karta graficzna bazuje na pionierskim chipsecie, a także jest chłodzona za sprawą radiatora. Jej następującą cechą znaczącą jest szyna danych 128 bit.
laptop
Wprowadził: Kumar's Edit
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Co robić, kiedy popsuje nam się sprzęt? Spróbować naprawiać samemu czy może oddać tego typu sprzęt do naprawy?

Niestety, każdy sprzęt, lepszy albo gorszy może się zepsuć. Już tak się dzieje i nic z takim stanem rzeczy nie zrobimy. To oznacza, z jednej strony nic nie zrobimy, że takie rzeczy po prostu się zużywają, z kolejnej natomiast zawsze można temu trochę zaradzić, a na wypadek awarii też jest rada - oddać sprzęt do naprawy lub samemu spróbować naprawić. W zależności od tego, w czym jest problem, to zadanie łatwiejsze lub trudniejsze.
prąd
Wprowadził: Tony Webster
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Dużo sytuacji pokazuje, że dobrze jest zainwestować w przenośny agregat prądotwórczy

Współcześnie prawie każde miasto działa za pośrednictwem energii elektrycznej. Gwarantuje ona działanie różnorodnych aparatów, które są podstawą w powszednim użytku.

Co lepiej się sprawdzi notebook, czy może wszystkim znany komputer biurkowy? Czyli odwieczny zatarg między wielbicielami komput

Przy wybieraniu sprzętu każdy z nas rozmyśla nad tym który typ będzie dla niego najlepszy. Rozpatrujemy wówczas wszystkie plusy i minusy laptopa i konfrontujemy je z cechami stacjonarnego. Czasami kiedy już naprawdę nie możemy zdecydować, jakiego zakupić przychodzi nam do głowy, żeby zapytać przyjaciół, którzy wiedzą o tym świecie o wiele więcej od nas. Jednakże czasami to absolutnie nie zażegnuje problemu, a wprost przeciwnie znacznie go pogłębia.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.