Firma
internet
Wprowadził: Serge Kij
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Obecnie chyba każdy ma dostęp do sieci

Nie da się chyba ukryć, że obecnie dużo rzeczy można załatwić przez internet. Współcześnie praktycznie każdy ma dostęp do internetu, dlatego dużo urzędów pozwala na sprawne załatwianie wielu kwestii przez ich strony internetowe. Kiedy kiedykolwiek miałeś jakąś sprawę do załatwienia na przykład w sądzie, niewątpliwie dobrze wiesz, że działa coś takiego jak e-sąd. Taką witrynę na swoich portalach internetowych mają dzisiaj niemalże wszystkie sądy rejonowe – jeżeli tylko znasz numer swojej sprawy, z łatwością możesz sprawdzić, co obecnie się z nią dzieje.
komputery
Wprowadził: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Jak możemy zaoszczędzić na prowadzeniu prowadząc własną firmę?

Trzeba mieć na uwadze, że choć prowadzenie własnej firmy z pewnością nie jest czymś łatwym, to jednak w wielu przypadkach mamy okazję trafić na jakieś oszczędności. Przykładowo wcale nie jest powiedziane, że we wszystkich przypadkach powinniśmy zatrudniać we własnej firmie informatyka. Ba, nikt nie powiedział, iż w razie jakiejkolwiek awarii będziemy płacili niemałe pieniądze.
wyszukiwanie domen
Wprowadził: LibreCon Bilbao
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Prędkie szukanie domen przy użyciu prostej wyszukiwarki

Obecnie masa firm zajmuje się poszukiwaniem, sprzedażą oraz rejestracją domen. Wchodząc na stronę internetową takiej firmy niesłychanie często można się natknąć na wyszukiwarkę domen, dzięki której możesz w pojedynkę sprawdzić oraz wyszukać wolne domeny. Pośród najpopularniejszych domen globalnych zdołamy wyróżnić takie domeny, jak net, org, eu, tv albo również com.
Usługi informatyczne
Wprowadził: zenjazzygeek
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak wybrać dziś ciekawe usługi IT dla swej firmy

Usługi informatyczne dla korporacji stają się w dwudziestym pierwszym wieku coraz to bardziej popularne. W jaki sposób jednak najlepiej jest je wybierać? Najlepiej zawsze przeprowadzić wstępną selekcje kluczowych usług, jakich wdrożenia wymaga konkretna firma. Dobrze dowiedzieć się więc więcej na ten temat i sprawdzić jaka usługa IT jest obecnie rekomendowana.
Gazetka reklamowa

Interesujące możliwości reklamowe

Jeśli zależy nam na tym, by nasze towary były kupowane powinniśmy znaleźć klientów. Jak to zrobić? Odpowiedź jest prosta należy pamiętać o dobrym marketingu. Niektórzy właściciele niewielkich firm sami zajmują się reklamą ich firmy. Jeżeli ktoś ma o tym pojęcie, to nie będzie problemu, ale, jeśli brakuje nam wiedzy w tej dziedzinie lepiej zatrudnić kogoś od reklamy. Na pewno przydatne przy reklamowaniu różnego rodzaju produktów okażą się gazetki reklamowe.

Software house - nowy trend w branży IT

Software house, to firma zajmująca się produkowaniem oprogramowania na podstawie elementów internetowych. Jest to firma, która obecnie wprowadza zdecydowanie ciekawsze oprogramowania do narzędzi multimedialnych, jak na przykład telefonów komórkowych, czy obecnie bardzo powszechnych tabletów.
Królik wydrukowany w technologii 3D
Wprowadził: fdecomite
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Trójwymiarowa rewolucja - główne zalety skanowania oraz wydruku 3D

Drukarki i skanery 3D to początek rewolucji, która dała sposobność zmaterializowania dowolnego kształtu zaprojektowanego uprzednio na komputerze albo stworzenie trójwymiarowego obiektu w oparciu o zeskanowany element. Nad technologią pracowano już w latach osiemdziesiątych, potem zaczęto z niej korzystać w wojsku oraz branży projektowej, natomiast wkrótce może zastąpić zwyczajną drukarkę w każdym domu. Jakie plusy cechuje wydruk i skanowanie 3D?
Sterowniki PLC

Z jakich powodów sterowniki PCL miały wpływ na rozwój współczesnej automatyki, rodzaje używanych obecnie sterowników

Współczesna automatyka bardzo często używa zaawansowane rozwiązania elektroniczne i elektryczne. Początkowo systemy sterowania wykonywano w oparciu o elementy półprzewodnikowe, i miały one postać sztywnej sieci, ze stałymi połączeniami pomiędzy elementami układu. Jednak takie podejście nie było zbyt praktyczne, bo wszelakie zmiany w konfiguracji wymagały dużego nakładu pracy przy zamianie połączeń.
Sieć internetowa
Wprowadził: Patrick Bombaert
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jaki sposób uczynić naszą jednostkę rozpoznawalną w Internecie?

Nie da się zataić faktu, że wszelakiego rodzaju działania reklamowe mają w dniu dzisiejszym kolosalne znaczenie w funkcjonowaniu każdej firmy. Zdążył się o tym bez wątpienia przekonać każdy posiadacz nowego przedsiębiorstwa, który pomimo oferowania najwyższej jakości usług czy też produktów nie był w stanie zbudować sobie znacznego grona odbiorców. Taki stan na szczęście może być tymczasowy pod wymogiem, że rzecz jasna wykorzystamy do tego odpowiednie narzędzia.
Bateria
Wprowadził: Kate Ter Haar
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Baterie lipo – niezastąpione w nowoczesnych technologiach i nie tylko

Każdy kto miał kiedykolwiek styczność z elektroniką wie, jak istotne jest sprawne funkcjonowanie baterii , a także akumulatorów. Dlatego jest wysoce ważne, żeby to co zasila urządzenia elektroniczne było trwałe, niebywale produktywne , jak również działało bez zarzutu. Dotyczy to szczególnie przedmiotów zaawansowanych technicznie – na przykład aparatów fotograficznych, telefonów komórkowych, laptopów , a także odtwarzaczy multimedialnych.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.