Smartfony
Samsung Galaxy Nexus
Written by: Samsung
Oryginal: Samsung

Telefony komórkowe i laptopy od Samsung

Samsung robi bardzo dobre elektroniczne urządzenia - wiadomo o tym większości klientów trochę chociaż zorientowanych w nowinkach technologicznych. Duża część także wie, że propozycja tej firmy jest bardzo różnorodna. Z logo samsunga można kupić sprzęt AGD, aparaty cyfrowe, komputery i telefony komórkowe. Rzecz jasna nie będą to jedyne propozycje elektroniczne tej firmy, w zasadzie nie ma produktów, na których nie znajdzie się charakterystyczne logo tej firmy. Lecz w niektórych kategoriach samsung przez ostatnie lata stał się prawdziwym liderem.
Samsung GALAXY S4 zoom w wersji LTE
Wprowadził: Samsung
Treści źródłowe: Samsung

Urządzenia elektroniczne firmy Samsung

Dobry sprzęt elektroniczny oferowany jest przez wielu producentów, ale jednym z niekwestionowanych liderów stała się firma Samsung. Ten producent z Korei od dziesięcioleci utrzymuje najwyższy poziom wyrobów, oferując swoim klientom sprzęty na najwyższym poziomie. A Samsung w swojej ofercie posiada naprawdę dużą różnorodność produktów.
Szybsze i bardziej mobilne notebooki Sony VAIO
Wprowadził: Sony
Treści źródłowe: Sony

Sprzęt elektroniczny marki Sony

Sony od wielu lat jest firmą znaną z doskonałej elektroniki. Produkuje bardzo dobry jakościowo sprzęt grający, komórki i telewizory, doceniane przez miliony konsumentów. W każdym sezonie wychodzą nowe modele, jeszcze lepsze od swoich poprzedników i wyróżniające się parametrami na tle konkurentów.
Nokia Lumia 925
Wprowadził: Nokia
Treści źródłowe: Nokia

Czy Nokia Lumia to odpowiedni typ telefonu?

Smartfony spowodowały, że nasze życie jest jeszcze atrakcyjniejsze - no przynajmniej pod pewnymi względami. Czyli przykładowo wreszcie mamy okazję nie tylko telefonować, wysyłać wiadomości tekstowe, ale również surfować po Sieci, oglądać filmy, słuchać piosenki, itp. Wiadoma sytuacja: nierzadko tak czy siak telefony posiadają takie funkcje, ale trudno myśleć, że typowy smartfon nie jest sporo lepszy. I chociaż pewnie wiele osób zakłada, iż smartfony są bezsensowne, to jednak ciężko akceptować takowe komentarze - w końcu smartfon to zasadniczo doskonały wynalazek, który sprawił niejako, że mamy możliwość połączyć telefon komórkowy z komputerem!
Smartfon przy rowerze

Jakie możliwości oferuje MyPhone Fun

Wiele ludzi zainteresowanych zakupem innowacyjnego telefonu pragnie, aby był on wielofunkcyjny i użyteczny, miał wytrzymałą baterię, a zarazem przyciągający i przyjemny dla oka design. W nowym tysiącleciu solidny telefon nie musi służyć tylko do dzwonienia i pisania wiadomości - może posłużyć jako GPS, dyktafon, a także jako niewielki komputer.
nowy iPhone4
Wprowadził: Riccardo Fissore
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Pokrowce na iPhony i inne akcesoria

W dzisiejszych czasach idealnym pomysłem jest nabycie iPhone4, by w razie potrzeby móc bez trudu skorzystać z udogodnień techniki. Przy takim podejściu należy jak najlepiej zapoznać się z rynkiem sprzętu komputerowego, gdy interesuje nas znalezienie nowego laptopa. Telefony warto teraz traktować jako coś nadzwyczaj osobistego, o co warto zadbać.
Samsung GALAXY S 4
Written by: Samsung
Oryginal: Samsung

Sprawdzone etui na markowy telefon

Pragnąc wyszukać wśród propozycji pasujące doskonale do naszego smartphone’a etui samsung galaxy s iii mini, wybierać możemy spośród wielu opcji. Producent czyni, co w jego mocy, by oferować klientom świetną jakość w najlepszym wydaniu. Doskonałe propozycje wywierają wrażenie na zamawiających, dlatego tak licznie rekomendują oni markowe etui między sobą i na odpowiednich forach w internecie. Wybierając markową propozycję producenta, można mieć pewność trwałości etui.

Współczesne inteligentne komórki nowej generacji

Rozwój w dziedzinie telefonów mobilnych jest szokujący. Jeszcze dziesięć lat temu w szerokim użyciu były aparaty z monochromatycznym wyświetlaczem, ważne akcesoria w stylu odtwarzania muzyki były wielkim luksusem. W trakcie minionej dekady pojawily się izaskarbiły sobie znaczną popularność smartfony. Współczesne modele to właściwie miniaturowe komputerki. Ciekawostka jest fakt, że przeciętny aparat z aktualnego roku posiada o wiele większą sprawność od dobrego peceta sprzed dekady!
Samsung GALAXY S 4
Wprowadził: Samsung
Treści źródłowe: Samsung

Sprytne telefony

Dzisiejsze aparaty telefoniczne oferują zwykle mnóstwo aplikacji, które są dostępne w standardzie, jednakże warto używać tych, które są w sprzedaży w znanych sklepach. Należy wiedzieć, że smartfony z Androidem, są niezwykle silnie narażone na ataki hakerów. Powodów takiej sytuacji jest sporo, jednak najgorszym mankamentem Androida jest to, że jest OSem open source. Oznacza to, że każdy \może modyfikować kod źródłowy OSa oraz tworzyć i udostępniać apki.
windows 8

Windows Phone 8

Od kilku lat jednym z najczęściej posiadanych i najmocniej pożądanych urządzeń multimedialnych są smartfony, czyli przenośne aparaty telefoniczne zawierające w sobie funkcje telefonu komórkowego jak i również miniaturowego komputera.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.