Aparaty fotograficzne

Jakim aparatem robić dobre zdjęcia?

Czym znakomitym odróżnia się tak niesamowicie polecany przez użytkowników canon EOS 70D (zobacz: http://www.cyfrowe.pl/aparaty/lustrzanka-canon-eos-70d-i-ob-18-55-is-stm-.html)? Atutem tej lustrzanki jest niezwykła poręczność, co pozwala na jej perfekcyjne użytkowanie w różnych, nawet szczególnie trudnych okolicznościach. Najlepiej leży w dłoni, jest niedrogi i profilowany w stylu vintage. Czyżby ten model aparatu fotograficznego canon miał tylko zalety? Najlepsze oferty producenta od razu wpadają w oko klientom.
obiektyw
Wprowadził: Eugene Romanenko
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

A może zaczniemy fotografować?

Z całą pewnością każdy z czytelników owego tekstu zna tego człowieka, który kocha fotografię, a do tego otworzył sobie na Facebooku konto typu Jan Kowalski Photography. No cóż, taka dzisiaj moda. Jeżeli zdjęcia są piękne to warto utrzymywać z tym człowiekiem kontakt, bo przecież to bardzo istotne, aby mieć w swoim albumie udane zdjęcia ślubne. To naturalnie wyłącznie taki przykład! Pomyślmy co trzeba robić, aby nigdy nie przeoczyć swojego talentu. Kto wie, może jedna z osób, które teraz zapoznają się z owym artykułem, ma niemałe umiejętności, ale nie bardzo to wszystko wie?
Obiektyw, fotografia
Wprowadził: http://www.sxc.hu
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu

Czy faktycznie fotografia to kosztowne zajęcie?

Fotografia to niesamowite hobby. Naturalnie nierzadko sytuacja jest taka, że tak naprawdę kiepski albo bardzo przeciętny fotograf myśli, iż jest drugim Gudzowatym, lecz i tak nie można nigdy wrzucać wszystkich fotografów do jednego worka. Prawda jest taka, iż fajnych fotografii na całe szczęście nigdy nie brak.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.