Smartfony
Samsung Galaxy Nexus
Written by: Samsung
Oryginal: Samsung

Telefony komórkowe i laptopy od Samsung

Samsung robi bardzo dobre elektroniczne urządzenia - wiadomo o tym większości klientów trochę chociaż zorientowanych w nowinkach technologicznych. Duża część także wie, że propozycja tej firmy jest bardzo różnorodna. Z logo samsunga można kupić sprzęt AGD, aparaty cyfrowe, komputery i telefony komórkowe. Rzecz jasna nie będą to jedyne propozycje elektroniczne tej firmy, w zasadzie nie ma produktów, na których nie znajdzie się charakterystyczne logo tej firmy. Lecz w niektórych kategoriach samsung przez ostatnie lata stał się prawdziwym liderem.
Samsung GALAXY S4 zoom w wersji LTE
Wprowadził: Samsung
Treści źródłowe: Samsung

Urządzenia elektroniczne firmy Samsung

Dobry sprzęt elektroniczny oferowany jest przez wielu producentów, ale jednym z niekwestionowanych liderów stała się firma Samsung. Ten producent z Korei od dziesięcioleci utrzymuje najwyższy poziom wyrobów, oferując swoim klientom sprzęty na najwyższym poziomie. A Samsung w swojej ofercie posiada naprawdę dużą różnorodność produktów.
Szybsze i bardziej mobilne notebooki Sony VAIO
Wprowadził: Sony
Treści źródłowe: Sony

Sprzęt elektroniczny marki Sony

Sony od dawna jest firmą znaną z doskonałej elektroniki. Produkuje bardzo dobry jakościowo sprzęt grający, komórki i telewizory, cenione przez wiele milionów konsumentów. W każdym sezonie pojawiają się nowe modele, jeszcze bardziej dopracowane od poprzednich modeli i wyróżniające się parametrami w porównaniu z konkurentami.
Nokia Lumia 925
Wprowadził: Nokia
Treści źródłowe: Nokia

Czy Nokia Lumia to odpowiedni typ telefonu?

Smartfony spowodowały, że nasze funkcjonowanie jest jeszcze korzystniejsze - przynajmniej pod pewnymi względami. Zatem np. nareszcie mamy okazję nie tylko dzwonić, wysyłać wiadomości tekstowe, ale również surfować po Sieci, patrzeć na filmiki, słuchać piosenki, etc. No wiadomo: w wielu przypadkach tak czy siak telefony mają takowe funkcje, lecz trudno uważać, że zwykły smartfon nie jest o wiele lepszy. Chociaż zapewne dużo osób zakłada, iż smartfony są przeżytkiem, to jednakowoż trudno zaakceptować takie opinie - przecież smartfon to generalnie bardzo dobry wynalazek technologiczny, który spowodował tak jakby, że mamy okazję połączyć telefon z komputerem!
Smartfon przy rowerze

Jakie możliwości oferuje MyPhone Fun

Wiele ludzi zainteresowanych zakupem innowacyjnego telefonu pragnie, aby był on wielofunkcyjny i użyteczny, miał wytrzymałą baterię, a zarazem przyciągający i przyjemny dla oka design. W nowym tysiącleciu solidny telefon nie musi służyć tylko do dzwonienia i pisania wiadomości - może posłużyć jako GPS, dyktafon, a także jako niewielki komputer.
nowy iPhone4
Wprowadził: Riccardo Fissore
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Pokrowce na iPhony i inne akcesoria

W dzisiejszych czasach idealnym pomysłem jest nabycie iPhone4, by w razie potrzeby móc bez trudu skorzystać z udogodnień techniki. Przy takim podejściu należy jak najlepiej zapoznać się z rynkiem sprzętu komputerowego, gdy interesuje nas znalezienie nowego laptopa. Telefony warto teraz traktować jako coś nadzwyczaj osobistego, o co warto zadbać.
Samsung GALAXY S 4
Written by: Samsung
Oryginal: Samsung

Sprawdzone etui na markowy telefon

Pragnąc wyszukać wśród propozycji pasujące doskonale do naszego smartphone’a etui samsung galaxy s iii mini, wybierać możemy spośród wielu opcji. Producent czyni, co w jego mocy, by oferować klientom świetną jakość w najlepszym wydaniu. Doskonałe propozycje wywierają wrażenie na zamawiających, dlatego tak licznie rekomendują oni markowe etui między sobą i na odpowiednich forach w internecie. Wybierając markową propozycję producenta, można mieć pewność trwałości etui.

Współczesne inteligentne komórki nowej generacji

Rozwój w kwestii telefonów komórkowych jest zadziwiający. Jeszcze dziesięć lat temu w powszechnym użyciu były telefony z monochromatycznym wyświetlaczem, praktyczne akcesoria w stylu odtwarzacza MP3 były istnym luksusem. Podczas ostatnich lat narodziły się izaskarbiły sobie znaczną popularność tak zwane „sprytne telefony”. Dzisiejsze aparaty to właściwie zminiaturyzowane komputery. Zdumiewający jest fakt, że przeciętny aparat z 2013 roku ma o wiele większą wydajność od szybkiego peceta sprzed dekady!
Samsung GALAXY S 4
Written by: Samsung
Oryginal: Samsung

Sprytne telefony

Aktualne aparaty telefoniczne oferują zwykle dużo aplikacji, które są dostępne standardowo, ale warto skorzystać z tych, które są oferowane w popularnych serwisach. Trzeba wiedzieć, że modele z Androidem, są niezwykle silnie narażone na ataki hakerów. Przyczyn takiej sytuacji jest sporo, lecz najważniejszym problemem tego systemu jest to, że jest OSem open source. Sprawia to, że każdy \może modyfikować kod źródłowy systemu oraz produkować i publikować apki.
windows 8

Windows Phone 8

Od kilki już lat jednym z najczęściej posiadanych i najsilniej pożądanych urządzeń multimedialnych są smartfony, czyli nic innego jak kieszonkowe urządzenia telefoniczne kompresujące możliwości telefonu komórkowego jak i również miniaturowego komputera.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.