Bateria
Komputer, strony internetowe
Wprowadził: Lindy Buckley
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Co wybierać w zmiennej, realności? Niezbędnie powinniśmy wybierać najlepsze, przetestowane i innowacyjne produkty. Jakie to?

Gdziekolwiek nie popatrzeć otaczają nas nowe technologie. Czy to jesteśmy w większym, mniejszym mieście czy w bardziej zamożnym czy biednym kraju, jesteśmy w stanie dostrzec przejaw tego nowego trendu. Z czego to wynika?
Odtwarzacz Transcend MP300
Wprowadził: Transcend
Treści źródłowe: Transcend

Znakomicie wybrany odtwarzacz muzyki jako doskonały prezent

Muzyka jest z nami w niezliczonej ilości chwil. Zdecydowana większość z nas nabiera energii właśnie za jej pomocą. Muzyka bywa inspiracją, możliwością pozbycia się stresu, swoistym relaksem, wartością pozwalającą na pozbycie się negatywnych uczuć, jak również gwarantem świetnej zabawy. Bardzo ważny jest więc dobry odtwarzacz.
lodówka
Wprowadził: David Jackmanson
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Rotomat przyda się ludziom mającym odpowiednie zegarki

Choć znacznie częściej mamy przy sobie sprzęty elektroniczne, które dysponują funkcją zegarka, to jednak sporo ludzi ciągle lubi nosić zegarki, które zakładane są na nadgarstek, ponieważ popatrzeć można na nie w każdej chwili, a robiąc to dyskretnie nie będziemy zwracać na siebie niczyjej uwagi. W większości sytuacji mamy zegarki wyposażone w baterie, ponieważ są one tańsze i praktycznie dopóki bateria funkcjonuje w prawidłowy sposób, to nie powinniśmy nic przy nich robić, aby ukazywały prawidłową godzinę oraz odpowiednio działały.
samsung galaxy pocke
Wprowadził: Meraj Chhaya
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Które smartfony są świetne?

Smartfony są z pewnością godne uwagi - niby nie są całkowicie bez zalet, ale jakby nie patrzeć charakteryzują się dużo bardziej znaczącą liczbą plusów. Sprawiły, że w sumie telefonia mocno się odmieniła - to samo zdołała zrobić z naszym żywotem! Zatem jak najbardziej takie smartfony jak m.in. samsung galaxy pocket są w porządku. Niby wydaje się, iż ostatnio coraz mniej solidnych smartfonów na rynku, lecz ogólnie trudno się z tym zgodzić.
tablet z Androidem
Wprowadził: Sam Azgor
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Za rozsądną cenę i funkcjonalne tablety

Rynek tabletów bez przerwy rośnie w dynamicznym tempie. Urządzeń tego typu sprzedaje się bardzo duże ilości, z tego też powodu obok dużych i znanych producentów swojej szansy szukają mniej znane firmy, zamierzające swoimi wyrobami zainteresować klientów. Na przykład należy do nich firma oLofer, której tablet oLofer JustTab C740 niedawno pojawił się w sklepach w atrakcyjnej jak na zastosowane komponenty cenie. Jak pokazały przeprowadzone przez niezależne serwisy testy, tablet ten jest ciekawą propozycją dla osób szukających porządnego i taniego sprzętu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.