Aplikacje
sprzęt elektroniczny
Wprowadził: Microsiervos Geek Crew
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jakie tablet wybrać? W jaki sposób kupić odpowiedni model, jaki będzie w pełni nam odpowiadała? Co jest najważniejsze w tej kwestii?

Jak na rynku pojawiły się tablety, to nie tylko nie było większego wyboru, ale również ich cena była przesadnie wysoka dla wielu osób. Dziś nie ma co narzekać ani na ofertę producentów, czy na atrakcyjność cenową jak i funkcjonalność sprzętu. Jednak razem z pojawieniem się najnowszych modeli oraz z dnia na dzień większej konkurencji powstały pytania, przykładowo jaki tablet kupić, czy ma sens zakupić tani model, jaki będzie najlepszy, z Androidem czy Windowsem?
telefon komórkowy
Wprowadził: N i c o l a
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Świat aplikacji mobilnych

Oprogramowanie do telefonów komórkowych znajdujące się na licencji open source zrewolucjonizowało osiągnięcia urządzeń mobilnych. Obecnie projektowanie aplikacji mobilnych jest bardzo łatwe i wymaga tylko elementarnej wiedzy o programowaniu. Dzięki temu w internecie można znaleźć ogromne ilości amatorskich programów dedykowanych na komórki, które wykorzystują urządzenia w jakie wyposażony jest przeciętny nowoczesny telefon komórkowy: żyroskopy, kamerę czy lokalizator GPS. Dużo z takich programów wykorzystywana jest jedynie do zabawy, istnieją jednak takie, które mogą pomóc ratować ludzkie życie. Możliwości oprogramowania ograniczone są więc tylko przez zamysł osoby tworzącej program.
tablety
Wprowadził: Maria Elena
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak stworzyć dobrą aplikację, która osiągnie sukces? Dzisiaj to nie takie proste. Zobacz z jakiego powodu

Mając już pomysł jakiego rodzaju aplikację pragniemy stworzyć i w jakiem miejscu szukać użytkowników, najistotniejsze to skupić swoją uwagę na jednym z ważniejszych elementów, czyli co tak naprawdę będzie ona robić? Trzeba zacząć od odpowiedniego researchu, bo jeśli w tym obszarze popełnimy błędy to późniejsza ich naprawa stanie się dość kosztowna. Jak go zrobić?
Notebooki ASUS serii K
Wprowadził: ASUS
Treści źródłowe: ASUS

zarządzanie hurtowni może być proste.

Trudne początki

organizując zakład handlowo-usługową czy też wytwórczą nie każdy przemysłowiec od razu dedukuje o wszystkich niezbędnych mu programach mających usprawnić mu kierowanie zakładu.
E-biznes, internet
Wprowadził: sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Projektowanie aplikacji mobilnych na smartfony

W dzisiejszych czasach bardzo często używamy komputerów poza domem i pracą, co w efekcie doprowadziło do wzrostu popularności urządzeń mobilnych. Dzisiaj pragniemy mieć kontakt zarówno z bliskimi, jak i z firmą i klientami, przez całą dobę. Z tego tytułu obserwuje się wzrost popularności urządzeń przenośnych. Smartfony umożliwiają pobieranie i przesyłanie danych istotnych w pracy. Dzięki nim można korzystać z oprogramowania zainstalowanego w domu oraz w pracy, co przekłada się na oszczędność czasu i zwiększoną efektywność.
rozliczanie podatku przez internet
Wprowadził: Bas Evers
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Czy Internet to właściwe miejsce na biznes?

Znacznie informatyki w dniu dzisiejszym jest bardzo duże. Można heroicznie zaryzykować stwierdzeniem, że jest to teraz najbardziej perspektywiczna dziedzina naszej gospodarki.
Konkurs sms
Wprowadził: verkeorg
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W sytuacji, jeżeli chcesz przyciągnąć do siebie nabywców, pomyśl, by zorganizować fajny konkurs lub loterię.

Dzisiaj, gdy na rynku panuje taka wielka konkurencja, przedsiębiorcy stają przed niełatwym zadaniem, jak przyciągnąć do siebie kontrahentów oraz wzbudzić ich zaciekawienie, jak też zatrzymać ich na dłużej.
Smartfon
Wprowadził: Maurizio Pesce
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Urządzenia nowego typu. Co godnego uwagi się pojawiło, jakie modele są warte uwagi?

Technologiczne jesteśmy bardzo rozwinięci. Trudno więc już sobie dzisiaj wyobrazić choćby przeciętnego człowieka bez telefonu komórkowego nowej generacji, a raczej smartfona, jak przykładowo Htc One mini czarny. Na uwagę zasługują jednakże inne ciekawe inicjatywy, czyli to jak dzięki technologii zmienia się sposób słuchania muzyki czy czytania książek.
aplikacje mobilne

Czy rynek telefonów komórkowych otwiera nowe opcje działania dla programistów?

Dzisiaj zastosowanie przez nas komórek stało się bardzo duże. Doświadczenie ewidentnie ukazuje, że dzisiaj użytkujemy je w niezmiernie wielu przejawach dnia codziennego. Niegdyś służyły nam wyłącznie do wykonywania połączeń oraz pisania zwięzłych wiadomości tekstowych, pomimo tego sytuacja wyraźnie się odmieniła.
technologie

Okres niesamowitych możliwości. Czy jednak dla każdego?

Egzystujemy w okresie ogromnych możliwości. Jakkolwiek poważnie zabrzmiały te słowa trzeba potwierdzić, iż rozwój nowych technologii poczynił spore zmiany.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.