Smartfony
Samsung Galaxy Nexus
Written by: Samsung
Oryginal: Samsung

Telefony komórkowe i laptopy od Samsung

Samsung robi bardzo dobre elektroniczne urządzenia - wiadomo o tym większości klientów trochę chociaż zorientowanych w nowinkach technologicznych. Duża część także wie, że propozycja tej firmy jest bardzo różnorodna. Z logo samsunga można kupić sprzęt AGD, aparaty cyfrowe, komputery i telefony komórkowe. Rzecz jasna nie będą to jedyne propozycje elektroniczne tej firmy, w zasadzie nie ma produktów, na których nie znajdzie się charakterystyczne logo tej firmy. Lecz w niektórych kategoriach samsung przez ostatnie lata stał się prawdziwym liderem.
Samsung GALAXY S4 zoom w wersji LTE
Written by: Samsung
Oryginal: Samsung

Urządzenia elektroniczne firmy Samsung

Porządny sprzęt elektroniczny jest proponowany przez wielu producentów, lecz jednym z niekwestionowanych liderów stała się firma Samsung. Ten producent z Korei od wielu lat utrzymuje najwyższą jakość wyrobów, oferując swojej klienteli sprzęty na najwyższym poziomie. A Samsung w swojej ofercie posiada rzeczywiście szeroki wybór produktów.
Szybsze i bardziej mobilne notebooki Sony VAIO
Wprowadził: Sony
Treści źródłowe: Sony

Sprzęt elektroniczny marki Sony

Sony od dawna jest firmą znaną z doskonałej elektroniki. Produkuje bardzo dobry jakościowo sprzęt grający, komórki i telewizory, cenione przez wiele milionów konsumentów. W każdym sezonie pojawiają się nowe modele, jeszcze bardziej dopracowane od poprzednich modeli i wyróżniające się parametrami w porównaniu z konkurentami.
Nokia Lumia 925
Wprowadził: Nokia
Treści źródłowe: Nokia

Czy Nokia Lumia to odpowiedni typ telefonu?

Smartfony spowodowały, że nasze funkcjonowanie jest jeszcze atrakcyjniejsze - no przynajmniej pod pewnymi kwestiami. A więc na przykład nareszcie mamy możliwość nie tylko telefonować, wysyłać sms-y, ale także surfować po Sieci, patrzeć na filmy, słuchać muzykę, etc. No wiadomo: często tak czy siak telefony komórkowe mają takowe funkcje, lecz trudno uważać, że zwykły smartfon nie jest o wiele lepszym urządzeniem. Chociaż pewnie dużo osób zakłada, iż smartfony są przeżytkiem, to jednakże trudno akceptować tego typu komentarze - przecież smartfon to generalnie bardzo dobry wynalazek, który spowodował niejako, że mamy możliwość łączyć telefon komórkowy z typowym komputerem!
Smartfon przy rowerze

Jakie możliwości oferuje MyPhone Fun

Wiele ludzi zainteresowanych zakupem innowacyjnego telefonu pragnie, aby był on wielofunkcyjny i użyteczny, miał wytrzymałą baterię, a zarazem przyciągający i przyjemny dla oka design. W nowym tysiącleciu solidny telefon nie musi służyć tylko do dzwonienia i pisania wiadomości - może posłużyć jako GPS, dyktafon, a także jako niewielki komputer.
nowy iPhone4
Wprowadził: Riccardo Fissore
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Pokrowce na iPhony i inne akcesoria

We współczesnych czasach rewelacyjnym pomysłem jest nabycie iPhone4, aby w razie potrzeby móc bez trudu skorzystać z cudów techniki. Przy takim podejściu należy jak najlepiej zapoznać się z rynkiem sprzętu komputerowego, kiedy interesuje nas odnalezienie nowego laptopa. Telefony warto obecnie traktować jako coś silnie osobistego, o co warto dbać.
Samsung GALAXY S 4
Written by: Samsung
Oryginal: Samsung

Sprawdzone etui na markowy telefon

Pragnąc wyszukać wśród propozycji pasujące doskonale do naszego smartphone’a etui samsung galaxy s iii mini, wybierać możemy spośród wielu opcji. Producent czyni, co w jego mocy, by oferować klientom świetną jakość w najlepszym wydaniu. Doskonałe propozycje wywierają wrażenie na zamawiających, dlatego tak licznie rekomendują oni markowe etui między sobą i na odpowiednich forach w internecie. Wybierając markową propozycję producenta, można mieć pewność trwałości etui.

Współczesne inteligentne komórki nowej generacji

Rozwój w kwestii komórek jest zadziwiający. Jeszcze dziesięciolecie temu w ogólnym użyciu były modele z malutkim wyświetlaczem, praktyczne akcesoria w stylu odtwarzacza MP3 były prawdziwym luksusem. W czasie minionej dekady pojawily się iuzyskały gigantyczną popularność tak zwane „sprytne telefony”. Współczesne telefony to właściwie małe komputerki. Frapujący jest fakt, że każdy popularny aparat z bieżącego roku posiada sporo większą sprawność od dobrego peceta sprzed dziesięciu lat!
Samsung GALAXY S 4
Written by: Samsung
Oryginal: Samsung

Sprytne telefony

Aktualne aparaty telefoniczne oferują zwykle dużo aplikacji, które są dostępne standardowo, ale warto skorzystać z tych, które są oferowane w popularnych serwisach. Trzeba wiedzieć, że modele z Androidem, są niezwykle silnie narażone na ataki hakerów. Przyczyn takiej sytuacji jest sporo, lecz najważniejszym problemem tego systemu jest to, że jest OSem open source. Sprawia to, że każdy \może modyfikować kod źródłowy systemu oraz produkować i publikować apki.
windows 8

Windows Phone 8

Od kilki już lat jednym z najczęściej posiadanych i najsilniej pożądanych urządzeń multimedialnych są smartfony, czyli nic innego jak kieszonkowe urządzenia telefoniczne kompresujące możliwości telefonu komórkowego jak i również miniaturowego komputera.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.