Klawiatura

Mój znajomy laptop

Chcesz ustanowić własne przedsiębiorstwo? Trafna idea. Samodzielna działalność to dobre warunki podatkowe (18 procent), swoboda i perspektywa dobrych zysków. Naturalnie istnieje też ryzyko, zwłaszcza z krachem. Wszyscy dość mają już wiadomości o kiepskich notowaniach. Wyobraź sobie, co należy robić, by założyć swój pierwszy biznes.
telefony nokia
Wprowadził: Nokia
Treści źródłowe: Nokia

Każdy znajdzie coś dla siebie

Obywatele mają różnorakie oczekiwania, jedni chcą by ich telefon jedynie dzwonił oraz wysyłał sms’y, inni natomiast wymagają żeby dawał możliwość słuchania muzyki, korzystania z Internetu lub wysyłania e-maili. Przez to właśnie na rynku posiadamy tak znaczny wybór i dlatego tak istotne jest to, abyśmy kupili dokładnie taki telefon, jaki będzie nam najbardziej odpowiadał, ponieważ jedynie wówczas chętnie będziemy z niego korzystali oraz nie będziemy się przy tym stresowali.
Biznesmen w pracy
Wprowadził: Kārlis Dambrāns
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Bez urządzeń elektronicznych ciężko pracować

Kiedy posiadamy komputer, to na pewno w pewnym sensie jesteśmy już uzależnieni od wszelkich nowinek technologicznych, które odmieniają nasze życie, pomagają nam się komunikować z bliskimi oddalonymi od nas o tysiące kilometrów oraz pomagają nam być ciągle na bieżąco z tym co się dzieje na świecie. Prawda mimo wszystko jest taka, że nie mamy szansy nigdzie ze sobą zabierać komputera stacjonarnego, a niejednokrotnie nawet tradycyjny laptop jest zbyt spory, żeby brać go ze sobą, szczególnie jeśli w momencie podróży zamierzam kilka razy się przesiadać.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.