Bateria
Komputer, strony internetowe
Wprowadził: Lindy Buckley
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Co wybierać w zmiennej, realności? Niezbędnie powinniśmy wybierać najlepsze, przetestowane i innowacyjne produkty. Jakie to?

Gdziekolwiek nie spojrzeć wszędzie są nowe technologie. Czy to jesteśmy w większym, mniejszym mieście czy w bardziej zamożnym czy biednym państwie, możemy dostrzec przejaw tej nowej tendencji. Z czego to wynika?
Odtwarzacz Transcend MP300
Wprowadził: Transcend
Treści źródłowe: Transcend

Znakomicie wybrany odtwarzacz muzyki jako doskonały prezent

Muzyka jest z nami w niezliczonej ilości chwil. Zdecydowana większość z nas nabiera energii właśnie za jej pomocą. Muzyka bywa inspiracją, możliwością pozbycia się stresu, swoistym relaksem, wartością pozwalającą na pozbycie się negatywnych uczuć, jak również gwarantem świetnej zabawy. Bardzo ważny jest więc dobry odtwarzacz.
lodówka
Wprowadził: David Jackmanson
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Rotomat przyda się ludziom mającym odpowiednie zegarki

Choć znacznie częściej mamy przy sobie sprzęty elektroniczne, które dysponują funkcją zegarka, to jednak sporo ludzi ciągle lubi nosić zegarki, które zakładane są na nadgarstek, ponieważ popatrzeć można na nie w każdej chwili, a robiąc to dyskretnie nie będziemy zwracać na siebie niczyjej uwagi. W większości sytuacji mamy zegarki wyposażone w baterie, ponieważ są one tańsze i praktycznie dopóki bateria funkcjonuje w prawidłowy sposób, to nie powinniśmy nic przy nich robić, aby ukazywały prawidłową godzinę oraz odpowiednio działały.
samsung galaxy pocke
Wprowadził: Meraj Chhaya
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Które smartfony są świetne?

Smartfony są na pewno godne zainteresowania - co prawda nie są najzupełniej pozbawione minusów, lecz jakby nie patrzeć cechują się dużo bardziej znaczącą liczbą atutów. Sprawiły, że tak naprawdę telefonia komórkowa mocno się odmieniła - i to samo zdołała zrobić z całym naszym żywotem! Zatem bez dwóch zdań takie smartfony jak m.in. samsung galaxy pocket są OK. Co prawda może się wydawać, iż ostatnimi czasy coraz mniej porządnych smartfonów na polskim rynku, ale w zasadzie ciężko się z tym zgodzić.
tablet z Androidem
Wprowadził: Sam Azgor
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Za rozsądną cenę i funkcjonalne tablety

Rynek tabletów bez przerwy rośnie w dynamicznym tempie. Urządzeń tego typu sprzedaje się bardzo duże ilości, z tego też powodu obok dużych i znanych producentów swojej szansy szukają mniej znane firmy, zamierzające swoimi wyrobami zainteresować klientów. Na przykład należy do nich firma oLofer, której tablet oLofer JustTab C740 niedawno pojawił się w sklepach w atrakcyjnej jak na zastosowane komponenty cenie. Jak pokazały przeprowadzone przez niezależne serwisy testy, tablet ten jest ciekawą propozycją dla osób szukających porządnego i taniego sprzętu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.