Komórki
smartfon
Wprowadził: Vernon Chan
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Modne Dodatki dla smartfon'ów

Jedną z najbardziej praktycznych rzeczy w współczesnych smartfonach, że można na nie ściągać mnóstwo różnego oprogramowania. W minionej epoce mobilnej (czyli około 7 lat temu) komórki posiadały wyłącznie pewien zestaw aplikacji, zainstalowanych przez producenta. Tylko niektóre modele pozwalały na dodawanie aplikacji z innych miejsc. Wielka zmiana narodziła się wraz z stworzeniem pierwszych smartfonów – czyli praktycnzie miniaturowych komputerów.
telefon komórkowy
Wprowadził: N i c o l a
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Świat aplikacji mobilnych

Oprogramowanie do popularnych komórek oparte na licencji open source zrewolucjonizowało osiągnięcia urządzeń mobilnych. Aktualnie projektowanie aplikacji mobilnych jest niezwykle proste i wymaga tylko elementarnej wiedzy z zakresu programowania. Dzięki temu na stronach internetowych znajdują się tysiące pisanych przez amatorów programów dedykowanych na komórki, które wykorzystują urządzenia w które wyposażony jest zwykle nowoczesny telefon komórkowy: żyroskopy, kamerę czy lokalizator GPS. Spora część z takich programów służy jedynie zabawie, istnieją jednak takie, które mogą pomóc ocalić ludzkie życie. Możliwości oprogramowania ograniczone są więc zazwyczaj przez fantazję osoby tworzącej program.

Testujemy komórki na doskonałym poziomie

Satysfakcjonujący konsumentów poziom najświeższych propozycji marek w jednym miejscu, zdarza się raczej rzadko. Z reguły musimy odwiedzić kilku komisów, aby nabyć model wymarzonej komórki.
android
Wprowadził: Maria Elena
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Zaawansowane telefony komórkowe – jakie możliwości gwarantują człowiekowi oraz w jaki sposób wybrać model najlepszy dla siebie?

Początki telefonów były dość skromne. Ogromne, niewygodne modele stanowiły jednak rzeczywisty przełom w porozumiewaniu się na odległość, które było dotychczas możliwe jedynie przy pomocy listów. Z biegiem czasu jednak telefony stacjonarne stawały się coraz bardziej nowoczesne, co pozwoliło na prowadzenie bezproblemowych rozmów.
smartfony
Wprowadził: Global Panorama
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jaką komórkową sieć lepiej jest wybrać?

Wybór najkorzystniejszego operatora na rynku sieci komórkowych nie należy do prostych. Dlatego tak jest, że masa firm działa na telefonicznym rynku. I nieustannie prześcigają się w proponowaniu nowych i lepszych warunków umowy. Szczególnie osoby starsze mogą mieć spore problemy w dokonaniu najkorzystniejszego zakupu. Czym się wobec tego kierować i na co zwrócić uwagę, by czerpać maksimum przyjemności z korzystania z propozycyj sieci komórkowych?
Komputer wykonany z klocków Lego
Wprowadził: Matt Brown
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Internet stał się już dla nas chlebem powszednim

Jeśli chodzi o rynek, jaki najbardziej błyskawicznie się rozwija to na pewno w ścisłej czołówce jest branża technologiczna. To co miało miejsce w ostatnich kilku latach powinniśmy nazwać jako prawdziwy „boom”.
Smartfon Nokia 500
Wprowadził: Nokia
Treści źródłowe: Nokia

Atrakcyjny model komórki

W nowym tysiącleciu wielorakie zmartwienia sprawia chociażby znalezienie takiego typu telefonu, jaki będzie odpowiadał do określonej osoby. W epoce powszechnej personalizacji warto zadbać o dostosowanie komórki do swojego stylu, telefon może bowiem mnóstwo powiedzieć o osobowości.
Smartfony Nokia Lumia 720
Wprowadził: Nokia
Treści źródłowe: Nokia

Oferty telefonów komórkowych

Telefon komórkowy to współcześnie przyjaciel każdej osoby. Używa się go w nieoczekiwanych sprawach bądź, aby być za każdym razem dostępnym dla swoich znajomych i rodziny. W jaki sposób jednak dobierać wymarzony telefon komórkowy?
Nokia Lumia 925
Wprowadził: Nokia
Treści źródłowe: Nokia

Nokia N95 srebrny

Różne modele komórek to teraz coś nadzwyczaj kluczowego dla niemal każdej osoby, która troszczy się o nowoczesny sprzęt , próbuje gonić nowoczesne trendy oraz być nieustannie na bieżąco z modą.
Smartfon przy rowerze

Jakie możliwości oferuje MyPhone Fun

Wiele ludzi zainteresowanych zakupem nowego telefonu chce, aby był on wielofunkcyjny i praktyczny, miał wytrzymałą baterię, a zarazem przyciągający i przyjemny dla oka design. W dzisiejszych czasach solidny telefon nie musi służyć jedynie do dzwonienia i sms-owania - może posłużyć jako GPS, aparat fotograficzny, a także jako mały tablet.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.