Biznes
internet w firmie
Wprowadził: U.S. Army CERDEC
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Co zagwarantuje sukces twojej firmie? Skuteczne strategie biznesowe, marketing oraz internet

Wielu z nas decyduje się na założenie własnej działalności. Zwykle wymaga to mnóstwa pracy i odpowiedniej ilości kapitału, który przeznaczamy na otwarcie naszej firmy. Nie uda nam się jednak odnieść sukcesu, gdy w odpowiedni sposób nie zaplanujemy swoich działań a także tego w jaki sposób ma funkcjonować nasza działalność. W dzisiejszych czasach, kiedy internet jest ogromnym źródłem wiedzy, możemy wiele dowiedzieć się o prowadzeniu swojej działalności. Nierzadko mamy wspaniały pomysł na biznes, jednak nie wiemy w jaki sposób dobrze zrealizować nasze plany.
rozliczanie podatku przez internet
Wprowadził: Bas Evers
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Czy Internet to właściwe miejsce na biznes?

Znacznie informatyki w dniu dzisiejszym jest bardzo duże. Można heroicznie zaryzykować stwierdzeniem, że jest to teraz najbardziej perspektywiczna dziedzina naszej gospodarki.
Drukowanie w 3D
Wprowadził: Steve Jurvetson
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Współczesne metody druku są aktualnie bardzo popularne - wydruk 3d

Nowe technologie znajdują miejsce wszędzie tam, gdzie liczy się jakość, precyzja wykonania i szybki zwrot inwestycji. Z tego powodu wiele przedsiębiorstw stale śledzi zdarzenia w nowych technikach, by zdołać błyskawicznie podjąć decyzję o ich wdrożeniu. Zezwala to przede wszystkim na wyższe osiągi firmy, a także automatycznie powiększa jej rozpoznawalność w otoczeniu.

Telefony komórkowe dawniej oraz dziś, czyli jak dużo się zmieniło w telefonii przez ostatnie lata.

Telefony komórkowe stały się obecnie nieodzowną częścią naszego codziennego dnia. Wielu ludzi z pewnością pamięta jeszcze jedne z pierwszych modeli, na jakie trzeba było mieć pojemną kieszeń. Duże, ciężkie i ogromnie drogie przez zaledwie kilkanaście lat zmieniły się w bardzo wydajne urządzenia mobilne, wydajnością znacznie przewyższające komputery sprzed kilkunastu lat. Tak duża popularność telefonów komórkowych wzięła się stąd, że pozwalają one na rozmawianie z innymi bez względu na miejsce, w którym ktoś przebywa.
sony
Wprowadził: 4Press.pl
Treści źródłowe: 4Press.pl

Sony Xperia jest smartfonem, który jest w porządku z powodu ceny

Sony Xperia jest smartfonem, który jest w porządku - być może nie jest liderem na rynku, lecz jeśli spojrzymy na cennik, zauważymy, że właściwie w przypadku solidnych telefonów za rozsądną cenę bez dwóch zdań trzeba wymienić takie modele jak powiedzmy sony xperia z1 czarny - akurat kolorystyka nie powinna nigdy odgrywać znaczącej uwagi, chociaż wiadomo, iż najczęściej to właśnie czarny kolorek jest najbardziej wskazany.
Smartfon HTC Rhyme
Wprowadził: HTC
Treści źródłowe: HTC

Czy znajdziemy jeszcze ”komórki”?

Początki były niewinnie, od pokaźnych rozmiarów „cegłówek” noszonych przy uchu przez panów ubranych w garnitury. Byli oni ubrani w dość modne, jak na tamten okres, stroje, a wygląd ich miał wskazywać na wyższy status. Później było lepiej, garnitury były bardziej profesjonalne, bardziej skrojone na miarę, a telefony komórkowe bardziej zgrabne i mniej widoczne. Jeśli bowiem na samym początku, gdy „komórki” się pojawiły i warto było się z nimi zaprezentować, to później nikt już na to nie zwracał uwagi. Najpopularniejszy stawal się za to jak najmniejszy wygląd.
E-booki w natarciu
Wprowadził: Christian Olivé
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Rosnąca popularność e-booków nie powinna specjalnie zdziwić!

Tradycyjne księgarnie są ciągle dochodowymi biznesami, ale nie zapominajmy, że bądź co bądź rozwój e-booków sprawił, że niejako książki w drukowanej formie są coraz mniej powszechne. A co najważniejsze, owy trend bardzo szybko ulega zwiększeniu, szczególnie wśród młodych czytelników. Księgarze i wydawcy nie są w stanie walczyć z tą modą, bo to niemożliwe.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.