Komórki
telefon komórkowy
Wprowadził: N i c o l a
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Świat aplikacji mobilnych

Oprogramowanie do telefonów komórkowych znajdujące się na licencji open source zrewolucjonizowało osiągnięcia urządzeń mobilnych. Obecnie projektowanie aplikacji mobilnych jest bardzo łatwe i wymaga tylko elementarnej wiedzy o programowaniu. Dzięki temu w internecie można znaleźć ogromne ilości amatorskich programów dedykowanych na komórki, które wykorzystują urządzenia w jakie wyposażony jest przeciętny nowoczesny telefon komórkowy: żyroskopy, kamerę czy lokalizator GPS. Dużo z takich programów wykorzystywana jest jedynie do zabawy, istnieją jednak takie, które mogą pomóc ratować ludzkie życie. Możliwości oprogramowania ograniczone są więc tylko przez zamysł osoby tworzącej program.

Testujemy komórki na doskonałym poziomie

Satysfakcjonujący klientów poziom najświeższych ofert marek w jednym miejscu, ma miejsce raczej rzadko. Przeważnie musimy zrobić przegląd kilku komisów, aby kupić model najlepszej komórki.
android
Wprowadził: Maria Elena
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Zaawansowane telefony komórkowe – jakie możliwości gwarantują człowiekowi oraz w jaki sposób wybrać model najlepszy dla siebie?

Początki telefonów były bardzo skromne. Duże, nieporęczne modele stanowiły jednak rzeczywisty przełom w porozumiewaniu się na odległość, które było dotychczas możliwe jedynie przy pomocy listów. Z czasem jednak telefony stacjonarne stawały się o wiele bardziej nowoczesne, co uprościło prowadzenie bezproblemowych rozmów.
smartfony
Wprowadził: Global Panorama
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jaką komórkową sieć lepiej jest wybrać?

Wybór najkorzystniejszego operatora na rynku sieci komórkowych nie jest prosty. Dlatego tak jest, że masa firm działa na tym rynku. I nieustannie prześcigają się w oferowaniu nowych i lepszych warunków kontraktu. Szczególnie osoby starsze mogą mieć spore kłopoty w dokonaniu najkorzystniejszego wyboru. Czym się zatem kierować i na co zwrócić uwagę, żeby czerpać maksymalne przyjemności z korzystania z propozycyj sieci komórkowych?
Komputer wykonany z klocków Lego
Wprowadził: Matt Brown
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Internet stał się już dla nas chlebem powszednim

Jeśli chodzi o rynek, który najszybciej się rozwija to na pewno w ścisłej czołówce jest branża technologiczna. To co się wydarzyło w ostatnich latach można nazwać prawdziwym „boomem”.
Smartfon Nokia 500
Wprowadził: Nokia
Treści źródłowe: Nokia

Atrakcyjny model komórki

W dzisiejszych czasach liczne trudności sprawia choćby odnalezienie takiego typu telefonu, który będzie pasował do danej osoby. W epoce powszechnej personalizacji wskazane jest zadbać o dostosowanie komórki do własnego stylu, telefon może bowiem mnóstwo powiedzieć o jednostce.
Smartfony Nokia Lumia 720
Wprowadził: Nokia
Treści źródłowe: Nokia

Oferty telefonów komórkowych

Telefon komórkowy to dzisiaj druh każdej jednostki. Stosuje się go w nieoczekiwanych wypadkach czy, aby być stale dostępnym dla swoich bliskich i rodziny. Jak jednak wybrać najlepszy telefon komórkowy?
Nokia Lumia 925
Wprowadził: Nokia
Treści źródłowe: Nokia

Nokia N95 srebrny

Wielorakie modele telefonów komórkowych to obecnie coś niezwykle kluczowego dla niemal każdej osoby, która przywiązuje wagę o innowacyjny sprzęt , próbuje nadgonić zmieniające się trendy ,a także być cały czas na bieżąco z modą.
Smartfon przy rowerze

Jakie możliwości oferuje MyPhone Fun

Wiele ludzi zainteresowanych zakupem innowacyjnego telefonu pragnie, aby był on wielofunkcyjny i użyteczny, miał wytrzymałą baterię, a zarazem przyciągający i przyjemny dla oka design. W nowym tysiącleciu solidny telefon nie musi służyć tylko do dzwonienia i pisania wiadomości - może posłużyć jako GPS, dyktafon, a także jako niewielki komputer.

Współczesne inteligentne komórki nowej generacji

Rozwój w dziedzinie telefonów mobilnych jest szokujący. Jeszcze dziesięć lat temu w szerokim użyciu były aparaty z monochromatycznym wyświetlaczem, ważne akcesoria w stylu odtwarzania muzyki były wielkim luksusem. W trakcie minionej dekady pojawily się izaskarbiły sobie znaczną popularność smartfony. Współczesne modele to właściwie miniaturowe komputerki. Ciekawostka jest fakt, że przeciętny aparat z aktualnego roku posiada o wiele większą sprawność od dobrego peceta sprzed dekady!
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.