Fotografie
kraków
Wprowadził: Jonas Van den Eynde
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Interesujące stare obrazy Krokowa wzbudzają zawsze zachwyt

Stare zdjęcia polskich miast są cennym źródłem danych jak wtedy wyglądała architektura domów czy też jezdni. Antyki, które dawniej dudniły życiem czy też ulice handlarzy oraz ludzi, a też ładne domy zawsze wzbogacają nasze fantastyczne historyczne dzieje. Kraków na starej fotografii są zachwycającym udokumentowanym źródłem danych oraz wspomnień.
sesja ciążowa
Wprowadził: DieselDemon
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak zaaranżować atrakcyjną sesję ciążową?

Do fotografii kobiet w ciąży już raczej wszyscy się przyzwyczaili. W przeszłości znane kobiety robiące sobie zdjęcia w ciąży były postrzegane przez niektóre osoby trochę z niesmakiem. Obecnie okazuje się, iż jest to całkowicie normalna sprawa, kobiety ciężarne chcą w pewien sposób uwiecznić te dziewięć miesięcy, kiedy mają swojego dzidziusia w ciele. Znacznie więcej fotografów specjalizuje się również w tworzeniu zdjęć właśnie ciężarnym kobietom. W głównej mierze trzeba mieć na uwadze fakt, iż fotograf ślubny pracuje nie tylko podczas samego przyjęcia, kiedy wykonuje zdjęcia, ale również poświęca mnóstwo pracy na późniejszą obróbkę. Przygotowane przez kilka godzin zdjęcia początkowo powinny być przerzucone na komputer i z niemałą starannością wyselekcjonowane.
aparat fotograficzny, obiektyw
Wprowadził: http://www.sxc.hu
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu

Kochasz robić zdjęcia i właśnie poszukujesz porządnego aparatu fotograficznego? Wybierz Sigmę dostępną w Szczecinie

Fotografowanie stało się bardzo popularnym hobby. Stawia na nią coraz więcej ludzi. By jednak wykonywać naprawdę efektowne zdjęcia, dobrze jest dysponować dobrej jakości sprzętem. Takie będą zwłaszcza obiektywy oraz aparaty marki Sigma, które nabyć można między innymi w tak dużym i ładnym mieście, jak Szczecin.
Mała czarna w mistrzowskim wydaniu
Wprowadził: Miele
Treści źródłowe: Miele

Chcesz kupić sobie upominek? Tutaj dowiesz się, co będzie ci przydatne

Każdy czasem potrzebuje poprawić sobie nastrój. Możemy być markotni z racji kiepskiego dnia w pracy, słabszej oceny w szkole, problemów ze zdrowiem czy kłótni z bliskimi. Jednak nie można się poddawać, tylko starać się odzyskać humor, by z wysoko podniesioną głową stawić czoła wszystkim trudnościom. Pomóc w tym może mały zakup, który od razu rozpromieni twoją buzię.
zdjęcie dziecka i maskotki
Wprowadził: Katsuhito Nojiri
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Intrygujący sposób na album familijny - przepiękne fotografie dziecięce

W dzisiejszych czasach fotografia nie jest już tylko rzemiosłem ,które pozwala na utrwalanie zdjęć rodzinnych albo estetycznych widoków. Coraz częściej na pierwszy rzut oka zwykłe zdjęcia ludzi zyskują wymierne walory artystyczne i potrafią być bardzo zaskakujące, piękne , a także wywierają zdumiewające wrażenie.
rowerzysta fotografuje
Wprowadził: Maëlick
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Własna pasja to szansa na bardziej ciekawe życie. Powinniśmy w sobie odnaleźć pasję

Jak niekiedy donoszą najnowsze odkrycia oddawanie się pasji to recepta na ciekawsze życie. Nic w tym dziwnego, lecz na początekpowinniśmy zadać sobie pytanie, czym wspomniane zjawisko jest. Pasja to stan umysłu, specyficzna potrzeba gromadzenia czegoś, kolekcjonowania, interesowania się jakimś zjawiskiem. Naukowcy nie są zgodniod czego to zależy. Być może pragniemy, żeby nasze życie było bardziej ciekawe, a może po prostu bez pasji nie jesteśmy osobami za jakie się uważamy.
profesjonalny fotograf
Wprowadził: Arielle Croitor
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Czym się kierować przy wynajęciu zawodowego fotografa na wesele i ślub?

Wesele i ślub są wydarzeniami wyłącznymi w życiu człowieka. Cudowne chwile tego dnia na długo zapadną w pamięć parze młodej i najbliższym. Warto więc postarać się o to, by to jedyne w życiu wydarzenie zostało sfotografowane. Fotografia i nagranie filmowe sprawią, że w późniejszych latach będzie można powracać do tych uroczystości. Ale nie można zlecić robienia zdjęć każdemu. Fotograf powinien cechować się paroma cechami, które sprawią, że będzie można mu powierzyć to zadanie.
Modelka spoglądająca w górę
Wprowadził: Stefano Montagner
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Fotografie modelek podstawą sukcesu w branży

Świat mody charakteryzuje się obecnie znaczącym zainteresowaniem. Coraz więcej osób pragnie w nim aktywnie uczestniczyć, dlatego liczba blogów modowych z dnia na dzień rośnie coraz bardziej.
http://magiceye.com.pl/
Wprowadził: Steffen Voß
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Zdjęcia z powietrza pokazują drobiazgi, których normalnie nie jesteśmy w stanie dojrzeć

Jeśli nie posiadaliśmy możliwości latać samolotem, to z pewnością niejednokrotnie się zastanawiamy, jak prezentują się ulice oraz mieszkania w naszej okolicy widziane z lotu ptaka. Na szczęście znacznie częściej zarządcy miasta, pragnąc udowodnić jak wspaniale się ona prezentuje i jak logicznie są rozmieszczone budynki, które się w niej pojawiają, zamawiają filmowanie z lotu ptaka. Zazwyczaj jest tak, iż wynajmowany jest nieduży samolot a filmowiec, który siedzi na jego pokładzie rejestruje calutki lot, jaki odbywa się nad konkretną miejscowością. Parę razy wracają, tak żeby złapać wszystko z przeróżnych ujęć, a potem mieszkańcy mają szansę oglądać to wspaniałe wykonanie.
Widok z lotu ptaka
Wprowadził: Peter Linehan
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Filmowanie z lotu ptaka są coraz modniejsze

Jeżeli w konkretnym miejscu odbywają się jakieś wspaniałe zabawy, na których pojawia się rzeczywiście mnóstwo ludzi, to często organizatorzy chcą, żeby te wszystkie masy zostały jak najwspanialej uwiecznione, tak aby każdy widział, jak dużym zainteresowaniem cieszy się przygotowana przez nich impreza. Przez to właśnie tak często teraz jest wynajmowane wideofilmowanie z powietrza. Dawniej by mogło się ono odbyć, trzeba było zamówić jakiś samolot, który miał szansę latać na dość niewielkich pułapach, dzisiaj starczy zaopatrzyć się w dobre urządzenia.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.