Napięcie
Wentylator 12V
Wprowadził: silentworks
Treści źródłowe: silentworks

Różnorodność wentylatorów

Wentylacja jest potrzebna, żeby polepszyć stan powietrza w domu, a również po to, by anulować prawdopodobieństwo kondensacji pary wodnej, a co za tym idzie niebezpieczeństwo zawilgocenia i zagrzybienia murów. Powietrze ciepłe opuszcza pomieszczenia kanałami wentylacyjnymi w miarę jak zimne przychodzi nawiewnikami. Im wyższa jest różnica temperatur, tym efektywniejsza wentylacja. Specjalnym parametrem, który jest w stanie pogłębić, bądź osłabić wentylację naturalną jest wiatr.
elektryka

Jak działają współczesne zasilacze impulsowe jak również jak obecnie przystapić do ich nabywania

Zasilacze impulsowe są zazwyczaj zbudowany w oparciu o dobre przetwornicę napięcia. Pierwsza sekcja tych sprzętów jest spotykana jedynie w rozmaitych zasilaczach sieciowych. Jest ona używana do przetwarzania napięcia zmiennego. Zazwyczaj składa się z prostownika i wielorakich kondensatorów. Napięcie dochodzi do tak zwanej sekcji kluczującej, w której czasem wykorzystuje się tranzystory.
sprzęt - odzwierciedlenie
Wprowadził: Marcin Polak
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Kilka istotnych informacji na temat projektowania standardowych instalacji elektrycznych w domach i mieszkaniach.

W chyba każdym domu czy budynku przemysłowym znajduje się elektryczna instalacja. Tak naprawdę dla większości z nas jest to tak naturalne, że po prostu się nie zwraca uwagi na to, co najwyżej wtedy, gdy w pewnym momencie braknie prądu i trzeba będzie używać świeczek. Dobrze zaprojektowana instalacja będzie funkcjonalna i bezpieczna, nawet przy nieprzewidzianych kłopotach ze zwarciami albo przepięciami. Przepisy dość szczegółowo określają tu wszystkie zasady, jakimi trzeba się kierować przy jej projektowaniu, a ze względów bezpieczeństwa nie można ich łamać. Przewody elektryczne cały czas są przecież pod dość wysokim napięciem, które może być nawet przyczyną śmierci, z tego też powodu nie można sobie pozwolić na jakiekolwiek zaniedbania w tej kwestii. Poza tym pozorne oszczędności w formie za cienkich przewodów mogą spowodować ich zbytnie nagrzanie, a w niektórych sytuacjach nawet zapalenie się. Najlepszą opcją będzie zatrudnienie do tego doświadczonego, jaki wykona wszystko w taki sposób, aby spełnić wszystkie oczekiwania i równocześnie zachować odpowiednie zasady.
hurtownia z zewnątrz
Wprowadził: Nicholas Eckhart
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Tworzenie przedmiotów elektronicznych jest coraz częściej zgłębianym zagadnieniem pośród młodzieży

Świat bardzo szybko postępuje, a wraz z tym technika. Dzień po dniu coraz łatwiej dostępne są przyrządy elektryczne i elektroniczne wszelkiego rodzaju.


Tworzenie przedmiotów elektronicznych jest coraz częściej zgłębianym zagadnieniem pośród młodzieży

Aby mogły stuprocentowo poprawnie działać powinny zostać dobrze stworzone przede wszystkim pod względem technicznym.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.