Temperatura
Wentylator 12V
Wprowadził: silentworks
Treści źródłowe: silentworks

Różnorodność wentylatorów

Wentylacja jest potrzebna, żeby polepszyć stan powietrza w domu, a również po to, by anulować prawdopodobieństwo kondensacji pary wodnej, a co za tym idzie niebezpieczeństwo zawilgocenia i zagrzybienia murów. Powietrze ciepłe opuszcza pomieszczenia kanałami wentylacyjnymi w miarę jak zimne przychodzi nawiewnikami. Im wyższa jest różnica temperatur, tym efektywniejsza wentylacja. Specjalnym parametrem, który jest w stanie pogłębić, bądź osłabić wentylację naturalną jest wiatr.
pomiar temperatury
Wprowadził: weisserstier
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Pt 100 zezwala mierzyć wysokie temperatury

Pt 100 jest odporny na niesamowicie wysokie oraz naprawdę niskie temperatury

Przeważnie termometru stosujemy do zmierzenia temperatury powietrza, tak żeby sprawdzić, jak powinniśmy się ubrać, żeby spacer stał się radością. Są jednakże chwile, gdy temperatura, którą powinniśmy zmierzyć będzie dużo niższa lub wyższa, a wtenczas tradycyjny termometr już nie spełni własnego zadania.
klimatyzator
Wprowadził: Klimatop
Treści źródłowe: www.klimatop.pl

Zarazem w nieruchomościach mieszkalnych, jak i firmowych warto mieć osuszacze profesjonalne, jak również instalować klimatyzatory, które będą chłodzić powietrze

Utrzymanie odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu, w szczególności, gdy jest to pomieszczenie biurowe, jest niezwykle istotne. Pomieszczenia do pracy, ale również wnętrza w domu powinny osiągać optymalną temperaturę, to znaczy taką, w której przebywającym w pomieszczeniu nie jest ani za duszno, ani za zimno.
rura
Wprowadził: Armacell
Treści źródłowe: Armacell

Sprawdzone metody na suche powierzchnie.

Zmiany temperatury wymagają od nas dodatkowej opieki nad naszym stanem zdrowia. W takich warunkach o katarek bardzo łatwo. Wymęczony organizm, ustawicznie poddawanym próbom, zaczyna trochę gubić się. Kiedy jest zimo nasze mieszkania potrzebują więcej ciepła. I nie ważna metoda ciepła, bo za każdym razem skutki dogrzewania są tak samo niekorzystne dla nas. Jak to sprawdzić? Trzeba tylko poobserwować swoje skórę. Jeśli zauważymy objawy przesuszenia możemy być nieomal pewni, że w miejscu naszego przebywania mamy do czynienia z niezbyt zdrowym powietrzem. Innymi efektami przesuszonego powietrza będą również problemy z oddychaniem.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.