Maszyna
Prototyp
Wprowadził: Libet
Treści źródłowe: Libet

Z jakiego powodu prototypy urządzeń są tak ważne dla inżynierów oraz pozostałych przedstawicieli świata nauki

O prototypach naukowcy byliby w stanie dyskutować całymi godzinami. Z kolei przeciętni obywatele, a szczególnie ci mniej wyedukowani, w takim temacie nie orientują się wcale. Nikły poziom wiedzy wynika przede wszystkim z tego że nauki inżynieryjne błyskawicznie się rozwijają, a i poznawanie czy nawet jednie śledzenie nowinek z tego zakresu do łatwych zadań się nie wlicza - po prostu artykuły naukowe są pisane językiem zrozumiałym tylko dla naukowców, czyli tych, którzy znają tę tematykę na wylot.
serwerownia
Wprowadził: reynermedia
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Linux serwery, serwery w świecie wirtualnym - sprawdź co należy o nich wiedzieć

W dzisiejszych czasach wszystko funkcjonuje w równoległym do normalnego świata, tj. w świecie wirtualnym. Nie każdy jednak wie jak funkcjonować w sieci. Nie chodzi tu, o standardowe przeglądanie stron albo logowanie się na przeróżnych portalachlub o korzystanie z usługi zakupów online.
suszarka na naczynia
Wprowadził: Roger Wollstadt
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Mycie w zmywarce kontra mycie ręczne

Każdy lubi mieć w domu wyczyszczone naczynia. Przygotowywanie dań i napojów staje się przyjemniejsze, gdy dysponuje się czystymi garnkami i szklankami. Współcześnie klienci coraz częściej wybierają na zakup zmywarki. Dzięki temu sprzętowi można niedrogo i ekonomicznie myć naczynia i zapomnieć o niemiłym widoku brudnych widelców i kubków. Kiedy posiada się zmywarkę starcza po prostu zakupić specjalną sól, nabłyszczacz i tabletki do zmywarek, by oszczędzić sobie niemało wysiłku i pieniędzy.
rura
Wprowadził: Armacell
Treści źródłowe: Armacell

Sprawdzone metody na suche powierzchnie.

Wahania temperatury wymagają od nas wzmożonej opieki nad naszym samopoczuciem. W takich sytuacjach o przeziębienie bardzo łatwo. Wymęczony organizm, wciąż poddawanym próbom, zaczyna trochę głupieć. Gdy mróz za oknem nasze mieszkania potrzebują więcej ciepła. I nie ważny sposób uzyskiwania dodatkowych rumieńców na twarzy, bo przez cały czas efekty dogrzewania są tak samo niekorzystne dla nas. Jak to sprawdzić? Trzeba tylko poobserwować swoje włosy. Jeśli widzimy objawy przesuszenia możemy mieć pewność, że w miejscu naszego przebywania mamy do czynienia ze zbyt suchym powietrzem. Innymi efektami przesuszonego powietrza są również kłopoty z układem oddechowym.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.