Klawiatura
komputer,
Wprowadził: Lea Latumahina
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Idealne stacjonarne komputery

Jeszcze całkiem niedawno nie ciężko byłoby ludziom pomyśleć, że mogliby mieć w swych domach komputery. A kiedy mogliśmy kupić już komputery stacjonarne, to na pewno nie myśleliśmy, że powstaną komputery, które będziemy mogli włożyć do plecaka albo torebki i zabrać je ze sobą wszędzie.

Mój znajomy laptop

Chcesz ustanowić własne przedsiębiorstwo? Trafna idea. Samodzielna działalność to dobre warunki podatkowe (18 procent), swoboda i perspektywa dobrych zysków. Naturalnie istnieje też ryzyko, zwłaszcza z krachem. Wszyscy dość mają już wiadomości o kiepskich notowaniach. Wyobraź sobie, co należy robić, by założyć swój pierwszy biznes.
telefony nokia
Wprowadził: Nokia
Treści źródłowe: Nokia

Każdy znajdzie coś dla siebie

Obywatele mają różnorakie oczekiwania, jedni chcą by ich telefon jedynie dzwonił oraz wysyłał sms’y, inni natomiast wymagają żeby dawał możliwość słuchania muzyki, korzystania z Internetu lub wysyłania e-maili. Przez to właśnie na rynku posiadamy tak znaczny wybór i dlatego tak istotne jest to, abyśmy kupili dokładnie taki telefon, jaki będzie nam najbardziej odpowiadał, ponieważ jedynie wówczas chętnie będziemy z niego korzystali oraz nie będziemy się przy tym stresowali.
Biznesmen w pracy
Wprowadził: Kārlis Dambrāns
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Bez urządzeń elektronicznych ciężko pracować

Kiedy mamy komputer, to z pewnością w pewnym sensie jesteśmy już uzależnieni od różnych ułatwień technologicznych, które usprawniają nasze życie, dopomagają nam się kontaktować z bliskimi odsuniętymi od nas o tysiące kilometrów i pomagają nam być cały czas na bieżąco z tym co się dzieje na świecie. Prawda mimo wszystko jest taka, iż nie mamy szansy nigdzie ze sobą nosić komputera stacjonarnego, a niejednokrotnie nawet tradycyjny laptop jest nazbyt wielki, żeby zabierać go ze sobą, szczególnie kiedy w czasie podróży planujemy kilka razy się przesiadać.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.