Biznes
Drukowanie w 3D
Wprowadził: Steve Jurvetson
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Współczesne metody druku są aktualnie bardzo popularne - wydruk 3d

Nowatorskie techniki mają miejsce wszędzie tam, gdzie ważna jest jakość, precyzja realizacji oraz prędki zwrot inwestycji. Z tego powodu wiele firm na bieżąco śledzi zdarzenia w najnowszych technikach, aby zdołać błyskawicznie podjąć decyzję o ich wdrożeniu. Zezwala to przede wszystkim na wyższe osiągi przedsiębiorstwa, i automatycznie powiększa jej rozpoznawalność w środowisku.

Telefony komórkowe dawniej oraz dziś, czyli jak dużo się zmieniło w telefonii przez ostatnie lata.

Telefony komórkowe stały się obecnie nieodłącznym elementem naszego życia. Wiele osób z pewnością pamięta jeszcze pierwsze modele, na które należało mieć specjalny plecak. Ciężkie, toporne i niesamowicie drogie przez zaledwie kilkanaście lat zmieniły się w superwydajne urządzenia mobilne, wydajnością sporo przewyższające sprzęt komputerowy sprzed dekady. Tak ogromna popularność komórek wzięła się stąd, że pozwalają one na prowadzenie rozmów bez względu na miejsce, w którym ktoś się znajduje.
sony
Wprowadził: 4Press.pl
Treści źródłowe: 4Press.pl

Sony Xperia jest smartfonem, który jest w porządku z powodu ceny

Sony Xperia jest smartfonem, który jest w porządku - być może nie jest liderem na rynku, lecz jeśli spojrzymy na cennik, zauważymy, że właściwie w przypadku solidnych telefonów za rozsądną cenę bez dwóch zdań trzeba wymienić takie modele jak powiedzmy sony xperia z1 czarny - akurat kolorystyka nie powinna nigdy odgrywać znaczącej uwagi, chociaż wiadomo, iż najczęściej to właśnie czarny kolorek jest najbardziej wskazany.
Smartfon HTC Rhyme
Wprowadził: HTC
Treści źródłowe: HTC

Czy znajdziemy jeszcze ”komórki”?

Początki były niewinnie, od wielkich „cegłówek” noszonych przy uchu przez biznesmenów. Byli oni odziani w dość modne, jak na tamten okres, stroje, a wygląd ich miał wskazywać na wyższy status. Kilka lat później było jeszcze lepiej, garnitury były bardziej markowe, bardziej skrojone na miarę, a telefony komórkowe bardziej zgrabne i mniej widoczne. Skoro bowiem na samym początku, kiedy telefony komórkowe się pojawiły i warto było się z nimi zaprezentować, to później nikt już na to nie zwracał uwagi. W cenie był za to jak najmniejszy wygląd.
E-booki w natarciu
Wprowadził: Christian Olivé
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Rosnąca popularność e-booków nie powinna specjalnie zdziwić!

Tradycyjne księgarnie są ciągle dochodowymi biznesami, ale nie zapominajmy, że bądź co bądź rozwój e-booków sprawił, że niejako książki w drukowanej formie są coraz mniej powszechne. A co najważniejsze, owy trend bardzo szybko ulega zwiększeniu, szczególnie wśród młodych czytelników. Księgarze i wydawcy nie są w stanie walczyć z tą modą, bo to niemożliwe.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.