Prąd
prąd
Wprowadził: Tony Webster
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Dużo sytuacji pokazuje, że dobrze jest zainwestować w przenośny agregat prądotwórczy

Obecnie niemal każde miasto funkcjonuje za pośrednictwem prądu. Umożliwia ona funkcjonowanie rozmaitych aparatów, które są podstawą w codziennym użytku.
części elektroniczne
Wprowadził: Mike Mozart
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Pragnąc naprawić sprzęt elektroniczny warto wiedzieć, gdzie da się nabyć porządne części

Obecnie znaczna większość urządzeń działa za sprawą zasilania prądem. W zależności od modelu i przeznaczenia są one oczywiście inaczej budowane, jednakże mają one parę elementów, które powtarzają się każdorazowo. W przypadku urządzeń elektronicznych zazwyczaj psują się poszczególne części, które na szczęście da się z łatwością wymienić samemu, albo rzecz jasna dać do serwisu. Chcąc natomiast uczynić to samodzielnie powinno się znać miejsca, w jakich można odnaleźć poszczególne elementy porządnej jakości.
zestaw czujników
Wprowadził: SparkFun Electronics
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Urządzenie fotoelektryczne: jego sposoby funkcjonowania i profesjonalne przeznaczenie

Dla wielu odbiorców sieci zagadnienia z płaszczyzny elektryki czy fizyki są niemalże wiedzą z innego świata. Niewiele osób ma przeświadczenie o zasadach funkcjonowania różnych urządzeń. Niektórzy jednak chcieliby samemu sprostać wyzwaniom z tych dziedzin. Co im pozostaje? Mogą przykładowo wprowadzić w wyszukiwarki Google lub You Tube wybrane frazy, takie jak: enkoder inkrementalny, czujniki fotoelektryczne lub czujnik odległości sick, tam znajdą wiele wartościowych informacji na wspomniane tematy. Fachowe ich wyjaśnienie może pomóc w zrozumieniu funkcjonowania wybranych urządzeń lub nawet może być inspiracją do podjęcia samemu działań w tym temacie.
klimatyzacja
Wprowadził: Klimatop
Treści źródłowe: www.klimatop.pl

Czy można obniżyć temperaturę w biurach w upalne dni?

Duża część z nas bardzo dobrze wie, że pełnienie obowiązków w miejscu naszego zatrudnienia jest koniecznym składnikiem naszej normalności. Posiadanie przez nas zatrudnienia pozwala wytwarzać nam dochód, co oczywiście powiązane jest zaspokajaniem naszych fundamentalnych potrzeb.
Gniazdka
Wprowadził: Jenny Ondioline
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Gniazdo poczwórne oraz gniazdo satelitarne powinny być w każdym gospodarstwie

Odpowiednio rozmieszczona elektryka jest gwarancją wygodnego używania istniejących w mieszkaniu sprzętów elektrycznych. Istnieje sporo różnych rodzajów gniazdek, niektóre z nich są niepotrzebne, ale są również takie, które obowiązkowo trzeba mieć w domu.
Wprowadził: KENWOOD

Jaką ilość prądu zużywa gospodarstwo domowe?

Obecnie dla dużej liczby właścicieli domów i mieszkań jedną z najgorszych bolączek jest regularne regulowanie rozmaitych rachunków. Te natomiast bywają bardzo wysokie. Z tym kłopotem borykają się także osoby, które wynajmują mieszkania, na przykład studenci na stancjach. Nierzadko bywa tak, że konieczne jest nadmierne oszczędzanie wody i prądu, tak duże są to rachunki.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.