Aplikacje
Konkurs sms
Wprowadził: verkeorg
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W sytuacji, jeżeli chcesz przyciągnąć do siebie nabywców, pomyśl, by zorganizować fajny konkurs lub loterię.

Teraz, kiedy na rynku panuje taka duża konkurencja, przedsiębiorcy stają przed niełatwym wyzwaniem, jak przyciągnąć do siebie klientów oraz wzbudzić ich zaciekawienie, jak też zatrzymać ich na dłużej.
Smartfon
Wprowadził: Maurizio Pesce
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Urządzenia nowego typu. Co godnego uwagi się pojawiło, jakie modele są warte uwagi?

Technologiczne jesteśmy bardzo rozwinięci. Trudno więc już sobie dzisiaj wyobrazić choćby przeciętnego człowieka bez telefonu komórkowego nowej generacji, a raczej smartfona, jak przykładowo Htc One mini czarny. Na uwagę zasługują jednakże inne ciekawe inicjatywy, czyli to jak dzięki technologii zmienia się sposób słuchania muzyki czy czytania książek.
aplikacje mobilne

Czy rynek telefonów komórkowych otwiera nowe opcje działania dla programistów?

W dniu dzisiejszym wykorzystanie przez nas telefonów komórkowych stało się bardzo duże. Praktyka wyraźnie ukazuje, że dzisiaj użytkujemy je w niezmiernie wielu wymiarach dnia codziennego. Kiedyś służyły nam tylko do wykonywania połączeń oraz pisania zwięzłych wiadomości tekstowych, niemniej jednak sytuacja dostrzegalnie się odmieniła.
technologie

Okres niesamowitych możliwości. Czy jednak dla każdego?

Egzystujemy w okresie ogromnych możliwości. Jakkolwiek poważnie zabrzmiały te słowa trzeba potwierdzić, iż rozwój nowych technologii poczynił spore zmiany.
tablet z Androidem
Wprowadził: Sam Azgor
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Za rozsądną cenę i funkcjonalne tablety

Rynek tabletów bez przerwy rośnie w dynamicznym tempie. Urządzeń tego typu sprzedaje się bardzo duże ilości, z tego też powodu obok dużych i znanych producentów swojej szansy szukają mniej znane firmy, zamierzające swoimi wyrobami zainteresować klientów. Na przykład należy do nich firma oLofer, której tablet oLofer JustTab C740 niedawno pojawił się w sklepach w atrakcyjnej jak na zastosowane komponenty cenie. Jak pokazały przeprowadzone przez niezależne serwisy testy, tablet ten jest ciekawą propozycją dla osób szukających porządnego i taniego sprzętu.
tablet z przenośną klawiaturą
Wprowadził: Cesar Cardoso
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak błyskawicznie wybrać idealny dla nas tablet?

Rynek rozrywki mobilnej od kilku lat został zawładnięty przez smartfony i tablety. W sklepach swoje urządzenia oferuje kilku największych, cenionych producentów i kilkudziesięciu innych, których produkty są nieco gorszej jakości, ale za to znacznie mniej kosztują. O tym czy kupić tablet solidny lecz drogi, czy też skusić się na tani, ale z gorszymi parametrami i tak zdecyduje sam klient, do niego będzie należeć ostateczna decyzja. Jeśli ktoś skłania się raczej ku grupie pierwszej, to musi przyglądnąć się tabletom Sony, przez wielu uważanych za najlepsze w sprzedaży.

Producent Apple na pewno potrafi stworzyć świetny sprzęt!

Jeśli w grę wchodzą wynalazki technologiczne w ostatniej dekadzie, na pewno urządzenia amerykańskiej firmy Apple są w czołówce. Chociaż zapewne dużo osób uważa, że Apple to najzwyczajniej przereklamowana firma, nigdy nie można tak myśleć. Być może to zwyczajna zazdrość?
Etui Sweex
Wprowadził: Sweex
Treści źródłowe: Sweex

Przydatne akcesoria do komórek

Popularność Iphonów albo urządzeń z oprogramowaniem Samsung Galaxy nieustannie wzrasta. Wszystko to za sprawą łatwej obsługi takich urządzeń lub nowoczesnych telefonów komórkowych. Podejmowanie ogromnej ilości mniej lub bardziej ważkich wyborów co do kupna etui na takie urządzenia zajmuje w dwudziestym pierwszym wieku bezcenny czas, który wielu ludziom ucieka niezwykle prędko przez palce. Trudno odrobić raz stracony czas z takiej przyczyny należy znajdować sposoby na takie zakupy, które będą przebiegać jak najsprawniej. Odpowiednie podejście do nabywania etui Samsung Galaxy pozwala każdej osobie zakupić najlepszy produkt takiego typu.

Oferty akcesoriów do telefonów

Popularność Iphonów bądź Ipodów nieustannie rośnie. W dzisiejszych czasach liczne zgryzoty powoduje choćby zakup akcesoriów do takiego typu telefonów. Iphone akcesoria to fraza, która może pomóc w wyszukaniu tych akcesoria. Akcesoria do Iphone'a oraz najróżniejsze usługi czy aplikacje, które proponuje mnogość przedsiębiorstw, mogą niesamowicie udoskonalić życie, jeśli tylko konkretny reflektant potrafi z tych należycie korzystać. Czy najbezpieczniej zakupić niedrogie, ale nie do końca przetestowane etui do Iphone'a czy też rekomendowane model na etui Iphone 5?
Written by: Samsung

Rewolucja w technologii telefonów komórkowych

Technologia telefonów komórkowych jest dziedziną ewoluująca w szybkim tempie. Jeszcze jakiś czas temu tego rodzaju akcesoria nie były w Polsce w ogóle znane. Dziś z kolei większa liczba osób mieszkających w miastach nie wyobraża sobie bez nich codzienności. Są niezastąpionym elementem życia codziennego; dla części osób nawet wyjście z domu bez komórki jest nie do wykonania.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.