Komórki
smartfon
Wprowadził: Vernon Chan
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Modne Dodatki dla smartfon'ów

Jedną z najbardziej praktycznych rzeczy w współczesnych telefonach komórkowych jest to, że da się na nie ściągać mnóstwo różnorodnego oprogramowania. W minionej epoce mobilnej (czyli około 8 lat temu) komórki miały wyłącznie pewien zestaw aplikacji, zamieszczonych przez firmę. Tylko nieliczne modele pozwalały na dokładanie aplikacji z innych miejsc. Rewolucja narodziła się razem z pojawieniem się pierwszych smartfonów – czyli w praktyce miniaturowych komputerów.
telefon komórkowy
Wprowadził: N i c o l a
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Świat aplikacji mobilnych

Oprogramowanie do telefonów komórkowych znajdujące się na licencji open source zrewolucjonizowało osiągnięcia urządzeń mobilnych. Obecnie projektowanie aplikacji mobilnych jest dziecinnie proste i wymaga jedynie podstawowych informacji z zakresu programowania. Dzięki temu na stronach internetowych znajdują się tysiące amatorskich programów dedykowanych na komórki, wykorzystujących urządzenia w jakie wyposażony jest zwykle smartphone: żyroskopy, kamerę czy lokalizator GPS. Spora część z tych aplikacji wykorzystywana jest jedynie do zabawy, istnieją jednak takie, które mogą pomóc ratować życie człowieka. Możliwości oprogramowania ograniczone są więc tylko przez wyobraźnię programisty.

Testujemy komórki na doskonałym poziomie

Satysfakcjonujący klientów poziom najświeższych ofert marek w jednym miejscu, ma miejsce raczej rzadko. Przeważnie musimy zrobić przegląd kilku komisów, aby kupić model najlepszej komórki.
android
Wprowadził: Maria Elena
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Zaawansowane telefony komórkowe – jakie możliwości gwarantują człowiekowi oraz w jaki sposób wybrać model najlepszy dla siebie?

Początki telefonów były bardzo skromne. Duże, nieporęczne modele stanowiły jednak prawdziwy przełom w porozumiewaniu się na odległość, które było dotychczas możliwe jedynie przy pomocy listów. Z biegiem czasu jednak telefony stacjonarne stawały się coraz bardziej zaawansowane, co pozwoliło na prowadzenie bezproblemowych rozmów.
smartfony
Wprowadził: Global Panorama
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jaką komórkową sieć lepiej jest wybrać?

Wybór najkorzystniejszego operatora na rynku sieci komórkowych nie jest prosty. Dlatego tak jest, że masa firm działa na tym rynku. I nieustannie prześcigają się w oferowaniu nowych i lepszych warunków kontraktu. Szczególnie osoby starsze mogą mieć spore kłopoty w dokonaniu najkorzystniejszego wyboru. Czym się zatem kierować i na co zwrócić uwagę, żeby czerpać maksymalne przyjemności z korzystania z propozycyj sieci komórkowych?
Komputer wykonany z klocków Lego
Wprowadził: Matt Brown
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Internet stał się już dla nas chlebem powszednim

Jeśli chodzi o rynek, który najszybciej się rozwija to na pewno w ścisłej czołówce jest branża technologiczna. To co się wydarzyło w ostatnich latach można nazwać prawdziwym „boomem”.
Smartfon Nokia 500
Wprowadził: Nokia
Treści źródłowe: Nokia

Atrakcyjny model komórki

W dzisiejszych czasach liczne udręki powoduje choćby nabycie takiego typu telefonu, który będzie pasował do poszczególnej osoby. W epoce powszechnej personalizacji należy zadbać o dostosowanie telefonu do osobistego stylu, telefon będzie w stanie bowiem dużo powiedzieć o osobowości.
Smartfony Nokia Lumia 720
Wprowadził: Nokia
Treści źródłowe: Nokia

Oferty telefonów komórkowych

Telefon komórkowy to dzisiaj przyjaciel każdej osoby. Używa się go w nieoczekiwanych sprawach bądź, aby być zawsze dostępnym dla własnych bliskich i rodziny. W jaki sposób jednak wybrać perfekcyjny telefon komórkowy?
Nokia Lumia 925
Wprowadził: Nokia
Treści źródłowe: Nokia

Nokia N95 srebrny

Różne modele komórek to teraz coś niezwykle istotnego dla niemal każdej osoby, jaka przywiązuje wagę o nowoczesny sprzęt , próbuje nadgonić nowe trendy ,a także być ciągle na bieżąco z modą.
Smartfon przy rowerze

Jakie możliwości oferuje MyPhone Fun

Wiele ludzi zainteresowanych zakupem innowacyjnego telefonu pragnie, aby był on wielofunkcyjny i użyteczny, miał wytrzymałą baterię, a zarazem przyciągający i przyjemny dla oka design. W nowym tysiącleciu solidny telefon nie musi służyć tylko do dzwonienia i pisania wiadomości - może posłużyć jako GPS, dyktafon, a także jako niewielki komputer.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.