Komputer
Internet
Wprowadził: Patrick Bombaert
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Internet to obfite źródło wiedzy - dobrze jest inteligentnie z tego korzystać

Nie da się ukryć, że dziś przykładamy dużo większą atencję do licznych tematów i istotne jest dla nas bycie obeznanym w konkretnych zagadnieniach. Wynika to z faktu, że coraz więcej sytuacji, jakie zdarza nam się w życiu wymaga od nas specjalistycznej wiedzy. Żeby ją zdobyć często wystarczy rzeczywiście niewiele. Internet jest wielkim zarzewiem wiadomości, z którego potrafimy w obecnych czasach korzystać w każdym miejscu i o każdej porze.
Obsługa komputera
Wprowadził: Alan Wolf
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Garść wskazówek jak rozwijać własne zdolności pracy z komputerem

Zdecydowanie do nieznanych i najnowszych problemów komputerowych nie zalicza się wolnego tempa jego pracy. Zapytania na temat tego, jak przyspieszyć komputer, poruszane są na tematycznych forach internetowych ze sporą częstotliwością. Wybierając którąś z polecanych dróg usunięcia tego kłopotu, warto zasięgnąć rady specjalisty. Profesjonaliści z nieskrywanym zadowoleniem pomogą rozwikłać nawet trudną zagwozdkę każdemu użytkownikowi, który uda się do nich z prośbą o pomoc czy rade właśnie w tej sprawie.
Skan 3D
Wprowadził: Carlos Pacheco
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jakie nowinki kryje przed nam świat druku 3d?

Nie od teraz wiadomo, że informatyka jest jedną ze znaczących dziedzin naszego życia powszedniego. Jej wykorzystanie ma miejsce w różnorodnych sferach, w następstwie tego też wielu z nas już na stałe przywykło do jej narzędzi. W tym miejscu można odważnie przyznać, że znacząca liczba obowiązków, która czyniona jest za użyciem komputera została w znacznym stopniu zautomatyzowana, co niewątpliwie przekłada się na nasze oszczędności czasowe.
router
Wprowadził: Samsung Electronics Polska
Treści źródłowe: Samsung Electronics Polska

Testy jak i zestawienia najlepszego sprzętu domowego – czy warto się nimi sugerować?

Zastanawiając się nad kupnem nowego laptopa, telewizora bądź konsoli do gier naprawdę nierzadko myślimy, czy nasza decyzja jest rzeczywiście najlepsza. Czy nie uda nam się znaleźć w porównywalnej cenie sprzętu znacznie lepszego. Każdy z nas niewątpliwie nie raz miał tego typu problemu. Między innymi z tego względu powinniśmy się kierować w czasie wyboru różnego rodzaju rekomendacjami lub testami. Gdzie ich poszukiwać?
jaki sprzęt wybrać
Wprowadził: Microsiervos Geek Crew
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Testy i rankingi elektroniki, czyli jaki tablet zakupić, by cieszyć się ekwipunkiem na lata?

Planujesz kupno ekwipunku elektronicznego i nie wiesz jaki tablet kupić? Już dziś zaznajom się z kilkoma prostymi zasadami jakimi można się kierować przy wyborze sprzętu. W ten sposób kupisz to co dla Ciebie najlepsze. Przy zakupie tabletu warto wiedzieć, że tablety mogą posiadać przeróżne systemy operacyjne (Android, iOS, Windows), mogą mieć też przeróżne wielkości ekranu, a także różnorakie podstawowe czynniki techniczne (takie jak pamięć RAM, pojemność dysku twardego, procesor).
Drukarka 3D
Wprowadził: Marc Huguet Reyes
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Rzecz o współczesnych materiałach używanych w procesie drukowania, czyli pobieżny przewodnik

Słowo druk łączymy zwyczajowo z wynalazkiem Gutenberga. Dzięki jego nietuzinkowym ideom ludzkość mogła zrobić duży skok cywilizacyjny i przejść z epoki rękopisów w erę nowoczesności, gdzie wytwarza się materiały drukowane. Pomimo tego że pierwszych pras drukarskich nie można w jakikolwiek sposób porównać do obecnych drukarek komputerowych, to i tak dzieło Gutenberga zostało przez spadkobierców docenione i na przestrzeni wieków ulepszane. I tak obecnie właściwie żaden posiadacz notebooka już nikt nie imaginuje sobie nawet tego powszedniego życia bez drukarek.
urządzenie elektroniczne
Wprowadził: David J
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jaki sposób obecnie wybierać urządzenia elektroniczne, aby mieć gwarancję, że podejmuje się zadowalającą decyzję?

Dzisiejszy człowiek z reguły nie jest sobie w stanie wyobrazić codziennego życia bez szerokiego wachlarza zaawansowanych urządzeń elektronicznych, między innymi takich jak pralka, lodówka lub telewizor. Są one nie tylko źródłem rozrywki, ale także usprawniają wykonywanie wielu obowiązków. Oferta tego rodzaju urządzeń jest rzeczywiście bardzo bogata, toteż bez względu na posiadane możliwości finansowe znajdzie się stosowną propozycję.
Laptop
Wprowadził: Dafydd Vaughan
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Gdy Twój sprzęt biurowy odmawia posłuszeństwa

W obecnych czasach, praca każdego pracownika biurowego, kasjera czy sekretarki oparta jest na pracy przy ekranie komputera. Dokumenty tworzymy w Wordzie, a obliczeń dokonujemy w Excelu. Komputery to urządzenia, które mają upraszczać pracę.
USA
Wprowadził: Maciej Miąsik
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Drukarki 3d - inny wymiar urządzeń

nauka, w niemalże poszczególnym jej zakresie, cały czas idzie na przód. Medycyna pomaga nam wyleczyć się z wielu ciężkich schorzeń, fizyka odkrywa przed nami sekrety galaktyki, Informatyka znacząco upraszcza nam życie.
komputer
Wprowadził: hackNY.org
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W przypadku, jeśli poszukujesz naprawdę porządnego wyposażenia komputerowego, poproś o pomoc specjalistę

Komputer jest wyjątkowo pożytecznym wyposażeniem, które wykazuje zastosowanie na co dzień. Cieszy się uznaniem coraz większej grupy osób oraz spełnia coraz bardziej skomplikowana zadania. Z użyciem komputera możemy załatwiać wiele spraw, służy także w celach stricte rozrywkowych i do łączenia się z internetem. W momencie, jeżeli korzysta się z niego naprawdę często, lepiej zainwestować w doprawdy dobry sprzęt.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.