Model
3D
Wprowadził: ciron810
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Na czym polega działanie drukarki 3D? Poznaj ciekawe informacje z nią związane!

Drukarka 3D to wynalazek, który od pewnego czasu cieszy się rosnącym zainteresowaniem. Okazuje że urządzenie jest w zasięgu ręki każdego z nas. Dzięki drukarce 3D możemy wykonać wydruki 3D. By to zrobić, musimy najpierw przygotować model komputerowy. Warto wspomnieć, że drukarka 3D opiera się na kompletnie innych rozwiązaniach niż maszyny drukujące, które są w posiadaniu właściwie każdego z nas.
smartfon
Wprowadził: Vernon Chan
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Modne Dodatki dla smartfon'ów

Jedną z najbardziej praktycznych rzeczy w współczesnych smartfonach, że można na nie ściągać mnóstwo różnego oprogramowania. W minionej epoce mobilnej (czyli około 7 lat temu) komórki posiadały wyłącznie pewien zestaw aplikacji, zainstalowanych przez producenta. Tylko niektóre modele pozwalały na dodawanie aplikacji z innych miejsc. Wielka zmiana narodziła się wraz z stworzeniem pierwszych smartfonów – czyli praktycnzie miniaturowych komputerów.
palenie
Wprowadził: taylor dahlin
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Zamów pendrive reklamowy dla własnej firmy

Współcześnie, cały zamieszkany przez nas świat uległ cyfryzacji. Sporo naszej pracy wykonujemy wirtualnie, używamy komórek z aplikacjami, w klinice mamy naszą cyfrową kartę chorego, nawet oceny potomstwa w szkole widzimy online.
Skan 3D
Wprowadził: Carlos Pacheco
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jakie nowinki kryje przed nam świat druku 3d?

Nie od teraz wiadomo, że informatyka jest jedną ze znaczących dziedzin naszego życia powszedniego. Jej wykorzystanie ma miejsce w różnorodnych sferach, w następstwie tego też wielu z nas już na stałe przywykło do jej narzędzi. W tym miejscu można odważnie przyznać, że znacząca liczba obowiązków, która czyniona jest za użyciem komputera została w znacznym stopniu zautomatyzowana, co niewątpliwie przekłada się na nasze oszczędności czasowe.
najlepszy komputer
Wprowadził: Rainer Stropek
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Trudno na co dzień żyć i pracować bez komputera. Warto wybrać dla siebie ten najlepszy.

Naprawdę trudno wyobrazić sobie teraźniejszość bez komputera. Maszyna ta spełnia obecnie szereg różnorodnych ról. Jest jednym z najczęściej używanych narzędzi pracy, źródłem domowej zabawy i najświeższych informacji, pomocnikiem w gromadzeniu wiedzy oraz wsparciem przy porządkowaniu wielu naszych spraw. Trzeba przyznać, że komputer to swoiste okno na świat. Ich znaczenie jeszcze wzrosło wraz z upowszechnieniem się Internetu.
jaki sprzęt wybrać
Wprowadził: Microsiervos Geek Crew
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Testy i rankingi elektroniki, czyli jaki tablet zakupić, by cieszyć się ekwipunkiem na lata?

Planujesz kupno ekwipunku elektronicznego i nie wiesz jaki tablet kupić? Już dziś zaznajom się z kilkoma prostymi zasadami jakimi można się kierować przy wyborze sprzętu. W ten sposób kupisz to co dla Ciebie najlepsze. Przy zakupie tabletu warto wiedzieć, że tablety mogą posiadać przeróżne systemy operacyjne (Android, iOS, Windows), mogą mieć też przeróżne wielkości ekranu, a także różnorakie podstawowe czynniki techniczne (takie jak pamięć RAM, pojemność dysku twardego, procesor).
kobieta dmuchająca w alkomat
Treści źródłowe: www.ohgizmo.com

Alkomat z drukarką – zapewnia szybką i precyzyjną analizę zawartości alkoholu w wydalanym powietrzu i umożliwia jego wydruk

Bezpieczne drogi to między innymi drogi pozbawione kierowców pozostających pod wpływem alkoholu czy innych używek jakie mogą znacznie ograniczyć ich koncentrację i orientację podczas jazdy. Każdy kierowca, który spożył nawet niewielką ilość alkoholowych trunków, nim zasiądzie za kierownicą powinien zbadać się z pomocą urządzenia jakim jest alkomat, by sprawdzić ilość alkoholu we krwi.
Sharkoon Flexi-Drive Accelerate Duo
Wprowadził: 4Press.pl
Treści źródłowe: 4Press.pl

Czym są Manometry glicerynowe, gdzie znajdują swoje zastosowanie i w jakim miejscu je można by kupić?

Czy wiesz, że otaczają nas setki przedstawicieli różnych zawodów, którzy na co dzień troszczą się o nasze bezpieczeństwo, wręcz jeżeli my nic o tym nie wiemy? Dotyczy to nie tylko strażaków, funkcjonariuszy policji i pracowników służby zdrowia.


Czym są Manometry glicerynowe, gdzie znajdują swoje zastosowanie i w jakim miejscu je można by kupić?

Takimi dyskretnymi herosami są również przykładowo członkowie personelu zakładu energetycznego czy spółdzielni mieszkaniowych.
klimatyzator
Wprowadził: Klimatop
Treści źródłowe: www.klimatop.pl

Zarazem w nieruchomościach mieszkalnych, jak i firmowych warto mieć osuszacze profesjonalne, jak również instalować klimatyzatory, które będą chłodzić powietrze

Zachowanie właściwej temperatury w pomieszczeniu, zwłaszcza, jeżeli jest to pomieszczenie biurowe, jest niezwykle ważne. Pomieszczenia do pracy, ale także wnętrza w mieszkaniu powinny utrzymywać optymalną temperaturę, czyli taką, w której przebywającym w pomieszczeniu nie jest ani za ciepło, ani za zimno.

Nowoczesne kamery sportowe

Dobrze zawsze przed zakupem każdej kamery przeprowadzić wstępną wybór najważniejszych cech, jakie interesują klienta, aby wiedzieć, czego konkretnie się szuka i nie tracić za dużo wiele czasu na jałowe przeglądanie wszystkich półek czy ofert sklepów. Czy najpewniej zakupić niedrogi, ale nie do końca przetestowany sprzęt do nagrywania filmów czy też znany model GoPro Black?
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.