Firma
oprogramowanie
Wprowadził: frankieleon
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Każdy komputer potrzebuje legalnego oprogramowania — w szczególności te, które są wykorzystywane w pracy

W Polsce obowiązuje taką ustawę, że każdy laptop, który jest wykorzystywany w firmach, musi mieć legalny program.


Każdy komputer potrzebuje legalnego oprogramowania — w szczególności te, które są wykorzystywane w pracy

Na pewno wszyscy pamiętamy skandal i kompromitację, na które wystawiona została policja, gdy swego czasu wyszło na jaw, że pracują oni na lewym oprogramowaniu.
internet
Wprowadził: Serge Kij
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Obecnie chyba każdy ma dostęp do sieci

Nie da się niemal ukryć, że obecnie dużo rzeczy można załatwić przez internet. Teraz niemal każdy ma dostęp do sieci, dlatego wiele urzędów pozwala na sprawne załatwianie różnych kwestii przez ich strony internetowe. Jeśli kiedykolwiek miałeś jakąś rzecz do załatwienia dla przykładu w sądzie, niewątpliwie doskonale wiesz, że działa coś takiego jak e-sąd. Taką witrynę na swoich portalach internetowych mają współcześnie właściwie wszystkie sądy okręgowe – jeśli tylko znasz sygnaturę swojej sprawy, sprawnie możesz sprawdzić, co aktualnie się z nią dzieje.
komputery
Wprowadził: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Jak możemy zaoszczędzić na prowadzeniu prowadząc własną firmę?

Trzeba mieć na uwadze, że choć prowadzenie własnej firmy z pewnością nie jest czymś łatwym, to jednak w wielu przypadkach mamy okazję trafić na jakieś oszczędności. Przykładowo wcale nie jest powiedziane, że we wszystkich przypadkach powinniśmy zatrudniać we własnej firmie informatyka. Ba, nikt nie powiedział, iż w razie jakiejkolwiek awarii będziemy płacili niemałe pieniądze.
wyszukiwanie domen
Wprowadził: LibreCon Bilbao
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Prędkie szukanie domen przy użyciu prostej wyszukiwarki

Teraz dużo firm zajmuje się wyszukiwaniem, sprzedażą oraz rejestracją domen. Wchodząc na stronę internetową takiej firmy bardzo często można się natknąć na wyszukiwarkę domen, dzięki której możesz osobiście sprawdzić oraz odnaleźć wolne domeny. Pośród najpopularniejszych domen globalnych możemy wyróżnić takie domeny, jak net, org, eu, tv lub również com.
Usługi informatyczne
Wprowadził: zenjazzygeek
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak wybrać dziś ciekawe usługi IT dla swej firmy

Usługi informatyczne dla korporacji stają się w dwudziestym pierwszym wieku coraz to bardziej popularne. W jaki sposób jednak najlepiej jest je wybierać? Najlepiej zawsze przeprowadzić wstępną selekcje kluczowych usług, jakich wdrożenia wymaga konkretna firma. Dobrze dowiedzieć się więc więcej na ten temat i sprawdzić jaka usługa IT jest obecnie rekomendowana.
Gazetka reklamowa

Interesujące możliwości reklamowe

Jeśli chcemy, żeby nasze produkty były kupowane powinniśmy znaleźć klientów. Jak to zrobić? Odpowiedź jest oczywista trzeba wziąć pod uwagę dobry marketing. Niektórzy właściciele niewielkich firm sami zajmują się reklamą ich firmy. Jeżeli ktoś ma o tym pojęcie, to nie będzie kłopotu, jednak, jeśli brakuje nam wiedzy w tej kwestii lepiej zatrudnić specjalistę od reklamy. Na sto procent przydatne przy reklamowaniu różnego rodzaju produktów okażą się gazetki reklamowe.

Software house - nowy trend w branży IT

Software house, to firma specjalizująca się wykonywaniem oprogramowania na bazie rozwiązań internetowych. Jest to firma, jaka aktualnie stosuje coraz ciekawsze oprogramowania do akcesoriów multimedialnych, jak przykładowo telefonów komórkowych, czy aktualnie bardzo popularnych tabletów.
Królik wydrukowany w technologii 3D
Wprowadził: fdecomite
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Trójwymiarowa rewolucja - główne zalety skanowania oraz wydruku 3D

Drukarki oraz skanery 3D to początek rewolucji, która dała szansę zmaterializowania dowolnego kształtu zaprojektowanego uprzednio na komputerze bądź stworzenie trójwymiarowego obiektu w oparciu o zeskanowany element. Nad techniką pracowano już w latach 80-tych, później zaczęto z niej korzystać w wojsku oraz branży projektowej, zaś niebawem może zastąpić zwyczajną drukarkę w każdym domu. Jakie zalety wyróżnia wydruk i skanowanie 3D?
Sterowniki PLC

Z jakich powodów sterowniki PCL miały wpływ na rozwój współczesnej automatyki, rodzaje używanych obecnie sterowników

Nowoczesna automatyka bardzo często wykorzystuje nowoczesne technologie elektryczne i elektroniczne. Na samym początku systemy sterowania budowane były w oparciu o różne części elektroniczne, i miały one postać sztywnej sieci, z nierozłącznymi połączeniami między poszczególnymi elementami. Jednak takie podejście nie należało do praktycznych, bo wszelakie zmiany w funkcjonowaniu potrzebowały sporo pracy przy zamianie połączeń.
Sieć internetowa
Wprowadził: Patrick Bombaert
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jaki sposób uczynić naszą jednostkę rozpoznawalną w Internecie?

Nie da się zanegować faktu, że każdego typu działania marketingowe mają w dniu dzisiejszym ogromne znaczenie w funkcjonowaniu każdej firmy. Zdążył się o tym oczywiście przekonać każdy właściciel nowego przedsiębiorstwa, który pomimo przedkładania najwyższej jakości usług bądź artykułów nie był w stanie zbudować sobie ogromnego grona odbiorców. Taki stan szczęśliwie może być przejściowy pod warunkiem, że w rzeczy samej wykorzystamy do tego odpowiednie narzędzia.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.